КГБ = Клуб на Готините Баби - 128

  • 42 652
  • 717
# 360
Девойки.... как сте ???? Hug Hug Hug
Днес изтърван ден от пролетта . sun sun sun
 От сутринта излезнах и сега се прибирам. Бях на фитнес после минах да напазаря , че утре привечер ще ходим при Наско в София , та да понаготвя някои вкуснотийки.  chef Laughing Не ми се прибираше. Сега си почивам малко при вас и ставам да си опрятам ръкавите. Laughing
Нелка Hug търсих от капките   за нос  с невен и прополис , но ми казват , че въобще не са получавали такива . Само спрей имат. Поне в пет аптеки питах . Исках за Наско да купя , че страда от синузит. Вие от къде се снабдявате.
 Купих си "Годжи Бери ".Това са изсушени на слънце плодове. Много са хубави за стимулиране на имунната система , за холестерол , за прочистване на организма от токсини , за стареене и др. Прочетете  в интернет. Препоръчаха ми го мои познати , които са много доволни. Купих го от магазин за здравословни храни. Ядът се по няколко плодчета на ден .
Всички болнички , вече да са на крак , че другата седмица баба зима пристига ... Laughing
Ставам , че трябва да действам.
Приятен следобяд !!!!
 Чао !!! Kissing Heart lovekiss sun
Виж целия пост
# 361
Привет девойки мили, досега се мотах в кухнята, родителите отидоха да си приберат децата от училищата и след малко сядаме да се храним.

Жабче Hug Hug Hug,добре се завърнала Hug Hug HugЛипсваше на всички ни.

Сега гледам във вестниците, че има до края на годината промоции за София с 3 дни хотел на цена почти наполовина от през лятото, когато е само с пътуване без всякакви екстри newsm78леле как само ме гложди под лъжичката,но като си помисля за мъгла и киша и дебели дрехи , май ми минава желанието CryНе  е като да е лято да тръгнеш да обикаляш( ако не куцаш Rolling Eyes) да посещаваш, а това значи да се завреш в къщи и толкова.А така ми се ще да ви видя всички Cry

Надявам се утре вече всички, без изключение, които не са се чувствали добре през седмицата вече ще са бодри и здрави Praynig Praynig Praynig

Хубав уикенд ви желая от все сърце Hug
Виж целия пост
# 362
Здравейте! Hug
И аз присядам при вас,на работа съм но нещо няма ентусиасти Laughing
И при нас е пролет едно слънце се е усмихнало  Nature Sunny  Nature Sun With Face
Роси  Hugти отиваш при детенце,а аз го изпратих и ми е много мъчно,тъкмо се беше напълнила къщата с гълчава,но Коледа е близо и пак ще бъдем всички family
Жабка,добре завърнала се,липсваш ни и дано няма катаклизми с компа Hug Hug
Танитка ти вече си във форма,щом сбирките си подновила Grinning Grinning
Мари М пожелавам ти бързо оздравяване Hug
Дидиа приятно изкарване на купона Laughing Laughing
Мамси ежедневието те е грабнало,но пък имаш редовни скайпски връзки с бебо. Grinning
Римар по добре мамчето да е добре и да си гушка бебо отколкото и двамата да са изнервени,моите двамата израстнаха с кисело мляко  и станаха големи юнаци Grinning
Нели,записах си и твоята рецепта Hug
Мелче   дано при теб нещата са спокойни Hug
Здравче,Джили,Майя,Маринка как сте?  Hug
Кари,Айша,Гъбка,Янче,дидимити ,Май-мун-ка Дидка поздрави  bouquet
Виж целия пост
# 363
Време е за следобедното ни кафе Приятелки!ღ
Пожелавам Ви да обеднеете с няколко Тревоги,да забогатеете с много Усмивки и с един Приятел повече в днешния ден!Благодаря на Бог за хората с големи сърца!Поднасям Ви кафенцето с много Любов и дано оставащите часове от деня да са много цветни и сладки!Обичам Ви!


   
Виж целия пост
# 364
Добър ден , дружки!  bouquet
Преди малко се прибрах и да се обадя.  Peace
Сутрин от кревата , през банята , един парцал на пода и
тръгвам с дружките тук , да обикаляме по плажа , на кафенце и
докато се обърнем станало довечера.  Crazy
Съкръщаваме по едно - две хранения , криза е , икономично
го раздаваме.  Mr. Green
Та затова сега влизам.
Всички болнички да оздравяват.  Hug
Честит празник на празнуващите днес.  Hug
Мерси , че мислите за мен и аз съм ви мислила тоз има , няма месец.  Heart Eyes
Компа има още 3 г. гаранция , не дай Боже втори път да обикаля по
сервизите из Испания. Peace
мислех и още нещо да пиша , ма айде , де , к'во беше.....  newsm78
Виж целия пост
# 365
Жабче Hug Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 366
Ето мее ! Simple Smile
Петък вечер и релакс ..От онова време още си обичам петъците  и то вечерите им!
Жабче ,радвам се че отново си тук и внасяш топлото испанско слънце във форума ни !И днес тук времето беше забравен летен ден,но като слушам от утре идват студени дни и нощи..
Роска капките за нос с прополис и невен  получавам от една фирма за хранителни добавки във Варна
ето обаче линк за онлайн пазаруване http://apteka.framar.bg/30062990/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE% … D0%BD%D0%BE%D1%81
Мамси ,на мен ми е приятна  работата пък и аз не съм осем часа там-писне ли ми оставям мъж ми да работи или пък въобще не отивам -в това е предимството Grinning
Кари,  права си !Като си помисля за студ ,мраз и киша и...ми минават мераците  въобще да си показвам носа навън ,камо ли да пътувам !
Къде се погубиха другите момичета ?
На всички  хубава вечер с любими занимания! Hug
Виж целия пост
# 367

 Здравейте, момичета.
Аз го раздавам работна  hahaha в смисъл, че сега се връщам от работа. Утре до 13 ч - пак. Имаме 4 деца, които са в общежитието и ги вардя. Ама няма как - имам да връщам и сега карам две дежурства едно след друго.
Мелчето е по-добре вече, надява се да я пуснат в понеделник.
За сега толкова, че ме подпира времето.
Виж целия пост
# 368


Добър вечер приятелки!  Hug
Нека си
пожелаем приятна и спокойна
петъчна вечер, и да вдигнем
тост за приятелите, които са
част от нашето "богатство".


Виж целия пост
# 369

ДОБРО УТРО И ПРЕКРАСНИ ПОЧИВНИ ДНИ ВИ ЖЕЛАЯ!!!
Виж целия пост
# 370
Здравейте момичета,
Рано, рано в събота влизам да ви поздравя

Днес е мрачно при нас, но все още температурите не са паднали много.
Приготвих закуската - мекици. Станаха превъзходни.
Сложих лещата да се вари и присядам при вас с чаша чай.
Дидимити вече е сервирала закуската в прекрасен сервиз. Благодаря
Реласк и почивка ви пожелавам  bouquet
Виж целия пост
# 371
Добро утро!  bouquet
Тази събота и неделя съм си в къщи.Няма работа,няма село,а и съм сама,че Фенчо офейка рано,рано на село.Станах рано,но се моткам и с нищо не съм се захванала,освен с игрите във ФБ.
Ще се наслаждавам на хубавото време,според синоптиците,че вали ще хваща студ. ooooh!
Пожелавам на всички,приятни и весели почивни дни!  bouquet

Виж целия пост
# 372


Виж целия пост
# 373
Добро утро! Hug
Дидимити май-мун-ка,ега мега,Роси мерси за кафето и вкусната закуска Laughing
Присядам с кафето и след това дръж се земьо newsm79 newsm28 wash hang  food002 1dishes

Приятен ден и успешен месец!  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 374
Добро утро , момичета!  bouquet
Мерси за закуската и кафенцето.  Hug
Ще отложа кафето за след малко , че свикнах да го пия навън. Crazy
Само чакам Слънчо да изгрее в целия си блясък и изчезвам. Laughing
Желая ви хубав ден! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия