90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 205

  • 42 108
  • 746
# 435
Човек наистина може да лудне с това непрекъснато теглене на кантара  Laughing
Нищо подобно. Човек просто може да не се лигави и да използва уреда по предназначение, а именно да следи как отслабва и най-вече от какво отслабва.

Баницата се пече, месото със зелето е готово. Баба може да се стяга за работа. А докато Баба работи, на вас весело посрещане на новата година. Да е по-добра, по-успешна и по-здрава и мирна за всички ни.
Виж целия пост
# 436
Бабе ще работиш ли довечера Confused
Аз приключват годината с едни 800 +  от перфектното ми тегло, но нищо. Резултата е 46,800 Heart Eyes
Обяда ми ще е белтъчен- салата и сирене или кашкавал.
довечера не знам Blush
Виж целия пост
# 437
Да, чеде, ще работя. От 18 до 24 ч. Кой за каквото е учил, нали знаеш  Mr. Green
Виж целия пост
# 438
Весело посрещане на Новата година и от мен! Желая на всички да са здрави и обичани и да постигнат желаното тегло.
Виж целия пост
# 439
Да, чеде, ще работя. От 18 до 24 ч. Кой за каквото е учил, нали знаеш  Mr. Green
е пак щом е само до 12 бива аз помислих че си цяла нощ Confused Иначе разбирам случва се, ние на Коледа бяхме половин семейство заради работа...
Желая на всички хубав празник Hug
Виж целия пост
# 440
Да, чеде, ще работя. От 18 до 24 ч. Кой за каквото е учил, нали знаеш  Mr. Green
е пак щом е само до 12 бива аз помислих че си цяла нощ Confused Иначе разбирам случва се, ние на Коледа бяхме половин семейство заради работа...
Желая на всички хубав празник Hug

Да, аз и на Коледа и на Бъдни вечер поработих. Ноооооо това не е важно. По-важното е да сме здрави, да има пари и да сме спокойни.
Виж целия пост
# 441
Човек просто може да не се лигави и да използва уреда по предназначение,


Това не го разбрах. Как човек се лигави с кантара? Да не мислиш, че го целувам  Crazy
Виж целия пост
# 442
Човек просто може да не се лигави и да използва уреда по предназначение,


Това не го разбрах. Как човек се лигави с кантара? Да не мислиш, че го целувам  Crazy


Като изпада в нелепи състояния, виждайки показанията.

Виж целия пост
# 443
Здарвейте,момичета!
 Нова съм тук и ще се радвам ако ме приемете в хубавата ви темичка!
Скоро родих първото си детенце. Качих 8,5 кила, което не е хич много, но ми остана едно отпуснато коремче, което искам да сваля. Правила съм режима и друг път, но за кратко. Сега обаче мисля да се стягам и от утре започвам.
Пожелавам на всички весело посрещане на Новата година и нека тя да бъде по-добра от предишната! Hug
Виж целия пост
# 444
Здравейте момичета отдавна не съм писала удържах фронта за сега само на Коледа вечерта хапнах пържолка вместо пица но това не е болка за умиране .
До тук отслабнах 14 кг имам още 12 дена до края на диетата и съм доволна от постигнатото .
Пожелавам ви весело посрещане на новата година много свалени и задържани килограми много здраве късмет и Любов на вас и на вашите семейства
Виж целия пост
# 445
nori4ka87, ноемврийките сега тук се засичаме, а?  Party

днес:з-2 банана, о:- 3 парчета пица без кашкавал, само чушки и гъби.
Как ще е вечерята идея си нямам, чакаме гости имам да готвя куп неща... после ще споделя..

Весело посрещане на новата година на всички ви! Желая ви много здраве и успехи, най-вече с режима  Hug
Виж целия пост
# 446
Здравейте момичета Simple Smile Весело изкарване на празника и от мен Simple Smile Пожелавам на всички най-вече здраве през нова та година и толкова минусчета ,колкото всеки си пожелае Simple Smile
А довечера  Ви предлагам всички заедно да сгафим с вечерята хахахаха.Така утре няма да се чувствам гузна само аз. хахахаха И без това в момента съм на работа и утре съм цял ден и това достатъчно ме сдухва Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Още един път Ви пожелавам щастлива Нова година на ВСИЧКИ Simple Smile
Виж целия пост
# 447

добро утро кафето е от мен  и  честита нова година на всички! желая ви преди всичко здраве и много упорство за постигане на поставените цели!
днес аз стартирам трето  завъртане !започвам 84 с цел  75 ,но и на по-малко няма да се разсърдя Simple Smile
утре става  1 година от какво съм с вас и от както спазвам режима гордея  се с това което постигнах
това е от миналата коледа
http://anastasiadobreva.snimka.bg/other/90-dnevna-dieta.644442.25987375
а сега изглеждам така
http://anastasiadobreva.snimka.bg/other/90-dnevna-dieta.644442.29358267
желая успех на всички  не отлагайте постигането на мечтите си
Виж целия пост
# 448
УАУ, писе, успехите ти са просто невероятни! Вижда се колко си упорита, свалям ти шапка и взимам пример от теб!

При мен, както предполагах, но не смеех да си призная до последно, снощната Новогодишна вечеря ми оплеска нещата. Въглехидратният ден си беше само въглехидратен ден, а вечерта беше ... от всичко по малко.. Но наистина по малко .. 4-5 резанчета луканка, 1 малко парче от месото което готвех с маслини, малко салата и 1 чаша кола. Като се замисля прилича на белтъчната вечеря, само че смесвайки белтъците и пиейки непозволеното газирано. Успокоявам си съвестта само с това, че беше праздник, и че скоро такива прегрешения не се очертават. Ама така е като почвам диета 3 дни преди НГ...
Иначе преди малко кантара показа точно 90.00кг; Днес е 4-т ми ден, плодов. Да видим дали ще го понеса лесно..
Виж целия пост
# 449
Честита Нова Година!
Пожелавам ви преди всичко много здраве и много воля за да постигнем желаните минуси Heart Eyes
Писето Уоу! Браво момиче, това са резултати Grinning
Аз все си мислех че ще съгреша ако не с храна, то с алкохол, но не Naughty. Устоях, резултатите все още не са кои знае какви, не искам и тях да загубя. Днес съм на Варива:
з- 2 банана
о- леща
в- леща
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия