Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 65 288
  • 724
# 540
Момичета, имаше ли в тази тема някой, който приготвя домашни торти newsm78 или бъркам с друга тема?
Виж целия пост
# 541
Скоро четох в Борба, че някъде по България са отворили Charity shop и приемат запазени дрехи и същевременно продават дрехи и мед (например), дарени или произведени от доброволци.

Ей това четох и аз днес: http://bnt.bg/bg/news/view/101572/pyrvi_magazin_za_blagotvoritelnost_u_nas

Дали можете да ме ориентирате къде точно се намира магазинчето ?  Hug
Виж целия пост
# 542
И мен ме интересува Simple Smile Никъде не пише адрес  Rolling Eyes Предполагам, че ще е по центъра някъде, пък знае ли човек  Thinking
Виж целия пост
# 543
Намирам само това като информация в интернет
"В малкото и уютно магазинче, което се намира в една от новите кооперации на бул. “България“ в старата столица"  Confused
Виж целия пост
# 544
Намирам само това като информация в интернет
"В малкото и уютно магазинче, което се намира в една от новите кооперации на бул. “България“ в старата столица"  Confused

Това намерих като писано във фейсбук:

"на бул. България, кооперацията, където е ресторант Етно. Мисля във входа, където има и казино. Имат специфично работно време, не е всеки ден от седмицата, но не мога да дам повече инфо"

"za vsi4ki ,koito iskat da se vklu4at adresat e bul Balgariq 29b,magazin4eto e vav vhodana 1etaj ,mejdu magazin Etno i magazin za nemski stoki "
Виж целия пост
# 545
Намирам само това като информация в интернет
"В малкото и уютно магазинче, което се намира в една от новите кооперации на бул. “България“ в старата столица"  Confused

Това намерих като писано във фейсбук:

"на бул. България, кооперацията, където е ресторант Етно. Мисля във входа, където има и казино. Имат специфично работно време, не е всеки ден от седмицата, но не мога да дам повече инфо"


"za vsi4ki ,koito iskat da se vklu4at adresat e bul Balgariq 29b,magazin4eto e vav vhodana 1etaj ,mejdu magazin Etno i magazin za nemski stoki "

Благодаря ти  Hug Работното време е сряда и петък Simple Smile Нека има повече такива добри идеи .. и добри хора  newsm74

Слънчева и усмихната седмица !   Nature Sun With Face 

Виж целия пост
# 546
Колко мащабно звучи: http://www.dnesbg.com/ikonomika/537-dka-ot-halma-sveta-gora-stav … lemiyat-park.html  Simple Smile
Виж целия пост
# 547

Дано наистина се получи  Praynig Имам такива хубави детски спомени от Света гора..
Виж целия пост
# 548
Момичета, тъй като от сравнително скоро живеем в Търново не съм си записвала детето на ясла (на 1г и 6м е), а ми се иска да започна да си търся и работа, но с детенце на ръце няма как да ми се получи особено успешно. Да знаете случайно къде мога да го запиша за евентуален прием септември....примерно, за да може като ми свърши майчинството да имам и работа, че ние си се гледкаме самички... с баща му се разделихме , та не е много желателно да оставам без доходи Simple Smile
Виж целия пост
# 549
Влизам да ви споделя хубавата новина за Света гора и... Надето ме изпреварила  Laughing Направо се разтапям от удоволствие като прочета нещо такова  Blush
И аз много се надявам да стане най-малко толкова хубаво, колкото звучи в статията. Света гора и виенското колело бяха просто магично място за мен някога  Heart Eyes

И инициативата за благотворителния магазин е прекрасна (днес само хубави новини). Отдавна подмятам една торба нови дрехи из къщи, чудейки се дали ако ги занеса в Старческия дом някой би проявил интерес... Вече дестинацията им е ясна  Simple Smile  Моля само някой ако ходи тези дни да сподели вечер до колко работят.
Успешна и усмихната седмица, момичета!
Виж целия пост
# 550
За тези, които не са видели във Фб, на Първи юни от 17 до 19ч. в парка Марно поле се организира безплатният пазар за детски дрехи и стоки "Споделено детство".

   "Мили родители, на малки и по-големи деца. По случай 1-ви юни, организираме заедно с вас свободен пазар на детски играчки, детски дрешки, книжки, пособия.

Целта на инициативата е да размените или дарите на други родители, неща които не ви трябват, същевременно ако имате нужда от нещо и го откриете по време на събитието, да го вземете без да се налага да плащате, без непременно да разменяте за нещо свое."

 Сигурна съм, че ще е от полза за мнозина Simple Smile

гали николова, провери как стоят нещата на място в най-близката ти, удобна и предпочитана ясла. Надявам се, че като самотен родител имаш предимство. Стискам палци всичко да се нареди така, както очакваш. Ако имаш нужда от помощ, споделяй тук.  Hug
Виж целия пост
# 551
Момичета, имаше ли в тази тема някой, който приготвя домашни торти newsm78 или бъркам с друга тема?
На мен ми е хоби, но не съм професионалист. Ако не си много капризна, за мен ще е удоволствие да ти направя торта Simple Smile
Вили-0899563849
Виж целия пост
# 552
Аз се сещам и за друга майка с ник Mari_eta, която прави торти
Виж целия пост
# 553
Някой питаше за организираните мероприятия по случай 1-ви юни -
Това е предложението от Centrall Mall http://mallvt.bg/bg/predlojenia/Mall-veliko-tarnovo-shte-zaradva … deteto_l.o_id.255
 Peace
Виж целия пост
# 554
Момичета къде е ул.,,Мармалйска,, ?И знаете ли нещо за тази статия?
http://www.borbabg.com/?action=news&news=25984
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия