Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 270
Човека си е ОК и Няма да се развежда, спокойно де....
ако се гласи психически, значи не му е рефексно, и не е научен...толкова по темата от мен.
дадох де що се сетих съвети и искани и непоискани...
аз бих рекла директно, че няма какво да ми се гласи...
Виж целия пост
# 271
Милена, днес пак ли пропуснахте банята newsm78

Сурчери, болно дете да го къпя няма как да стане, пък каквото ще да е правилото Peace
Виж целия пост
# 272
Е, човек като иска да се изкъпе ще намери начин.Къпала съм се всеки ден в хижа в планината, а то стууууд...имаше прозорче и чувах виелицата навън, да не ви казвам, че чаках да потече топлото половин час, през който зъзнех по хавлия вътре.
Аз моя мъж не го ща обезкосмен  Crossing ArmsНикаква кола маска , никъде...искам да си ми е космат Crossing Arms
Виж целия пост
# 273
Ама какви са тия ледени бани, не мога да разбера. И аз съм живяла без ТЕЦ, при това в годините, когато нямаше такива бързи и ефективни електроуреди. Не мога да си представя какви са тия радиатори, какво е това чудо. Има едни чудесни печици, лъчисти ли, какви бяха, дето се монтират над вратите на баните.  Ами че те затоплят за минути и правят сауна. Има и конвекторни печки - бързи и икономични. Или баните ви са по сто квадрата с таван 3.5 м и няма начин температурата да надвиши нулата?
Щом студът в баните е причина за некъпане, то явно трябва да се вземат мерки в тази посока. Че то си е цяло наказание да се подмиваш на части в неотоплено помещение. Къпането не трябва да бъде изпитание на волята, а част от малките удоволствия през деня.
Има ги, и печицата я пускам 1 час по-рано и едвам се усеща. 2 киловата е.  Thinking И аз като Мирама демек.
Виж целия пост
# 274

Е това е.Сваля гащите, не къпе по слипове-за кво са му.После мокри в пералнята ли седят така?Мини с това-че не искаш да ти стои мокро мръсно бельо.Или переш веднага?

По слипове къпе и не се съблича гол пред детето.Аз също.Такава линия сме възприели.Така се чувстваме комфортно.Едни слипове не могат да те делят от желания душ.Просто не иска да се къпе в този момент,незнайно защо.В моменти,в който реши да се изкъпе след малкия ми го подава от банята.Аз го обличам и суша,а той си се къпе на спокойствие
Мокрите слипове ги мята на релсата на завесата за ваната.После като пускам пералня ги пера

Най-голямата ми болка е,че не си мие дупето и тутурутката,и краката всяка вечер.Другото бих го преглъгнала.
Снижени са ми вече критериите  Confused
Виж целия пост
# 275
Тутурутка не беше ли само на жените?
Виж целия пост
# 276
Сурчери, болно дете да го къпя няма как да стане, пък каквото ще да е правилото Peace

Грешиш много, но ти си знаеш. И болен от варицела като беше пак го къпех всеки ден. Peace
Виж целия пост
# 277
Милена, днес пак ли пропуснахте банята newsm78


Да,води се болен от днес.Май е лепнал грип
Но още не сме легнали.Може пък да го осени

Тутурутка не беше ли само на жените?


Не знам.Пишката тогава.По-добре ли е  Laughing
Виж целия пост
# 278
Сурчери, болно дете да го къпя няма как да стане, пък каквото ще да е правилото Peace

Грешиш много, но ти си знаеш. И болен от варицела като беше пак го къпех всеки ден. Peace

Ами освен да звъннете в отдел закрила на детето Peace
Виж целия пост
# 279
Тутутрутка ...това"то" ли е  LaughingНашето се нарича Абадон Ноктурно III-ти  Joy
Виж целия пост
# 280
...
Най-голямата ми болка е,че не си мие дупето и тутурутката,и краката всяка вечер.Другото бих го преглъгнала.
Снижени са ми вече критериите  Confused
Ако продължаваш да висиш тук,
вместо да станеш да го натикаш под душа,
и днес ще си легне с мръсна тутурутка... Дерзай!
Виж целия пост
# 281
Милена, днес пак ли пропуснахте банята newsm78


Да,води се болен от днес.Май е лепнал грип
Но още не сме легнали.Може пък да го осени

Тутурутка не беше ли само на жените?


Не знам.Пишката тогава.По-добре ли е  Laughing


Еми тогава му кажи, че ако иска по-бързо да оздравее, да си вземе душ, незабавно Peace
Виж целия пост
# 282
Milena___, що не му предлагаш да се изкъпете заедно?
Виж целия пост
# 283

Е това е.Сваля гащите, не къпе по слипове-за кво са му.После мокри в пералнята ли седят така?Мини с това-че не искаш да ти стои мокро мръсно бельо.Или переш веднага?

По слипове къпе и не се съблича гол пред детето.Аз също.Такава линия сме възприели.Така се чувстваме комфортно.Едни слипове не могат да те делят от желания душ.Просто не иска да се къпе в този момент,незнайно защо.В моменти,в който реши да се изкъпе след малкия ми го подава от банята.Аз го обличам и суша,а той си се къпе на спокойствие
Мокрите слипове ги мята на релсата на завесата за ваната.После като пускам пералня ги пера
Най-голямата ми болка е,че не си мие дупето и тутурутката,и краката всяка вечер.Другото бих го преглъгнала.
Снижени са ми вече критериите  Confused

 Sick, е кажи му да не си мята вкисналите слипове там....
баща да се крие пред сина за първи път го чувам, ама вие си знаете... Peace
Виж целия пост
# 284
И болен от варицела като беше пак го къпех всеки ден. Peace
Това е ново, но е правилно, само малко трябва да се замисли човек.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия