Под всяка Коледна елхичка ще има малка , сладка мамина душичка!

  • 33 893
  • 706
# 675
Момичета,има ли някоя от вас,която се е насочила към Майчин дом-София?Освен пред болницата,където е синя зона,може ли да се паркира в Майчин дом,когато е за прием на родилка?Пишете ми на лични!Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 676
Момичета,има ли някоя от вас,която се е насочила към Майчин дом-София?Освен пред болницата,където е синя зона,може ли да се паркира в Майчин дом,когато е за прием на родилка?Пишете ми на лични!Благодаря предварително!  bouquet
Когато е за прием на родилка се слиза в т. нар. Приемно отеделение - това е подходът към тунела до бариерата; там се влиза с документите(или по спешност), преглеждат те, клизма там се прави, преобличаш се и послен те качват към Родилна зала. Мисля, че това е процедурата, някоя мама да ме поправи, ако съм сбъркала.  Peace
За паркирането после да му мисли таткото като остави мама да ражда. Simple Smile)
Виж целия пост
# 677
Мерси за инфото!Мен ще ме приемат да съм под наблюдение,сутринта трябва да сме пред 210каб.И тогава ли се влиза в паркинга на болницата или не?
Виж целия пост
# 678
Мерси за инфото!Мен ще ме приемат да съм под наблюдение,сутринта трябва да сме пред 210каб.И тогава ли се влиза в паркинга на болницата или не?
На паркинга на болницата пускат само за изписване. Иначе си търсиш място по зелената зона. Да знаеш, че преди да влезнеш в 210 кабинет трябва да си минала през регистратурата. Като се качиш на 2-рия етаж ще я видиш. Там ще ти искат направлението и лична карта. Отиди някъде към 8-8.20, въпреки че май от и половина започваха, защото много големи опашки стават по-късно към 9.00.

Честито на всички нови мами! Да са им живи и здрави малките съкровища!   bouquet
Виж целия пост
# 679
Здравейте и от нас!

Георги се роди на 29.11.2012 с мерки 4800 и 52см. в Майчин дом. В къщи сме от 06.12 и се мъчим да влизаме в ритъм. Вече ни боли коремчето и ни е трудно вечер и през нощта.

Поздрави на всички, които са се сдобили със сладки бебчета и стискам палци на всички, които са в очакване Praynig
Виж целия пост
# 680
Жив и здрав да е Георги, да расте сред любов и много да ви радва Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 681
bubence, ЧЕСТИТА РОЖБА ! Желая на малкия Георги да расте здрав и силен, умен и игрив и много да радва мама и тати!  smile3525
Виж целия пост
# 682
bubence честито бебче, да е жив и здрав! Много голям мъж, как го роди?
Виж целия пост
# 683
bubu_123 ,много ти благодаря за информацията!На бубенце честита рожба   bouquet !Да е жив и здрав малкия Георги!
Виж целия пост
# 684
bubence честито!Да ви е жив и здрав малкия Георги!
Виж целия пост
# 685
bubence Честит ти син!Да е жив и здрав и да продължава да расте все така.Добре,че не го ражда нормално,бая щеще да те узори.
Виж целия пост
# 686
Нямаше никакви варианти за нормално раждане - той не се обърна до края, остана си седалищно. Освен това беше "едър плод" и имаше двукратно увита пъпна връв. Даже и след секциото имахме малко проблеми с него и загуби значителна част от теглото си. Задържаха ни повечко в болницата, поради факта, че беше лежал в интензивно отделение, но важното е, че сега е добре и сме си вкъщи.
Аз се възстановявам успешно и вече се чувствам по-добре. И аз загубих значилна част от каченото тегло - 16 от общо 20 кг. дотук.
Виж целия пост
# 687
Честити рожбички на всички, да са ви живи и здрави!   Hug
Виж целия пост
# 688
бубенце, честит син! Да ви е жив и здрав малкият голям Георги!
Виж целия пост
# 689

Аз се възстановявам успешно и вече се чувствам по-добре. И аз загубих значилна част от каченото тегло - 16 от общо 20 кг. дотук.

Браво! Аз свалих 10, остават ми още 12-13кг. С това кърмене обаче скоро няма да ги сваля!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия