Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
Какви са някои методи за облекчаване на коликите при бебетата?
Какви са симптомите на отток по време на бременност и как да се справим с тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
-
Какви са някои методи за облекчаване на коликите при бебетата?
-
Какви са симптомите на отток по време на бременност и как да се справим с тях?
Отокът по време на бременност, известен също като оток, е често срещан симптом, който включва подуване на краката, натрупване на течности и усещане за тежест или болка в краката. Може да бъде особено забележимо в края на деня и може да се облекчи с почивка и повдигане на краката. Други симптоми на бременност включват болки, гадене, контракции и проблеми с храненето. Предложенията за справяне със симптомите включват посещение при лекар, използване на епидурална упойка по време на раждане, контролиране на лакомството на бебето чрез здравословна диета и упражнения, справяне с газовете и коликите чрез промяна в диетата или приемане на лекарства без рецепта и подготовка за раждането и грипни симптоми.
-
Какви са някои методи за облекчаване на отока по време на бременност?
-
Какви са симптомите на бебе, което повръща след всяко хранене?

Не плачка, но просто не иска да спи и мрънкоти нещо...иначе си имаме по 1 криза неутешим плач на ден заради коремчето де... 
Другият вариант, който обича е да спи върху нас
Вчера поръчахме да ни изпратят от Грмания, капите Лефакс да видим, че доста ми ги хвалят и ще кажа отзиви.Иначе сме добре, малкият си суче, ака и пишка.Реве на поисване и мама носи на поискване 
При нас се показа малко слънчице през облаците, навън е около 5 градуса и хем ми се ходи на разходка, хем всички край мен казват, че е прекалено студено и мъгливо за толкова малко бебче
Май всички се обебихме вече, а?

