

! "Джони Уокър" ряпа да яде...ама нище де,да го броим за джокинг и др.полезни фитнес-упражнения.Някой път вечер като затворя очи и си помисля какъв километраж съм си навъртяла...
(Най-голямото удоволствие е поне спокойното сутрешно кафенце,после става екшън)
. Аз имам книжка и съм го правила, но не е за мен. Не знам дали спестява време шофирането в София конкретно на фона на метрото примерно, но не всеки става за шофьор и за съжаление това се вижда и по улиците. Предпочитам си градския транспорт- има си електронно разписание в нета, линиите, които ползвам го спазват, бус лентите по големите булеварди са плюс...Всеки ден минавам разстоянието Люлин- Гео Милев по два пъти отиване и два пъти връщане. Сутрин ни вози една приятелка с кола....да ти кажа чисто времево няма особенна разлика кола- градски транспорт. Да , удобството...но за мен удобство да шофирам аз просто няма.
Откакто взехме миялна машина се родих! Взех си и тенджера под налягане- пести ми доста време в кухнята.
Не мога вечер да заспя без да си почета, а напоследък се запалих и да свалям филми от Замунда. В момента съм на тази вълна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=684807.0 Ако имам късмет, след обяд ще изгледам едно епизодче от Тюдорите, така че отивам да чистя 

Във ФБ си качвам снимките, разглеждат ги приятели, коментираме и си признавам, че ми е адски приятно да получавам комплименти за тях.
Пускай понякога снимки и тук - може пък да вдъхновиш някои от нас
Препоръчани теми