Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 5

  • 104 653
  • 758
# 390
Момичета, виждам, че темата е свързана с почистващите препарати, но дали някой може да ми даде съвет? Откакто се затопли, у нас са плъзнали мравки, основно в банята и кухнята. И макар че тригодишният ми син е във възторг от новите ни домашни любимци и много им се радва, с какво да ги изтребя? Не ми се иска да пръскам с нещо отровно от сорта на Райт...
Биокил - продава се в аптеките. Никога не оставам в къщи без една опаковка. Става за много други приложения и е много ефикасен и мисля не толкова вреден
Виж целия пост
# 391
Благодарности за отговора   bouquet
Виж целия пост
# 392
Здравейте,трябва ми помощ за препарати за стъкло и дограмата ?

Цилит бенг зелен и оранжев дали са подходящи ?  Thinking
Виж целия пост
# 393
За стъкла с 2 ръце предлагам Clin. Ако дограмата не е много занемарена, става пак с този препарат.
Виж целия пост
# 394
За стъкла с 2 ръце предлагам Clin. Ако дограмата не е много занемарена, става пак с този препарат.
Благодаря,не е много,на 5-6 месеца е  Peace
Виж целия пост
# 395
В чуждите сайтове много често споменават за почистване бял оцет ,някой виждал ли е в България такъв вид оцет?
Виж целия пост
# 396
В чуждите сайтове много често споменават за почистване бял оцет ,някой виждал ли е в България такъв вид оцет?


Не става ли въпрос за ябълковия оцет  Thinking Мисля, че на него казват "бял".
Виж целия пост
# 397
В чуждите сайтове много често споменават за почистване бял оцет ,някой виждал ли е в България такъв вид оцет?


Не става ли въпрос за ябълковия оцет  Thinking Мисля, че на него казват "бял".

Този е някакъв дестилиран, не е ябълковия
Виж целия пост
# 398
Може  Peace
Виж целия пост
# 399
Оня ден си купих новият Clin  с плодов оцет, не съм го ползвала тъй като имах от стария.
Виж целия пост
# 400
Нужен ли ми е някакъв препарат за да почистя нов хладилник или само с вода става?
Виж целия пост
# 401
Нужен ли ми е някакъв препарат за да почистя нов хладилник или само с вода става?
вода +оцет, а отвън с  микрофибърна кърпа  Simple Smile
Виж целия пост
# 402
Нужен ли ми е някакъв препарат за да почистя нов хладилник или само с вода става?
вода +оцет, а отвън с  микрофибърна кърпа  Simple Smile

препарат за кухня, не вода с оцет. Щом е нов не се знае кой е надничал и през какво е минал.
Виж целия пост
# 403
Щом е нов не се знае кой е надничал и през какво е минал.
Ужас! Сигурно този хладилник нов новиничък е преносител на страшни бактерии и зарази. Направо се препоръча дезинфекция с белина в комбинация с неразреден доместос.  Confused (в кръга на шегата)
Виж целия пост
# 404
Щом е нов не се знае кой е надничал и през какво е минал.
Ужас! Сигурно този хладилник нов новиничък е преносител на страшни бактерии и зарази. Направо се препоръча дезинфекция с белина в комбинация с неразреден доместос.  Confused

ти препоръчваш белина и доместос?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия