Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за изкуствените витамини и подсладители?
Как да се справя с детските съмнения относно Дядо Коледа?
Как мога да убедя детето си да приема витамини?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за изкуствените витамини и подсладители?
Форумът съдържа разногласия относно изкуствените витамини и подсладители. Някои потребители избягват да дават на децата си изкуствени витамини, като вместо това предпочитат естествени алтернативи като плодове, мед и кафява захар. Други изразяват загриженост относно усвояването на синтетичните витамини от тялото и се застъпват за естествени източници като плодове и зеленчуци. По отношение на изкуствените подсладители форумът изразява опасения относно тяхната употреба, като се позовава на забрани в някои страни. Потребителите предпочитат естествени заместители като мед, сироп от черен бъз и други природни подсладители.
-
Как да се справя с детските съмнения относно Дядо Коледа?
-
Как мога да убедя детето си да приема витамини?
-
Как мога да се справя с училищните снимки и календари?
-
Как да направите чувал на Дядо Коледа?
.
. Мислех си за някакви летни занимални, но това означава да става всяка сутрин отново рано, там като отиде да прави това, което правят и другите, а не това което иска, да се съобразява с останалите, всичко да е разграфено по час и т.н.
. Ето тези ги написа преди правилната: фодболт, фудболст, фудболист, фотболист, футболит
.

А малката се сърди, че не ходи и тя....
то лесно да се каже да ги оставя да си играят - ама то играта на моите деца е по скоро каскадьорска. бях в някакъв ужас от дребния, както с начина по който кара колело, така че и играеше все с деца на 7-10 години, а той на 3-4. дано това лято е по добре. но юли и август ние нямаме градина, чак от септември започват сборните групи, а неговата от 15.09. изобщо чудя се как работят родителите, нима всички имат баби и дядовци, или гледачки ли взимат...не знам. и аз ще помоля за някакви детски лагери в софия, или на витоша лятото, или занимални, но да са навън, а не да стоят в една стая - поне голямата мога да я пратя...