Вече е НОЕМВРИ, време стана да се гушна най-накрая в мама!

  • 33 673
  • 748
# 60
Запис и от мен!
Честити рожби на ново обебилисте  се мами!
Вчера бях на преглед, органите ми се връщат по местата. Всичко ми е о.к. шевът ми е почти незабележим, сега чакам първа менструация за цитонамазка и т.н. изследвания. днес трябваше да водя момчетата на консултация, но с джпито се разбрах ме за петък че вчера акито на баткото ми се видя по-редичко от обичайното.  Ще пиша по-късно, че бебо е нахранен, преобут, оригнат и приспан, със стерилизирани шишета, но трябва да се погрижа и за другите два дивака.
Виж целия пост
# 61
Здравейте, успокоявам се, че не съм единствената не родила още.
Ходих на запис на тоновете, добри са, няма изгледи за раждане, а колко ми е тежко, не мога да спя. Започнах да пия чай от малинови листа. Някой пил ли е?
Виж целия пост
# 62
Здравейте, успокоявам се, че не съм единствената не родила още.
Ходих на запис на тоновете, добри са, няма изгледи за раждане, а колко ми е тежко, не мога да спя. Започнах да пия чай от малинови листа. Някой пил ли е?
Янче, не си единствената, но останахме само няколко мами в очакване.Мен и затова толкова ме е яд, докато другите вече гушкат, а ние още се мотаме  и не можем да спим.Не съм пила чай от малинови листа, но знам, че на доста бремелинки им е изписан от началото на девети месец.Аз пия чай сена през ден-два от около 3 седмици, който действа очистително и евнтуално предизвиква конракции, но засега не съм родила от него.Половият акт, рициновото масло и стълби са най-ефикасни ако искаш да родиш (особено второто, но първо трябва да се обсъди с доки все пак). Hug
Виж целия пост
# 63
nedabi аз имам час за 4.12 за цитонамаска, но виждам, че си писала, че чакаш цикъл. Искам да те питам задължително ли трябва да мине 1-вия цикъл след раждането, за да отида на цитонамаска? То ако е така незнма кога ще ми дойде  Rolling Eyes . може чак догодина, защото още лохиите не са ми спряли.предполагам, че са лохии, защото от около 2 седмици ми върви едно течение с жълтеникав цвят и понякога до светлокафяв. понякога почти спират за по няколко часа няма нищо и тъкмо си помисля, че се свърши и пак започва.....
Виж целия пост
# 64
yana_kuncheva  аз пих 1-2 пъти такъв чай, но не ми хареса вкуса.
шушулче  и аз съм за първия комплект Peace
За коликите аз реших да не си тъпча повече детето с разни капки и давах само няколко пъти. Направих вчера чай от копър, давам го с лъжичка- по 2-3 лъжички след хранене. Започна да пръцка. Дали от него или от масажите , факт е че се облекчи положението. Но въпреки всичко, като застане на гърда и като я свие корема спира да суче, после се ядосва, не може да захапе добре и заспива за 5 мин. След малко пак иска да суче.. И сме така по 2 часа...Искам само да си хапва. И ако съдя по памперсите всеки път са напишкани и има акита поне 3-4 пъти... някой път доста обилни.. Да не говорим,че малката много обича докато и сменям памперса да ме напикава или нааква, добре че не е момченце Crazy
Но за коликите четох, че нищо не помага, освен търпение, носене по цял ден на цица Whistling прегръдки и топлината на мама и тати. Бебчетата също така се влияят от обстановката. Ако идват много хора вкъщи, стават по нервни и това също може да предизвика колики. Общо взето трябва спокойствие вкъщи и майка отдадена единствено на детето си Wink
Виж целия пост
# 65
дейза и аз му давам чай от копър пие си го от шишето, но при нас няма голям ефект като се свие и като изреве едно жално.. не знам ще пробвам с инфакола да видя как ще е положението.
Виж целия пост
# 66
Щъркелова вест!

Преди малко повече от половин час, в 13:30 се роди бебе Анна на Иииив, секцио. Бебето е 2850 гр и 49 см. Много здраве и късмет на малката пикла  Heart Eyes
Виж целия пост
# 67
Честита беба  Анна!!! Да е жива и здрава,да расте безгрижно и да радва много мама и тате !!! newsm51
Виж целия пост
# 68
Щъркелова вест!

Преди малко повече от половин час, в 13:30 се роди бебе Анна на Иииив, секцио. Бебето е 2850 гр и 49 см. Много здраве и късмет на малката пикла  Heart Eyes
Аз като приказвах, че съм я сънувала, тя не ми повярва.... Хайде да й е честито бебче Анна!
Виж целия пост
# 69
Еха честито на мама Иив, да е здрава и щастлива Анна.
Шушулче 2в1 сме още да  Crazy
Виж целия пост
# 70
Честита Анна на мама Иив да й е жива и здрава!   bouquet
Виж целия пост
# 71
Току-що ми звънна Ивчето да се похвали,добре звучеше Simple Smileда и е жива и здрава малката сладурка!!!
Аз също съм си още 2 в 1 и сериозно се замислям дали мъжо не е прав,май вярно Лъчко ще тръгне на училище докато се накани нашата бонбонка.Иначе цяла нощ не съм спала като хората,имам ужасни киселини,носът ми е запушен и по едно време половинката ме събуди,че съм започнала да му хъркам Laughingа аз като му виках,че ако ме пипне още веднъж отива да спи на двора при кучето.Аааааамаха и без това заспивам по сто часа изобщо не искам никой да ме закача докато спя #Cussing out
Виж целия пост
# 72
Ив, хайде Честита сладурана, да ти е жива и здрава! А ти бързо да се възтановяваш!
Виж целия пост
# 73
angels, на каква имунизация сте другата седмица, нашето педи каза началото на декември newsm78
Честит бебче на Ииив baby_neutral
Виж целия пост
# 74
Момичета само да се запиша. На 13.11.2012 в 16.15 се роди моят син Пламен  - 2990, 50см, нормално раждане.
Вече сме си в къщи, опитвам се да ви изчета, но не ми остава време и сила Simple Smile
Надявам се скоро да влезем в ритъм Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия