Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 843
  • 746
# 405
Привет момичета.

Милка
, страхотен коментар.   Hug

Относно целувките в П.Б.Н , според мен е логично Енгин да води, тъй като се подразбира, че Керим е чoвекът с повече опит, който трябва да я предразположи. Така че това си е режисьорско решение.

Но според мен Енгин просто се отпусна повече в тези целувки, даде повече от себе си, затова и се получиха толкова добре.

Те първо са имали репетиции, след това са направили няколко дубъла, така че Хилал е избрала най-добрия вариант. Наистина тази целувка е много истинска и въздействаща.

Маричке, можеш да направиш стоп кадри, може да забележим още някой детайл.
Виж целия пост
# 406


М: "Аз за всеки случай да взема някои неща за Керим. Погледнах полетите... Ще летя с полета в 7,00 часа. Дори да отида днес, няма да има значение, нали? Имам предвид, те няма да бъдат изслушани веднага."
...........
Мюнир: "Ела, ела, ела...Лъжец. Мръсен клеветник. Мръсотията която хвърли срещу нас, ще се върне при теб. Ще видиш."
К: "Нямам търпение да видя това."
Виж целия пост
# 407



 
Скрит текст:



Виж целия пост
# 408


Мюнир: "Ще те наклеветя, за всичко което направи. Ще те видя тогава дали ще се смееш."
К: "Правосъдието ще си каже думата."
Виж целия пост
# 409


М: "Ти почакай само....Ще си платиш за това, че клеветиш невинни хора."
К: "Невинни казваш...
Полицай: "Керим Ългаз, ти ли си?"
К: "Да."
Полицай: "Вашата процедура е утре сутринта."
М: "Ще си платеш ти..."
К: "Ще видим кой ще плаща."


Да пием чай с Керим. Време еееее.
Виж целия пост
# 410
 

Скрит текст:
 

 


Виж целия пост
# 411


Е: "Защо ни клеветиш? Какво мислиш, че правиш? Ще те накарам да съжаляваш. Ще видиш."
К: "Не си хаби думите. Няма да можеш да се измъкнеш от това."
Виж целия пост
# 412


Е: "Лъжец."
К: "Сега вече ще си уредим сметките."
Е: "Ще ги уредим най-после, копеле такова."

На второто гифче, Керим е като затворен лъв в клетка......Божеееествееен.
Виж целия пост
# 413


Боже и Керим и Ердоан са страхотни тук. Не случайно и двамата спечелиха анкетата за най-добри актьори....Е, Каан за поддържаща роля, но играе много добре.
Виж целия пост
# 414



Скрит текст:



Виж целия пост
# 415


Е: "Какво искаше от нас? Предател. Какво ме гледаш. Отговори. Отговори ми ако си мъж.
К: "Затваряй си устата. И си пази въздуха. Ще ти трябва за да се молиш на съдията."
Е: "Синко....Нека ти кажа нещо. Ти и лъжливата ти жена, ще си платите за това."
К: "Не произнасяй името и повече. Мерзавец.
Виж целия пост
# 416


Скрит текст:








Виж целия пост
# 417


Мерием: "Керим. И аз дойдох. Тук съм. И адвокатът е тук.
Виж целия пост
# 418


М: "Малко си блед. Не си спал цяла нощ. Гладен ли си?"
К: "Не како. Дадоха ни закуска. Благодаря."
М: "Това е добре. Много съм развълнувана. Нещо ме пристяга сърцето."
К: "Не трябваше да идваш."
М: "Не можех да гледам от разстояние, докато ти се бориш с тези нищожества."
................
Ф: "Ало."
М: "Фатмагюл, момичето ми, как си?"
Ф: "Добре съм. Вие там как сте?"
М: "Прокурорът току - що дойде. Заведоха ги в отделни стаи. И сега ще дават показания."
Ф: "Как е Керим?"
М: "Малко е уморен, но добре е, не се притеснявай. Виж Фатмагюл. Г-н Кадир каза, че прокурорът ще поиска и ти да дойдеш тук."
Ф: "Така ли. Защо?."
М: "Трябва да изслушат и теб."
Виж целия пост
# 419
Привет, момичета!

Аз вече съм на друга вълна - Коледна. Simple Smile Днес приключих с част от украсата:

Скрит текст:

За вашето коледно настроение. Simple Smile)) Зад завеските спят мъниците. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия