Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 847
  • 746
# 270

Диманка, няма да мога да гледам серията по БТВ, но според мен няма да я пресъздадат така добре като Енгин и Берен. Особено Енгин, той има най-много реплики в тази сцена, го изигра уникално. Той плачеше(истински) и говореше и гласът му де давеше в сълзите му. Дубльорът ще трябва да се разплаче, за да го изиграе по същия начин, а силно се съмнявам, че това ще се случи.  Това давене на гласът не може да се имитира, трябва истински плач за целта. Това разбира се е моето мнение.  
Аз вече съм се изказвала за този дублиран филм, който върви по една телевизия с някакво според мен абсурдно заглавие - не го гледам, няма и да го гледам, стига ми част от една серия - лош превод, сякаш нарочно подбрани неподходящи за съответните персонажи гласове, лош дублаж. Въобще горките зрители, които не могат да се насладят на прекрасния филм! Жалко, много жалко!
Виж целия пост
# 271
Димана, прочетох те с голям интерес, много емоционални постове и верни наблюдения.
Поздравления!

Голяма тежест лежеше върху плещите и съвестта на Керим, и колкото и да беше твърд, дойде момент, в който психиката му не издържа. Ако не беше толкова порядъчен и чувствителен мъж, нямаше да го обичаме толкова много!
Виж целия пост
# 272


М: към Фатмагюл "Всичко ли им каза?"
К: "Да, аз им казах."
.........
К: "Не плачи. Не плачи, моля те!"
Виж целия пост
# 273
Привет момичета,

П.Б.Н ми е една от любимите сцени в целия сериал. Изпипана е отвсякъде, силно емоционална и въздействаща. Играта на Енгин и Берен е превъзходна. Сълзата, стичаща се по рамото на Ф, незабравим момент. Музикатa допълни и подсили въздействието, направо беше невероятно.
Просто това беше кулминацията на техните отношения, в която  имаше взрив от недоизказани мисли, бурни емоции-болка, вина, любов, очакване, стрaст и тн. Да не говорим, че там целувките са най-въздействащи според мен.  Сцената за мен е уникална.



И са така въздействащи, защото според мен са истински - няма филм, няма камера - момчето целува и не си играе  Laughing Laughing

А за серията по БТВ, много се чудя дали изобщо да си правя труда да я гледам, дали си заслужава  Laughing, след като мога да си я изгледам със субтитри  Laughing и с истински глас.





Ееееее един човек да е на моето мнение за целувките от П.Б.Н.  Hug Hug HugЗа мен Енгин там просто е забравил, че има камери, хора, екип и просто целува напълно истински.От негова страна аз не виждам игра, даже имам чувството, че когато Хилал е казала Стоп, Енгин е продължил, толкова истински изглеждат. А лицето му и погледът му там излъчват страст. За мен тези целувки бяха напълно истински. Доказателство, че Енгин се  е увлякъел е фактът, че й пуска език, а попринцип по-често в сериалите това се избягва, особено пък в КВФ.  

Виж целия пост
# 274

Диманка, няма да мога да гледам серията по БТВ, но според мен няма да я пресъздадат така добре като Енгин и Берен. Особено Енгин, той има най-много реплики в тази сцена, го изигра уникално. Той плачеше(истински) и говореше и гласът му де давеше в сълзите му. Дубльорът ще трябва да се разплаче, за да го изиграе по същия начин, а силно се съмнявам, че това ще се случи.  Това давене на гласът не може да се имитира, трябва истински плач за целта. Това разбира се е моето мнение.  
Аз вече съм се изказвала за този дублиран филм, който върви по една телевизия с някакво според мен абсурдно заглавие - не го гледам, няма и да го гледам, стига ми част от една серия - лош превод, сякаш нарочно подбрани неподходящи за съответните персонажи гласове, лош дублаж. Въобще горките зрители, които не могат да се насладят на прекрасния филм! Жалко, много жалко!

И аз съм се изказвала за дублажа, който не харесвам, но голямо ми е любопитството как ще дублират ПБН. А след нашето излъчване ще си пусна оригинала за заличаване на евентуалното видяно и чуто по БТВ.
Виж целия пост
# 275


К: "Трябваше да го направя. Беше прекалено голям товар за носене. С този товар...беше невъзможно да започнем отначало. И ти и аз. Фатмагюл, не успях да ти обясня. Не успях да те накарам да ми повярваш. Но сега, трябва да ми повярваш. Защото аз никога няма да спра да те обичам. Да, ще си поема наказанието и ще отида в затвора ако трябва."
Виж целия пост
# 276
За доказателство, че целуването във филми и сериали хич не е проста работа.  Mr. Green

Скрит текст:
Брадли Купър за кошмара да целува Джесика Паркър

Голямо изпитание е било участието на Брадли Купър в снимките на сериала „Сексът и градът“.
Актьорът призна, че толкова се притеснявал от сцената, в която трябвало да целува Сара Джесика Паркър, че все още сънува кошмари.

Вижте снимки на Сара Джесика Паркър >>

„Малко преди да започнат снимките при мен дойде един човек и ми каза, че Сара Джесика Паркър не позволявала да я целуват с език. И аз толкова се притесних, че когато дойде моментът с целувката, всичко за което мислех, беше как да държа езика си възможно най-далече от нейната уста. Беше кошмарно“, припомня си Брадли Купър, цитиран от eva.b
Виж целия пост
# 277


К: "Мога да понеса всичко само ако знам, че ми вярваш."
Ф: "Не се тревожи......Вече никой няма да ми вярва. Дори и прокурорът не ми повярва."
Виж целия пост
# 278
само за романтички!

Скрит текст:

Виж целия пост
# 279


К: "Фатмагюл."
Пр.: "Не се меси. Отговори ми моето момиче. Вярно ли е?"
Ф: "Да."
..........
Пр.: "Ще повдигнеш ли обвинения тогава? Като жертва си длъжна да повдигнеш обвинения."
Ф: "Какво ще стане ако го направя?.
Пр.: "...ще започне разследване. Случаят ще се подвони....."
К: "Фатмагюл, моля те. Стигнахме до тук, не се предавай.
......
Ф: "Да, ще подам оплакване."


Прекрасно изпълнение и на двамата, Берен и Енгин. Неудобство от непознатия човек, срам, че открито се говори за нейната болка и преживявания, страх от това, което може би ще се случи на Керим, ако повдигне обвинения. И тази сълза, която се отронва от очите й...А той, този питащ и подканящ поглед, тези очи, които я гледат настоятелно, но меко, окуражаващо. Страхотни!
Виж целия пост
# 280


К: "Мина много време. Нормално е да задава такива въпроси."
Ф: "Попита защо сме се съгласили на този брак. Попита едни и същи въпроси понеже не ми повярва. Като че ли нещо ще стане, дори и да се стигне до съд. Отново аз ще съм виновна....Аз ще съм наказана."
К: "Не. Този път ще си платят за деянията.....Фатмагюл, ние...двамата с теб няма да изгубим срещу тях. Ще видиш. Ще победим."
......
Ф: "Чудя се кога ли ще започне разследването...."
К: "Знам. Знам, че ще бъде много трудно за теб. Но трябва за знаеш, че аз винаги ще съм до теб. Никога няма да те оставя. Обещавам. Вярвай ми."
Виж целия пост
# 281


К: "Сложи това. И никога не го сваляй. Моля те. Не заради мен. Носи го поради същата причина, поради която го сложи и преди. Носи го като защита. За да не те безпокои никой."
Виж целия пост
# 282

Трябваше да го направя. Беше прекалено голям товар за носене. С този товар...беше невъзможно да започнем отначало. И ти и аз. Фатмагюл, не успях да ти обясня. Не успях да те накарам да ми повярваш. Но сега, трябва да ми повярваш. Защото аз никога няма да спра да те обичам.

Виж целия пост
# 283
само за романтички!

Скрит текст:


Благодарности от една романтичка!  bouquet
Виж целия пост
# 284
само за романтички!

Скрит текст:
Вале, връщам жеста с музиката на близък до чувствителната славянска душа композитор в изпълнението на моя любим изпълнител !
Скрит текст:


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия