Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 225
Чак хемороиди от немиене няма да хване. Всъщност нищо няма да хване.
От пропускане на интимния тоалет мисля, че се появяват някои неприятни чисто физически усещания - сърбежи.  Embarassed
Оооо, да! Амо това е от друго-
от пропускането на тоалета се образуват бабалюги-
именно те сърбят  Mr. Green
Виж целия пост
# 226
Чак хемороиди от немиене няма да хване. Всъщност нищо няма да хване.
От пропускане на интимния тоалет мисля, че се появяват някои неприятни чисто физически усещания - сърбежи.  Embarassed
Оооо, да! Амо това е от друго-
от пропускането на тоалета се образуват бабалюги-
именно те сърбят  Mr. Green
О, не,  Joy Joy Joy за втори път след урдата отивам да гледам в гугъла и тоя път вече с бабалюгите ми стана пределно ясно до какво се стига.  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 227
Когато дъщеря ми е болна не я къпя и не мисля, че и трябва Peace

Сериозна грешка. Кожата се освобождава от токсините при заболяване именно чрез потене. Когато изкъпем детето или себе си с топла вода и сапун, й помагаме по-бързо да изхвърли отровите и така лечението е в пъти по-бързо и успешно.
Не знам защо се смята, че къпането понижава имунитета или доразболява вече болния човек?!
Виж целия пост
# 228
Детето ви къпеш ли всяка вечер? Зъбите миете ли?

Детето се къпе и от двамата.Случва се да изкъпе детето,а себе си не,въпреки че е за къпане и той  ooooh!

Лятото малкият влиза в банята най-често два пъти.С две излизания на ден и влизане в пясъка краката,ръцете и лицето са му като на цигане
Зимата-всяка вечер задължително дупе,крака,ръце.Понякога цяла душче.Косата един път в седмицата задължително.Може и два пъти.
За зъбите може да му асистираме и двамата.Сменяме се.Но задължително искам детето да придобие този навик за зъбите

Jizzlobber ,зъби вечер често пропуска.Сутрин никога



 
Виж целия пост
# 229
Е РИъл, може ли урдата да не си я чувала Joy Flutter

Сурчери, защото банята е ледена Peace Освен това потенето го постигам като я завия добре и увелича печката. newsm78
Виж целия пост
# 230
Sourcherry, дъщеря ми ще е в къщи най-малкото до 14г., и до тогава със сигурност ще е с изградени хигиенни навици, както е и в момента.
В случая предпочитам здраво дете, отколкото изкъпано, ама разболяло се такова от студа в банята. Не всички имаме тец и топли бани.
Виж целия пост
# 231
Когато дъщеря ми е болна не я къпя и не мисля, че и трябва Peace

Сериозна грешка. Кожата се освобождава от токсините при заболяване именно чрез потене. Когато изкъпем детето или себе си с топла вода и сапун, й помагаме по-бързо да изхвърли отровите и така лечението е в пъти по-бързо и успешно.
Не знам защо се смята, че къпането понижава имунитета или доразболява вече болния човек?!


Защото, по времето, когато е родена тази приказка, са се къпали при такива условия, че направят ли го зимата, вероятността да се хванат за зелено, както се казва, е минимална.
Виж целия пост
# 232
Милена, гледам детето е почти на 4.Как го къпете по -точно?
Във ваничка ли?
Дори неотоплена баня, ако тече топла вода не е повод за отказ от баня. Децата ми са на басейн (неотоплен!  #Cussing out) три до четири пъти в седмица и не са кихнали. Този мъж вижда по-рядко водата от повечето деца. Не е на добре.
Болните, въпреки, че не е тема за тях, се потят не защото са завити. А когато се сваля температура. По правило, с висока температура се гледа да не си навлечен даже.
Виж целия пост
# 233
от пропускането на тоалета се образуват бабалюги-
именно те сърбят  Mr. Green

Какво е туй нЯщо?

Няма го грозния мъжки навик да се почесва по онова място ежеминутно.Явно не го сърби и няма дискомфорт

От цялала тема /или поне от това, което прочетох по диагонал/
не ми стана много ясно само едно- мирише ли на кисело, или не?

Да го кажем така:тъъъъъъъъъъъъъъкмо да замирише на кисело и идва сряда/неделя  Joy

Не мога да кажа,че се носи зловонна миризма от него,но не мирише и на къпано.

Милена, гледам детето е почти на 4.Как го къпете по -точно?
Във ваничка ли?

Не,с душ слушалка
Виж целия пост
# 234
Когато дъщеря ми е болна не я къпя и не мисля, че и трябва Peace

Сериозна грешка. Кожата се освобождава от токсините при заболяване именно чрез потене. Когато изкъпем детето или себе си с топла вода и сапун, й помагаме по-бързо да изхвърли отровите и така лечението е в пъти по-бързо и успешно.
Не знам защо се смята, че къпането понижава имунитета или доразболява вече болния човек?!

Архаични предубеждения може би. Според баба ми също е така. А според майка ми, ако успее да изкъпе детето с вода 70-75 градуса, после няма да има разболяване.  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 235
Убедихте ме за себе си.
Имаме ТЕЦ, но банята ни е външна и студена. Да си пъхна голото дете вътре и да го изкъпя всяка вечер си е въпрос на едно чудесно каляване, пък и той не се оплаква да му е студено. Все пак от душа тече топла вода.

Бухти, не прави потенето със завиване и пускане на печка. Така може да умориш детето, тъй като при покачване и вече вдигната температура, тялото има нужда от охлаждане, а не от загряване. Затова дрехите са леки, стаята да е прохладна, завивките адекватни и не тежки.
Виж целия пост
# 236
от пропускането на тоалета се образуват бабалюги-
именно те сърбят  Mr. Green

Какво е туй нЯщо?
...
...
В кратце -
Суровина, която се получава, когато изсъхналите
екскременти останат по космите на задника  Mr. Green
Виж целия пост
# 237
Милена, а как го мие баща му с тази слушалка без да се намокри? Стои настрани ли? Че то е по-лесно да влезне с него! Бутни го да се намокри, без да искаш... Laughing
Виж целия пост
# 238


Бухти, не прави потенето със завиване и пускане на печка. Така може да умориш детето, тъй като при покачване и вече вдигната температура, тялото има нужда от охлаждане, а не от загряване. Затова дрехите са леки, стаята да е прохладна, завивките адекватни и не тежки.[/i]
А и до 5год. възраст от това загряване има опасност да направи темературен гърч, нали?


Виж целия пост
# 239
В кратце -
Суровина, която се получава, когато изсъхналите
екскременти останат по космите на задника  Mr. Green


 Joy Joy Joy

Яснооооооооооо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия