Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 65 289
  • 724
# 480
Весел празник, момичета!
Според мен- кой както иска да идва, с или без.
Предлагам Интера, дата- нз.  Да се предложат две три и да пишем.
Предлагам всяка неделя до края на месеца. 12, 19,26.
Кой за кога е?
Виж целия пост
# 481
Хубава идея за среща,но без мен,за съжаление.Всички съботи и недели до края на месеца съм на работа. Sad
Виж целия пост
# 482
Kato има и работещи майчета, дайте идея и вие.
Да се уточним.
Виж целия пост
# 483
Аз бих дошла на среща, ако приемате мами със закачени на циците бебета Simple Smile) Иначе в близката година не виждам да се класирам :Р
Виж целия пост
# 484
Здравейте, искам и аз да се изкажа за д-р Димитрова алерголожката, тъй като видях, че името й се появи по-рано в темата. Мои роднини с малко детенце диабетик са я посетили по повод алергия на детето. Изписала е много силни лекарства и предвид деликатното състояние на детето е казала, че е на разположение 24 часа в денонощието ако нещо се случи. Снощи детето получава 2 гърча и губи съзнание при което майка му се обажда на въпросната лечителка в 5.30 сутринта, а тя казва да си лекуват детето на друго място и да не я занимават иначе щяла да се обади в полицията.
Аз нямам впечатления от нейната работа и не целя да оронвам авторитета й на лекар, но просто ми стана много неприятно от тази ситуация.  Sad
Виж целия пост
# 485
Препоръчайте фирма за пране на мека мебел.
Виж целия пост
# 486
Аз бих дошла на среща, ако приемате мами със закачени на циците бебета Simple Smile) Иначе в близката година не виждам да се класирам :Р
Две ставаме със закачените на циците бебета  Mr. Green
Виж целия пост
# 487
Аз бих дошла на среща, ако приемате мами със закачени на циците бебета Simple Smile) Иначе в близката година не виждам да се класирам :Р
Две ставаме със закачените на циците бебета  Mr. Green

Белева, поне официално си признай де Simple Smile Дай снимка, това онова, ти така за третото докато стане ученик няма да ни кажеш  Mr. Green
Виж целия пост
# 488
Здравейте, момичета!
Аз съм мама на едно прекрасно момченце на годинка и половина, от скоро живеем в Търново и ми се ще да се запиша в темичката ви, надявам се да ме приемете сред вас Simple Smile
Виж целия пост
# 489
.....

Белева, поне официално си признай де Simple Smile Дай снимка, това онова, ти така за третото докато стане ученик няма да ни кажеш  Mr. Green
да те настигна и почвам да се хваля  Grinning
Виж целия пост
# 490
Гали- добре дошла! Как е Коце?
Виж целия пост
# 491
qproin,чете ли моя коментар за алерголожката Димитрова?Явно й има нещо на тази жена наистина.Ние така и не отидохме на контролен преглед при нея,че щеше пак да крещи като истеричка на детето ми.Гледам я,че е в листата и на Стъкито за изборите.
Виж целия пост
# 492
Привет,
Имате ли впечатления от пивоварна Болярка? С инженерно образование съм и до седмица ще отидя до Търново за интервю. Нямам идея за заплащането, вероятно операторска позиция ще е.

От София съм.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 493
Положително ми е мнението.
Успех!
Виж целия пост
# 494
Ауу, Юле, на колко е? Нещо съм изтървала аз  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия