Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 25 154
  • 751
# 735
Дишай, Нане! Щафетата за сега ми харесва как се развива.
Браво на Гараничев  Mr. Green
А Бьо прави отново невероятен пост. Л'абелунд също беше много добър. Краля ако подобри стрелбата може и медал да вземе утре - освен днес (на което се надявам). Дано Емил е добре и не опропасти щафетата.
Виж целия пост
# 736
Дишай, Нане! Щафетата за сега ми харесва как се развива.
Браво на Гараничев  Mr. Green
А Бьо прави отново невероятен пост. Л'абелунд също беше много добър. Краля ако подобри стрелбата може и медал да вземе утре - освен днес (на което се надявам). Дано Емил е добре и не опропасти щафетата.

Аз не дишам заради нашите.
Инак заради любимите ми викинги съм по-спокойна, особено след като "нашето момче" Гараничев работи за Норге  Mr. Green
Виж целия пост
# 737
Браво на нашите - 9-то място е супер.

И кой каза ХЕЙЯЯЯЯЯЯЯЯ НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Виж целия пост
# 738
АААААААААААЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ Казвааааааааммммммммм

ХЕЙА НОРГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ШАПКИ ДОЛУ ПРЕД КРАЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

19-ти златен медал за Оле!!!!!!!!

И най-вече - ОГРОМНО БРАВОООООО!!! на нашите момчета! Браво, българи! Днес наистина съм горда с тях! Страхотна щафета! 9-ти от 29 отбора и ТОП 10 на Световно първенство. Страхотни!
Виж целия пост
# 739
Браво Владиииииииииииииии!!!!!!!!!!! 204 метра за нашето момче!!! Бравоооооооооооо!!!!!!!!!

Виж целия пост
# 740
И аз съм много щастлива за 9-тото място на нашите момчета. И голям жест на Влади, че е дал едните си ски на Миро Кенанов. Гордея се с вас, момчета bg

Норвежците днес премазаха конкуренцията. Безпощадни просто.

Честит медал на Дойчланд, чудесни първи три поста и накрая ми идеше да изритам Лесер от стълбичката.
Виж целия пост
# 741
И аз съм много щастлива за 9-тото място на нашите момчета. И голям жест на Влади, че е дал едните си ски на Миро Кенанов. Гордея се с вас, момчета bg

Норвежците днес премазаха конкуренцията. Безпощадни просто.

Честит медал на Дойчланд, чудесни първи три поста и накрая ми идеше да изритам Лесер от стълбичката.

Дам, Лесер много си повярва. Повечко труд трябва и психика и по-малко самочувствие.

Виж, като казах самочувствие, как ме дразни този Искреееееев  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Емил бил арогантен. Айде бе. Ми да го бяха победили, пък те да се пъчат.  hahaha

Не бях прочела това за ските, но честно казано, бих била много учудена, ако не ги бе дал, защото все пак сме един отбор, нали така? Тук не би трябвало да има мои ски и твои ски, когато става въпрос за България.
Виж целия пост
# 742
Даваха интервюта с нашите момчета по БНТ.  И в началото дадоха думите на Миро след индивидуалното. Каза момчето, че ските му въобще не вървели, та затова явно Владко му е дал от неговите за щафетата.
Виж целия пост
# 743
Даваха интервюта с нашите момчета по БНТ.  И в началото дадоха думите на Миро след индивидуалното. Каза момчето, че ските му въобще не вървели, та затова явно Владко му е дал от неговите за щафетата.

Аха. Ами да, така трябва. Браво на Владко. Все пак защитаваха днес знамето на България.

Само не мога да си обясня изродщината на Захаров за масовия старт. Казаха ли нещо по темата? Не мога да си го обясня как е възможно да имаш класирал се биатлонист за масовия старт и да не го пуснеш??? Няма ли уволнение бе за този?
Виж целия пост
# 744
За мен това също е голяма глупост, заради европейското било, защото за българския отбор и за българската федерация ЕП било много важно и тъй като индивидуалният старт бил след 3 дена ooooh!, а и ЕП е в Банско, искали да запазят Краси.
Виж целия пост
# 745

Само не мога да си обясня изродщината на Захаров за масовия старт. Казаха ли нещо по темата? Не мога да си го обясня как е възможно да имаш класирал се биатлонист за масовия старт и да не го пуснеш??? Няма ли уволнение бе за този?

Ще се прибират за европейското. Краси нямал  нужда да се натоварва излишно.

Нещо такова промърмори Искрев.
Виж целия пост
# 746
Европейското???? На фона на Световно??? Сбъркани са тези наши треньори. Сбърканиииииии.

Оф, гледах досега на живо пресконференцията. Малиии много е противен Лесер отблизо. Въх, тез мустачки ме убиха. Никой ли не му казва, че изглежда ужасно?  Joy
Виж целия пост
# 747
Финансирането на федерациите у нас се осигурява на базата на резултатите от европейски и световни първенства. Затова за нашата федерация е толкова важно да има добри резултати на европейското. Тъпо, но факт, тази система не е променяна от години.
Аз вече чакам 20-и медал от Краля, за днешното състезание няма какво да кажа - нямаше особена драма, Норвегия просто беше с класа над останалите.
Виж целия пост
# 748
Браво на Владко- девети след първите скокове Simple Smile
Виж целия пост
# 749
Финансирането на федерациите у нас се осигурява на базата на резултатите от европейски и световни първенства. Затова за нашата федерация е толкова важно да има добри резултати на европейското. Тъпо, но факт, тази система не е променяна от години.
Аз вече чакам 20-и медал от Краля, за днешното състезание няма какво да кажа - нямаше особена драма, Норвегия просто беше с класа над останалите.

Е, хубаво де. Кой от тях си мисли, че Краси няма да направи добро класиране на масовия старт?
Големи са тъпаци.

Джойче, гледам и викам аз. Така искам днес и Владко да направи едно Топ 10.


Сис, и аз утре искам един медал за Краля.  Heart Eyes


Да взимам да правя нова тема ли? Тук важи ли ограничението от 50 страници?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия