. Мъжът ми ме навива от догодина да я пускаме сама да ходи на училище с колелото, но незнам... Има да пресича доста оживен път и е голям заплес
. Мъжът ми ме навива от догодина да я пускаме сама да ходи на училище с колелото, но незнам... Има да пресича доста оживен път и е голям заплес
и някак училищните трепети вече се изпариха при мен
Аз съм убедена, че Неди не е готов да ходи сам където и да е..той дори и не иска
Ама това е, мъже! 

. Мъжът ми ме навива от догодина да я пускаме сама да ходи на училище с колелото, но незнам... Има да пресича доста оживен път и е голям заплес
.
Мъчно ми е,че градината свършва и се започва с училището,ноо пък живота си тече и децата си растът.........все по-бързо ми се струва 
Голямо раздвижване тук. Не бях надничала, признавам.
Да кажа, че аз пък видях много прекрасни и пораснали деца. 
Препоръчани теми