Chicago fire

  • 49 842
  • 431
# 15
Ване, какви са тия кодови имена hahaha. Хората не гледат по 300 сериала Laughing
Виж целия пост
# 16
ми не им знам имената...
чичо Мейсън беше в Вампирските дневници, а русия беше в Хаус...
Виж целия пост
# 17
Да бе, то и аз ги проверявам преди това Simple Smile
Виж целия пост
# 18
Ма! Разбираш ли, че всеки път като го видя оня, ся погледнах - Северайд, си казвам "Ох, чичо Мейсън къв е готин" и изключвам да погледна за кво става дума!
Виж целия пост
# 19
За Хаус ясно, Русия се казва Джеси Спенсър, за вампири не гледам, ама предполагам говорите за Тайлър Кини Simple Smile
Виж целия пост
# 20
а! той! много епизодични са му все ролите.
Виж целия пост
# 21
Изгледах. Този Войд обаче има много противна физиономия, и на мен ми се струва, че пак ще го видим. Искаше ми се капитана да извади по-големи връзки и да се справи с едно подкупно ченге, взе пак е шеф на пожарната, а това не е малко. Остави Кейси да се бори самичък, другите също не направиха нищо, а лошите полицаи се подкрепяха всичките. Парамедичката искам да се залюби с кандидата, да видим дали Кейси ще поревнува малко. Хейли не ми харесва. Северайд Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Каква е драмата на началник Боден? Имаше препратки и в предните епизоди. "Не заменяй дете, което си изгубил с такова, което не можеш да спасиш."
Виж целия пост
# 23
Включвам се и аз. Сериалът ми харесва - Crazy
Виж целия пост
# 24
Включвам се и аз. Сериалът ми харесва - Crazy
Боже какъв мъж. Grinning Grinning
Виж целия пост
# 25
добре дошла в отбора!
Виж целия пост
# 26
добре дошла в отбора!

Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 27
Отивайте в ловджийската, там има още по много Peace
Виж целия пост
# 28
Каква е драмата на началник Боден? Имаше препратки и в предните епизоди. "Не заменяй дете, което си изгубил с такова, което не можеш да спасиш."

Не се знае още точно каква е.Нещо се е случило и май е разделен с жена си.На последната серия нали говори с детето си и поиска да говори с жена си и му затвориха телефона.
Виж целия пост
# 29
Не разбрах в последната серия какво каза докторката относно желанието на Кейси за дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия