Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 5

  • 104 636
  • 758
# 420
Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 421
Момичета, кой Clin за прозорци вземате? Онзи ден исках да си купя, но като видях, че има 5-6 вида, реших първо да питам.

Джианна, спя на латекс Екон - невероятен Heart Eyes!
С калъф с цип за по-добра хигиена, няма такова удоволствие.

И ние взехме такъв. Много ме е яд, че дадохме толкова пари, а не откривам никаква разлика от обикновен матрак. Слава Богу имам здрав съм и може и заради това да е.  Peace
Виж целия пост
# 422
Момичета, кой Clin за прозорци вземате? Онзи ден исках да си купя, но като видях, че има 5-6 вида, реших първо да питам.

За сега съм пробвала този, който е в бяла, непрозрачна опаковка - лимон, зеления- ябълка и Мултишайн - син на цвят, универсален.

За прозорци и кухня - лимон, а с Мултишайна банята ми светна Heart Eyes - само пръскаш и със суха кърпа забърсваш.
Плочките около ваната, които се цапат най-много - напръсках, изчаках 10мин и само ранесох пяната, без да търкам, изплакнах с вода - всичко се изми, а и мирише много приятно.
Виж целия пост
# 423
Момичета, кой Clin за прозорци вземате? Онзи ден исках да си купя, но като видях, че има 5-6 вида, реших първо да питам.

За сега съм пробвала този, който е в бяла, непрозрачна опаковка - лимон, зеления- ябълка и Мултишайн - син на цвят, универсален.

За прозорци и кухня - лимон, а с Мултишайна банята ми светна Heart Eyes - само пръскаш и със суха кърпа забърсваш.
Плочките около ваната, които се цапат най-много - напръсках, изчаках 10мин и само ранесох пяната, без да търкам, изплакнах с вода - всичко се изми, а и мирише много приятно.

Много ти благодаря!   bouquet Ще пробвам!
Виж целия пост
# 424
Здравейте,имате ли идея с какво мога да почистя петна от кръв от матрака без да го пера ..някакво локално третиране  newsm78
Виж целия пост
# 425
Здравейте,имате ли идея с какво мога да почистя петна от кръв от матрака без да го пера ..някакво локално третиране  newsm78

Спот на спрей, напръскваш, изчакваш 3-4мин да подейства и след това с влажна кърпа.
Пробвала съм и с Астониш за петна, избледняват, но не ги маха.
Виж целия пост
# 426
Привет дами с какво да почистя бяла кожена спалня

 Peace
Страх ме е да не я повредя
Виж целия пост
# 427
Случайно попаднах на този препарат .На Една позната са и го пратили от Италия и тя ми даде да си почистя банята . Просто не мога да повярвам на това невероятно почистване .Някой знаели от Бг къде мога да си го поръчам.http://www.hse24.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/HSE24-DE-Site/ … roductID=31630391
Виж целия пост
# 428
Докладвам за Спота и петната от кръв по матрака - всичко излезе.Мнооого ви благодаря.Малко неприятно мирише,но пък върши отлична работа  Peace
Виж целия пост
# 429
Момичета, бихте ли ме ориентирали за следното:
Иска ми се да си взема еко препарати за почистване. Пробвах някои на Фрош, но миризмата на оцет ме довършва, т.е. иска ми се да ухае приятно след почистване. Прочетох в темата за Дионис, може ли да ме посъветвате. Напр. с пастата и ТОК мога ли да си чистя всичко, кухненския плот и уреди, банята, естествен паркет? Благодаря предварително
Виж целия пост
# 430
Момичета, бихте ли ме ориентирали за следното:
Иска ми се да си взема еко препарати за почистване. Пробвах някои на Фрош, но миризмата на оцет ме довършва, т.е. иска ми се да ухае приятно след почистване. Прочетох в темата за Дионис, може ли да ме посъветвате. Напр. с пастата и ТОК мога ли да си чистя всичко, кухненския плот и уреди, банята, естествен паркет? Благодаря предварително

аз ползвам екологични таблетки за миялна, гланц и веро на Gruen Green.
Виж целия пост
# 431
И за паркет /ламинат имат прекрасен препарат, който ухае много хубаво
Виж целия пост
# 432
И за паркет /ламинат имат прекрасен препарат, който ухае много хубаво

Този препарат всъщност е напълно универсален - теракота, лакирани дървени повърхности, ламинат и пр. Много хубав, както и всичките им продукти.
Виж целия пост
# 433
Момичета, бихте ли ме ориентирали за следното:
Иска ми се да си взема еко препарати за почистване. Пробвах някои на Фрош, но миризмата на оцет ме довършва, т.е. иска ми се да ухае приятно след почистване. Прочетох в темата за Дионис, може ли да ме посъветвате. Напр. с пастата и ТОК мога ли да си чистя всичко, кухненския плот и уреди, банята, естествен паркет? Благодаря предварително
Имам впечатления, че Дионис са си развалили пастите напоследък - много са твърди и неудобни за работа, въобще не са икономични и нямат траен аромат. ТОК и санитарен гел да добри, обаче са ми доста скъпи, тъй като ги ползвам неразредени. Ориентирала съм се към по-удобна консистенция от пастите, а тях ги ползвам предимно за почистване на купичката на кучето, като предполагам, че са по-безвредни.
Виж целия пост
# 434
Много благодаря за отговорите, ще пробвам значи gruen green. Къде го продават?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия