Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението за бебефоните и тяхната полезност?
Кои са важните фактори при избора на детска количка?
Какви са препоръчителните насоки за фетален мониторинг и кога трябва да се извърши?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението за бебефоните и тяхната полезност?
-
Кои са важните фактори при избора на детска количка?
-
Какви са препоръчителните насоки за фетален мониторинг и кога трябва да се извърши?
-
Какви са мненията за новия търговски център и какво е общото мнение за него?
-
Може ли спъването в кабел да навреди на бебето?
), които не си преценяват реално възможностите и са опасни за околните... Твърде голям ми се вижда рискът за съжаление. Но за догодина отсега правим планове с една приятелка, която също бременее, как да го наредим за поне една седмица Австрия с бебетата
Изобщо анестезиоложката не си свърши работата както трябва, нищо, че уж била добра и беше част от екипа на доктора, който бях избрала. Естествено после упойката трябваше да се плати. Абе, ще го мисля още, хем не искам да ме боли, хем ме е страх да не се получи пак така...
Даже и мъжа ми ще може да дойде. После ще докладвам.
С 200-300лв над бюджета ми.


Купих си физиологичен разтвор да пръскам,мед
(гилтам го като гъска
Взех си също и някакъв био сироп от касис и лимон(малко е скъпичък,но...12.99).Разтваря се 1към7,демек общото количество на сока е 7 литра.Хубав е,но аз исках да взема с арония,но беше свършил.
Въобще съм в голяма питънка по този въпрос.Първо трябва да говоря с моя док,на часно който е и тогава да решавам(той изражда по избор на болница),че незнам колко парички ще иска 

