Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява ударният режим в диетата на Дюкан?
Какво е мнението за дъвките при диета?
Какво представлява диетата на Дюкан?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява ударният режим в диетата на Дюкан?
Ударният режим е част от диетата на Дюкан, която включва циклично редуване на различни видове храни в продължение на 12 дни. Този режим се прилага преди водния ден и включва редуване между дни с консумация на протеини, бобови растения, плодове, въглехидрати и воден ден. Той има за цел да стимулира метаболизма и да подпомогне загуба на тегло.
-
Какво е мнението за дъвките при диета?
-
Какво представлява диетата на Дюкан?
Диетата на Дюкан е хранителен план, който се фокусира върху консумацията на храни с високо съдържание на протеини и ниско съдържание на мазнини и въглехидрати. Състои се от четири фази: атака, круиз, стабилизация и укрепване. По време на атаката се консумират само протеини; по време на круиза се въвеждат зеленчуци; при стабилизация поддържате теглото си; а при укрепване насърчавайте здравословни хранителни навици.
-
Каква е диетичната схема на TURBO IN?
-
Какви са примерите за хранене по различните дни на диетата TURBO IN?
Голямо писане е паднало днес хахахаха
Успех на всички!
Разбира се не е хубаво нито за поздрав. Аз по празниците не качих нито грам дори бях минус, но ето ме сега пред МЦ вчера не е за признаване колко ми се ядеше и какво изядох та кантара се произнесе с повече от 2 кг +, та днес ще съм на плодов. На теб ти препоръчвам плодов и по изчистени, безсолно и олекотено меню за няколко дни, без въглехидрати. предполагам ще се оправят нещата. Надявам се че пораженията не са повече от 2-3-4 кг-ма
Днес ми е плодов,а утре започвам пак въртележката,този път ще гледам да е без издънки.Малко с пийването на биричка или винце тези дни се издъних,но мама вчера ме сряза.Нали знаеш,че тази диета работи,но не трябва да пиеш бира!И аз след като си бях пийнала една чашчица ми стана много гузно!Моя мъж пък е сигурен,че ще отслабна защото ми вика.Това яке скиорското ти седи много добре,но като отслабнеш сега,ще ти седи още по-добре 