Добре че беше Ножарова да ме оправи
Тъй като съм живяла в различни градове в Бг, мога да кажа за съжаление, че тукашните лекари, не само гинеколози са много зле.....вярно в България здравеопазването не е цвете, но в големите градове по имаш шанс
Тъй като съм живяла в различни градове в Бг, мога да кажа за съжаление, че тукашните лекари, не само гинеколози са много зле.....вярно в България здравеопазването не е цвете, но в големите градове по имаш шанс
Като казахте за гинеколози... кои са вашите? Нека посъберем малко мнения. Доволни/недоволни от кого сте?
. Ако ти се чете в старите теми, има доста мнения, кое от кое по-ласкави.

Като казахте за гинеколози... кои са вашите? Нека посъберем малко мнения. Доволни/недоволни от кого сте?
. Ако ти се чете в старите теми, има доста мнения, кое от кое по-ласкави.
За Ножарова съм чувала и хубави и лоши отзиви, май зависи за какъв проблем отиваш при нея, но мисля, че и винаги е с пълни часове. При Паньова някой да има по-нови впечатления?
Но все пак трябва да изберем кого ще посещаваме. 
, Коце е добре.
Препоръчани теми