Chicago fire

  • 49 842
  • 431
# 405
видяха сметката на още 1 двойка Жалко за Ваялет



Какво се случва с нея? Изгледахме десети сезон по Диема,от тук нататък ще чакаме някой ден за единадесети..
на кратко любимия и загина докато спасяваше човек  в новия епизод от сезона дето върви сега
Виж целия пост
# 406
видяха сметката на още 1 двойка Жалко за Ваялет



Какво се случва с нея? Изгледахме десети сезон по Диема,от тук нататък ще чакаме някой ден за единадесети..
на кратко любимия и загина докато спасяваше човек  в новия епизод от сезона дето върви сега
Благодаря!
Виж целия пост
# 407

Виж целия пост
# 408
Здравейте.Някой знае ли къде мога да сваля или гледам Пожарникарите и Лекарите последните сезони с бг аудио които излъчиха последно по диема и фокс лайф?Изпуснах ги и двата...
Виж целия пост
# 409
Гледам неделните две серии сутрин обаче в първата беше пред операция а във втората серия Кристофър се върна жив и здрав в пожарната, да не би да са пропуснали един епизод?
Виж целия пост
# 410
Гледам неделните две серии сутрин обаче в първата беше пред операция а във втората серия Кристофър се върна жив и здрав в пожарната, да не би да са пропуснали един епизод?
не просто е имало кросоувър или във Полицаите или във Лекарите
Виж целия пост
# 411
Гледам неделните две серии сутрин обаче в първата беше пред операция а във втората серия Кристофър се върна жив и здрав в пожарната, да не би да са пропуснали един епизод?
не просто е имало кросоувър или във Полицаите или във Лекарите
да, в имдб също е така, мислех че Фокс е прескочил епизод.
Виж целия пост
# 412
май ще си ходи
Виж целия пост
# 413
Дано да не излиза от сериала - няма да е същия без него. Тази седмица нямаше епизоди за пожарната и полицията в торентите - не са ли давали епизод?
Виж целия пост
# 414
Гледам неделните две серии сутрин обаче в първата беше пред операция а във втората серия Кристофър се върна жив и здрав в пожарната, да не би да са пропуснали един епизод?

Някой знае ли защо спряха излъчването в събота и неделя сутрин?
Не мога да намеря информация...
Виж целия пост
# 415
Гледам неделните две серии сутрин обаче в първата беше пред операция а във втората серия Кристофър се върна жив и здрав в пожарната, да не би да са пропуснали един епизод?

Някой знае ли защо спряха излъчването в събота и неделя сутрин?
Не мога да намеря информация...
не знам, дават края на първи през делниците...
Виж целия пост
# 416
Видях, да...
А откъде теглите..от vbox ли?
Виж целия пост
# 417
Видях, да...
А откъде теглите..от vbox ли?
във FilmiSub ги има до 8 или 9 ти сезон  преведени
Виж целия пост
# 418
Благодарско!
Виж целия пост
# 419
Гледам неделните две серии сутрин обаче в първата беше пред операция а във втората серия Кристофър се върна жив и здрав в пожарната, да не би да са пропуснали един епизод?

Някой знае ли защо спряха излъчването в събота и неделя сутрин?
Не мога да намеря информация...
Фокс лайф са купили  до  4 ти сезон всяка година купуват  по 1 сезон и правят маратони
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия