Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 835
  • 746
# 540
Скрит текст:
"...всеки си има цяла лавица маски за различни случаи. ...Срещал съм хора, които първоначално много ми допадаха, а после, щом видех какво представляват, ги намразвах. Понякога те се оказваха подобия на хора - под маските им нямаше нищо. Установих, че понякога маската е по-приемлива от своята алтернатива. Така че... момичета, което държах в ръцете си вероятно беше чудовище отвътре... и сигурно беше. Но не е ли така с повечето от нас?..."

Виж целия пост
# 541


Eркан - това е човекът, който преведе на английски КВФ, а от там и нашият екип направи превод. /Имахме и помощ от рускините и от Бинзи - не ги забравяме/. Та ето какво е сложил в английския форум: Едже съобщи в туитър: "Имаме още два проекта, които подготвяме след "Kuzey Güney". Работим върху тях, но не питайте кои са те сега."
Еркан допълва - Обзалагам се, че е проект за Енгин. Нямам представа върху какво точно работят....
Ето линка:
http://board.whatisfatmagulsfault.com/index.php?/topic/26-engin- … 18020#entry243804 - пост18028

Да допълним и ние. Единият вероятно е "Джевдет бей и синове". Другият - мистерия. За Джевдет, точно тя съобщи, че още не са мислили за актьорския състав. Но помним, че писаха за среща на Орхан Памук с Енгин. Ако може да се вярва на това какво се пише....

Съобщението в туитър: ece yörenç @eceyorenc
Kuzey Güney'den sonra yeni iki projemiz var, çalışıyoruz bir yandan.. Neler?? diye sakın üzerime gelmeyin, sonra..
Виж целия пост
# 542


Снимането на 36 серия. Пуснаха в нета този момент, към онлайн гледането. Откачихме - помислихме, че убиват Керим...После - сън....Феновете дебнеха, снимаха. То и сега пак благодарение на тях виждаме Енгин тук и там. Време е за нещо ново...

Ще дойде и новото. Simple Smile) Ето, почти изпратихме ноември... а си спомням в края на август с какво нетърпение очаквах септември за новини... Simple Smile)) Живи и здрави, ще дочакаме и новините. Simple Smile Момчето си е намерило мястото - знае вече в какво е неговият талант - и няма да престане да сътворява вълнуващи образи, които да ни радват. Само трябва мъничко търпение... Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Момичета,привет!Днес се навършват 21 година,откакто почина един от моите любими певци!Да си спомним за него с чудесната песен,че каквото и да става шоуто трябва да продължава!

Честит имен ден и на всички,които имат името Екатерина е Катя!

Виж целия пост
# 544
Момичета,привет!Днес се навършват 21 година,откакто почина един от моите любими певци!Да си спомним за него с чудесната песен,че каквото и да става шоуто трябва да продължава!

Честит имен ден и на всички, които носят името Екатерина и Катя!



Честит да им е именния ден!
Виж целия пост
# 545
Чета,че г-жа Едже се е изказала за новите си два проекта-те с един Кузей трудно се справят,че и още два отгоре-нещо не ми звучи много обнадеждаващо,но ако работят над Джевдет бей дано Орхан Памук им "стъпи" на шиите да не пишат глупости.Освен това до есента Кузей ще свърши и като нищо ще дадат ролята на любимиа си Къванч.
Виж целия пост
# 546
Чета,че г-жа Едже се е изказала за новите си два проекта-те с един Кузей трудно се справят,че и още два отгоре-нещо не ми звучи много обнадеждаващо,но ако работят над Джевдет бей дано Орхан Памук им "стъпи" на шиите да не пишат глупости.Освен това до есента Кузей ще свърши и като нищо ще дадат ролята на любимия си Къванч.

Ух, че си им набрала... Simple Smile)) Не се ядосвай толкова. Каквото - такова. Simple Smile
Виж целия пост
# 547


Един усмихнат Енгин в реала....
Виж целия пост
# 548
Чета,че г-жа Едже се е изказала за новите си два проекта-те с един Кузей трудно се справят,че и още два отгоре-нещо не ми звучи много обнадеждаващо,но ако работят над Джевдет бей дано Орхан Памук им "стъпи" на шиите да не пишат глупости.Освен това до есента Кузей ще свърши и като нищо ще дадат ролята на любимиа си Къванч.

Аз съм на противоположно предположение. То се вижда рейтинга на КГ. Любим, любим, ама нищо не направи - то само любов не стига. Явно оценяват пораженията си. Сценарии в стил бла-бла, не вървят. Липсва им отново 1 място в класациите на канал Д. Е, и кой ще го върне - то се знае...Енгин. Щом е пуснала тази новина, не е случайно - за двата сценария. Ще се появи след време още нещо като инфо - да поддържат любопитството на нас, драгия зрител и да има очакване. Те си имат екип да пише подробностите. От тях основната идея и по-важно е актьорът когото поканят да хареса същия. Като знаем Енгин как осмисля нещата....Дано, дано..не са се изчерпали откъм идеи.
Виж целия пост
# 549
Е,какво да им набирам-аз се ядосвах по време на on-line излъчването-цял сезон пробутваха по незнайно какви причини Фърат,след като зрителите искаха да гледат Енгин.Натвориха куп безсмислици,които ние волю неволю приехме.Просто Енгин не е техният актьор-те си обичат Къванч и Фърат.Така че съм малко скептична относно тяхната обща работа,но ще видим.Нека дадат ролята на Рефик на Къванч-така ще се види неговото голямо израстване като актьор!
Виж целия пост
# 550
Аз продължавам да тая съмнения относно положителното влияние върху кариерата на Енгин с ролята на Рефик. Милка или Аниста (не помня точно коя) казаха това, което и мен ме притеснява - образът е прекалено елитарен за обикновената публика. Както и да е. Рибата си плува в морето, никакъв тиган няма да приготвям. Simple Smile Неизвестните са прекалено много - работят ли Е. и М. по такъв сценарий, ще бъде ли той одобрен от Орхан Памук, ще се намерят ли продуценти, които да го финансират, какъв ще бъде актьорския състав, ако проектът стартира... Както виждаме, проектите се държат на "тъмно" до последно от очите на пресата... а и да се започнат, пак се играят какви ли не игрички около тях... Няма да се вълнувам за неща, които не се знае кога ще станат и дали изобщо ще станат...
Виж целия пост
# 551

Ей такъв щастлив Енгин ми се иска да виждам и във филми и в снимки от живота му. Simple Smile Иншаллах.
Здравейте, wavey момичета! Ама не е честно, включвам РС-то, още първия пост на Валето, пожеланието за лека нощ ме просълзи, след това клипчето на Енгин и Берен - вижте как им светят очите, и нейните и неговите! Прекрасни, щастливи! След това си спомнете очите му от последните снимки - дълбоки, замислени, тъжни...Пак ми стана мъчно за момчето ни. Присъединявам се към пожеланията на Маричка, дай боже пак да го видим такъв, най-вече в живота! Ролите са си роли, там може и да го гледаме как страда, пожелавам му да е щастлив и радостен в живота!
Миле, не си само ти така... Hug Ама не случайно сме се събрали тук, то е ясно вече!


Виж целия пост
# 552
Аромат на прясно сварено кафе...



...отпуснете се и се насладете на деня...


Скрит текст:

Виж целия пост
# 553
 wavey Дилеми. Simple Smile

Припявам си с Тони "... теб те няма, още те няма, ах, къде ли, къде ли се дяна? а на мен какво ми остана ? - чаша кафе..." и си мисля за Енгинчо... "тук съм - през няколко маси...".  Wink)) Над празната чаша гадаем... Simple Smile)))

"Уж си близо, а толкоз далече... да те чакам омръзна (ли) ми вече..." Simple Smile))  Wink
Виж целия пост
# 554
Привет момичeта.

Такааа да си дойдем на думата. Е и М прекалиха с Мустафа, това е всеизвестен факт, на зрителите им дойде в повече постоянното му присъствие, той имаше повече екранно време от Енгин в 2 сезон. Маричке, знаеш колко те обичам, но не съм съгласна с теб, зрителят трябва да бъде критичен, да има мненни и да не приема всичко, което му предоставят на ч00 процента. Ние харесваме КВФ, но не можем да си затворим очите за нещата, които куцат, а то има такива и не са малко, особено във 2 сезон. И точно от критичността й  на зрителите ще се подобрят бъдещите сценарии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия