365 тайни от моя живот

  • 933 943
  • 9 020
# 3 015
Много искам да посещавам психолог,даже съм избрала при кой точно ще ходя,но все си амирам причина да не отида...
Ревнувам до лудост моя съпруг,който никога не ми е давал поводи.Побърквам се когато е някъде без мен и осбено с хора,които не познавам,мразя й всякакви там фирмени банкети ,иде ми да си скубя косите...това определено е тайна Mr. Green
Виж целия пост
# 3 016
Не обичам да правя секс с мъж, който току-що е излезнал от банята, който току-що се е изкъпал имам предвид. Никак не обичам.
Не мога да го усетя, не се възбуждам  ако не усетя миризмата му, а душ гела не може да ми въздейства така като миризмата на мъжкото тяло.

И при мен е същото към жените.
Виж целия пост
# 3 017
27/ Често когато кърмя си поплаквам, тъй като само тогава и когато съм в банята оставам сама и мога да излея мъката си (лошото е че напоследък малкия взе да разбира и ме изчаква да се наплача и чак тогава суче  Sad )
П.С. М/у другото досадно ми е ,но заради детето и здравето на гърдите си (имам наследствена обремененост от рак) се жертвам
Виж целия пост
# 3 018
Ето и една тайна от мен Flutter : при някои жени кърменето може да предизвиква усещания, съпоставими с оргазма.
Виж целия пост
# 3 019
Преди време много залитах по кърменето на всяка цена и осъждах неправилите опити или директно отказващи да го правят.  Сега направо ми се пригажда от гледката на кърмеща жена.
+1
Сега като гледам снимките на децата като малки седя и се чудя на акъла си , защо съм тормозила и тях и себе си с кърмене на всяка цена.
Виж целия пост
# 3 020
  Яд ме е, че не ми идват наум такива изпълнения като на Шанталчето със събуването и муцунката, наистина бих искала да съм от тези Жени Laughing

  За първи път в живота ми ми е противно да ходя на работа. Мъжът ми не ме възприема сериозно и не ми съчувства, а аз просто не мога да се взема в ръце и да правя това, което се изисква от мен. Имам чувството, че се прецаках за повече пари.
Виж целия пост
# 3 021
Имам 100% доверие само на себе си.
Виж целия пост
# 3 022
Нямам желание за дете, не се умилявам от деца, не ме тресат майчински инстинкти. Винаги ревностно съм се пазела от нежелана бременност. Виждам едно дете като заплаха за свободата ми.
Виж целия пост
# 3 023
Преди време коментирахте какво ще стане с профилите ви във ФБ ако нещо стане с вас - след тази ужасна трагедия - http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5458551  профила на жената във ФБ  си седи и никой не е писал нищо на стената й, зловещо ми е, много  Sad

Страх ме е да не се превърна в лош родител, след всичко прочетено тук за омразата към майки/бащи се чудя дали самите те знаят, че са мразени от децата си. Ясно е, че за всичко си има причина, но все пак. Тайна е, че мразя и моята майка...  Whistling
Виж целия пост
# 3 024
Нямам желание за дете, не се умилявам от деца, не ме тресат майчински инстинкти. Винаги ревностно съм се пазела от нежелана бременност. Виждам едно дете като заплаха за свободата ми.
И аз , дословно , и това е тайна за близките ми Sad
Искам деца някой ден , но си го представям толкова далече и толкова абстрактно , че направо изглежда никога. И ме е страх , че никога няма да ми дойде желание.
Виж целия пост
# 3 025
Преди време коментирахте какво ще стане с профилите ви във ФБ ако нещо стане с вас - след тази ужасна трагедия - http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5458551  профила на жената във ФБ https://www.facebook.com/ntepavicharova  си седи и никой не е писал нищо на стената й, зловещо ми е, много  Sad


Това е най-зловещото нещо което съм виждала ... скоро или ... изобщо, знам ли...
След като видях милото дете, снимките му от рождения ден преди няколко дни...
Не не... не е възможно...
Това е трагедия...

Не е тайна, но не можех да не споделя, да не кажа какво мисля. Просто е зловещо.
Виж целия пост
# 3 026
Отвратително е, как медиите се ровят в личния живот на хората, като правят достояние на всички профила във фейсбук на жена, загинала по този начин и то днес. Нямам думи просто.
Виж целия пост
# 3 027
Понякога обвинявам майка си за това, че в прекаленото си старание да ме амбицира, постигна точно обратното-ниска самооценка от моя страна.Сега дори когато постигна нещо значимо не мога да се зарадвам,а продължавам да се съмнявам в себе си.
Тoва се отнася в пълна степен за мен. Тайно обвинявам майка ми, че винаги е искала от мен повече и повече и повече от това, което постигах, и затова вече не се радвам на успехите си.

+ 1

Стана ми лошо от постнатите линкове по-напред.
Виж целия пост
# 3 028
Имам няколко чифта ключове от дома и колата ми, депозити в банки и телефон за които знам само аз. Замислям се ако се гътна, дали ще са от полза.
Виж целия пост
# 3 029
Винаги са ме радвали хората, които оставят у другите впечатлението, че са невероятно простовати и посредствени, но същевременно и съмнението, че всъщност изобщо не са такива. А напротив- че всичко е поза и реално може да притежават достатъчно интелект, че да правя отсрещната страна на маймуна ето, точно в този момент.

+1

едно време са дали брат ми за осиновяване по настояване на баща ми (той е връх в сферата на изнудването, с което не оправдавам майка ми, просто си го познавам). сега аз не мога да забременея. и се сещам за Библията: 'децата плащат греховете на бащите си'. от което често си правя извода, че никога няма да имам свое дете (не съм мислила за осиновяване). и някак вече ми е все едно, след всички драми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия