В ЯНУАРСКАТА тайфа почва щура веселба

  • 72 390
  • 748
# 300
Дони ,всичко разбрах newsm53
Радостчо ,аз съм навита за номер 2 ,за 3 няма да се класирам иначе няма лошо.Нещо обаче микроклимата тук не е добър Thinking И не става дума за пари , а за това че хората са много злобни ,агресивни и децата им такива-добре че има изключения .
Иначе  съм подстригана  и все още не лакирана hahaha
Виж целия пост
# 301
Искам да ви почерпя по случай 4-я рожден ден на Мартин.



Пиратска торта - като истинската торта - безкраен фен на пиратите във всички вариации.

Чета ви редовно, но не пиша....

Дони  Hug.

Благодаря ви, че сме заедно   bouquet.
Виж целия пост
# 302
Елена, честит празник! Да ти е жив и здрав малкия пират!!! А ти се включвай по-често, не само по повод Wink
Виж целия пост
# 303
Eлена!! Весел празник на Марти!!  (дори и у дома съм сигурна, че ще е страхотно)

Дони, Тоби, вече и без думи ли??
Звяр е в леглото, приспива баща си  Mr. Green Залагам, че ще успее  hahaha
Звяр две недоволничи наоколо  Heart Eyes милият ми, колко е репресиран, ако знаете  Mr. Green
Ралче, това е доста време у дома. Ти си познаваш детето обаче и съм сигурна, че ще вземеш най- доброто за нея решение!
Интересна тема е това за 3-то дете. Понякога ми се иска, ама 1. ми е рано,  2. не ми стиска! и 3. Още Пъсела не е спрял да врещи  Mr. Green

Айде едно звучно ДЗЪН!!

Виж целия пост
# 304
Ели, много здраве и щастие на сладкия пират Hug

Таис, не знам какво е видяла тобито в кълбото Wink Просто реших да изглеждам по-Хентелегентна и замълчах 4470

Като споменахте 3-то - в корема съм като бременна в 7-я Rolling Eyes Май ще требе да се посети доктор, че нещо не е надобре работата. Тц, не съм бременна. С това нередовно хранене обаче...

Тия дни ми е едно...амбициозните майки подали документи за училище, аз още не знам дори къде да подавам newsm78 Tired Бе то в кварталното с бъклица и дрян ходят по къщите и това е абсолютно сериозно...Да се натискам за центъра...няма кой да ми го прибира Sad Отделно, че едно от условията ми е в училището да има ресурсен учител...

Ай наздраве, че само глупости пиша...Много откровенна съм станала, а на хората не им е приятно - обичат лицемерите cow
Виж целия пост
# 305
Какво аз? WinkАлоо откровената -тук сме свестни ще ти влезем в положението Hug
Млади сте вие тц,тц,тц аз  до второ да го докарам  Laughing
За училище не ми говорете ,че уж работя в  елитно....
Моето дете ,днес  госпожата като го изпращала казала че го мързи Rolling EyesВсичко било ок  иначе ,ама го мързяло да прави разни неща.Сега започвам да събирам инфо и да се мъча да го коригирам.Мина ми през ума ,че явно се надяват да е чевръст като баба си .Той душата  е спокоен ,не е бързак ,не е припрян.Има ли са занятие следобед - той е спал, а като знам, че след следобеден сън е отнесен  и му спи душата..Абе ,откачам явно  newsm78-мина ми като знам хората какви проблеми имат пък аз...
И сега Честито на Марти ! Весело детство и много усмивки !Да радва безкрайно МАМА!
Елена пиши де имаме нужда от разнообразие  Laughing-Между другото тортата е невероятна  bouquet
Виж целия пост
# 306
Честит рожден ден на Марти!
Елена, липсваш Hug
Виж целия пост
# 307
Честит рожден ден на Марти  bouquet С пожелания да е здрав, щастлив, усмихнат и да има едно прекрасно и слънчево детство!
И днес и аз черпя, че моята мила половинка има рожден ден, чуква 40 Mr. Green Heart Eyes, да ми е жив и здрав, да е все така всеотдаен и мил, пък аз каквото мога, ще го направя за него!
Виж целия пост
# 308
Да са живи и здрави Марти и Станислав!
За трето не мисля - имам си 2 деца - едното е момченце.  Wink Те за това.
Дони, бива ли така? Започнати и недовършени.. Видях само една точка. Шегата на страна - дано всичко е наред при теб!  Hug
Виж целия пост
# 309

За трето не мисля - имам си 2 деца - едното е момченце.  Wink Те за това.

Най-голямото и средното дете онзи ден се скараха за подаръка от Дядо Коледа hahaha Да се смееш ли да плачеш ли. Хриси издърпа джойстика на колата, баща му се разсърди, че не му дал да види кое как. Хриси се разсърди...и сега колата седи нова не използвана hahaha
Люби, добре съм, ама ще се оправя Mr. Green
Рали, да ти е жив и здрав половинът Hug

Убедена съм, че има картел между производителите на батерии и детски играчки. Само за Коледните подаръци ми трябват 20 (двадесет) батерии #Cussing out
Виж целия пост
# 310
И аз съм убедена. Много ме е яд като дам повече пари за батерии, отколкото струва играчката.
За РД на Каринка съм решила да купим количка за кукли, че старата идва ниска ( тя е за прохождащи бебета), а и я разпокъса. Тези по-високите са по-стабилни, но и струват почти колкото истинска количка.  Simple Smile Много играчки станаха и само ги разхвърля. Ще купя вместо това една хубава рокля и обущета ( с джуфка - така ли се пише?)
Виж целия пост
# 311
Взимайте само зареждащи се батерии. По добре е за околната среда, финансово е по-добре, дългосрочно погледнато, а и децата да гледат и да се учат да пазят Планетата Naughty

Рали, да ти е жив и здрав!!!Все така задружни и весело празнуване!


При нас е стуууд. Пак в мола ще се ходи Rolling Eyes
Виж целия пост
# 312
Честити рожденници!Да са живи и здрави
Люби нашата количка за кукли я купувах преди 2 години от джъмбо.Много са им здрави количките.Др неща може да са боклуци,но количките съм ги признала.
И за Моника тази година подаръка и е рокля.От играчки изобщо няма нужда.Въобще не се играе с тях.Аз тази година реших р.д пак да е в нас,но тази година с по малко деца.Миналата година бяха над 10.Беше страшна лудница.През деня ще е в детската.Направила съм и картонена торта.Ще купа за децата шапки,свирки и разни неща за почерпка.Съботата след р.д ще празнуваме и ан Орешак с бабите.За нея р.д е свързан с тортата и обличането на нова рокля.Друго изобщо не я вълнува.
Тази вечер съм и обещала да и сготвя спагетки.Умира за тях.
Чао от мене  Hug
Виж целия пост
# 313
А в картонената торта слагаш ли нещо?

Ради, купих аз, днес една камара пари дадох за презареждащи батерии ooooh!
Виж целия пост
# 314
ЧРД на патерици на Марти и на мъжа на Ралчето. Да са живи и здрави!
Ради, поне си имате мол, ние в прованса само детски клубчета, вечер след градина там ги водим. Но и те са точно 3 на брой в града, със сериозни забележки към всичките. Или ще е студено, или ще е супер мръсно, или пък ще е тотална лудница и блъсканица. Ама това е.

Тортите поръчах вчера - за градина с уинкситата, сама си избра от каталога. Много й се кефя, че решава един път и това е, а не като мен - едно харесам, аааа не, после другото ми хареса повече, накрая третото, петото и така едни час умуване. За всичко съм така, изключение - мъжете  Mr. Green bowuu За вкъщи поръчахме малка, не е детска, а с едни цветя, пак тя си избра. Купих свещичка и част от подаръка - 2 книжки - едната с приказки, другата подобна на тези, с които работят в градината, по-образователна. Ще й подарим голям пъзел на Дисни с принцесите и няколко дреболийки. Същинският подарък идва от Щатите след 27-и. Много дрешки - рокля, яке, 2 комплекта, вълнено палтенце и т.н. При нас в градината им правят тържество, така че идеята ми да ангажирам аниматор отпада. Госпожите им правят разни игри, песнички, танци, подарък за рожденика, ще им оставя апарата да ги наснимат и така. Вечерта ще се съберем в къщи или навън, зависи от това дали ще идват гостите ни от Разлог/София, понеже е делничен ден.

Люби, нашата количка е от 2-я й РД, на Чиполино, лятна, с вдигаща се дръжка според височината. Беше здрава и непокътната докато Нико не се зае с нея. Сега е със скъсан хастар и полуизядена дръжка  Mr. Green. Играчки имат прекомерно количество. За Коледа получиха страшно много. Мисля да огранича материалните придобивки, нещо много се разглезват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия