Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 329
  • 863
# 390
Правете секс толкова често, колкото искаш да се къпе. И ние се къпем само преди секс ама го правим през ден (разредихме).  Laughing По едно време го правехме всеки ден и тогава се къпехме всеки ден ама като видяхме лятната сметка от изравнението на топлата вода, решихме да пестим.  Joy
Виж целия пост
# 391
Баси, направо е гнусна тази игричка на придумване! Бетер децата! Тях едва ли ги придумва, подкупва и прочие маймунджалъци да прави, само и само да се изкъпят, ама него - възрастния мъж - трябва! На детето му казваш "влизай" и толкова! Вече започвам да се чудя за мъже ли ставва въпрос или за домашни любимци!  Sick
Виж целия пост
# 392
И на мен ми хрумна, че само със секс би могла да го изконтролира по въпроса. Като знае, че ще има секс - ще се къпе, и съответно ще можеш да калкулираш честотата.  Laughing И ако не си промени тертипа - спираш секса.  Crossing Arms
Вкъщи е хладно, парното е централно, но апартаментът е много голям и не успяваме да го стоплим много добре, макс 20 градуса - ако надуем парното, после сметките ще ни изправят косите. Но банята си е топла по дифолт - като се затвори вратата, вътре си е над 20 градуса през зимата. Но съм живяла в жилище със студена през зимата баня - ами все пак не нощуваш в банята, влизаш набързо, взимаш горещ душ и излизаш. Студът не е причина, чист мързел си е. И за съжаление не можеш да го натискаш вечно ти - трябва той да се напъне да си възстанови навика. Ако ли не -приемаш го такъв, то пък идеално щастие няма - това да ви е проблемът.
Виж целия пост
# 393
Отбелязваме значителен напредък.След поредния сериозен разговор разбира се.От събота насам всяка вечер минава през банята.Две вечери се замота.Казах му-сега айде в банята,преди да е започнал филма,че после ще те мързи.Решила съм,отпускане няма,ще му напомням и ако иска да клинчи,ще му трия сол на главата.Хубавото е,че пролетта е близо
Виж целия пост
# 394
браво за напредъка!
Виж целия пост
# 395
Радвам се че напредваш, Милена!
Виж целия пост
# 396
Ако ли не -приемаш го такъв, то пък идеално щастие няма - това да ви е проблемът.

Юличка,така е.Но сърце мирно стои ли  Laughing Мисля,че жените си падаме по това да насочваме и променяме половинката
Виж целия пост
# 397
Ох мъж , който да не се къпе....отврат.няма да го търпя и проблема е готов  Confused особено и , че е ходил на работа и т.н. да легне до мен вмирисан Sick
Това с напредъка не знам дали е за хвалене , може да е ден-два да отбие номера и после пак по старо му , човек не иска ли сам да прави нещо , а не натискан от другите , ефекта ще е временен.
Виж целия пост
# 398
То хубаво, секс срещу къпане, ама когато секса вече няма да е интересен, какво следва?Къпане на 2-3 месеца веднъж?
Виж целия пост
# 399
Самата мисъл да накарам някой да обръща внимание на хигиената си би ме отвратило от него. Не съм му майка за да карам мъжа до мен да си мие зъбите и да си подмива задника, просто такъв човек би ме погнусил и идеята за секс дори не би ми минала през главата.
имах колега, който откровено си миришеше, никой не смееше да му каже, само коментираха колко нечистоплътен бил. Един ден се наложи да работим двамата, и след като седна до мен една миризма и воня ми проби мозъка. Без капка притеснение му казах "Моля те, изкъпи се, защото ми увоня душата!".  И той каза "добре''. Но независимо от това ме е гнус от него. Секс... Sick
Виж целия пост
# 400
Правете секс толкова често, колкото искаш да се къпе. И ние се къпем само преди секс ама го правим през ден (разредихме).  Laughing По едно време го правехме всеки ден и тогава се къпехме всеки ден ама като видяхме лятната сметка от изравнението на топлата вода, решихме да пестим.  Joy
Стига бе човек...как през ден - жена си!
Виж целия пост
# 401
на мен би ми било много неудобно да казвамм на мъжа си да се къпе или мие по-често. А ако той ми каже нещо такова, направо в земята бих потънала от срам! Сигурно, ако се наложи, и аз ще ръчкам като при децата, ама не върви някак...
Виж целия пост
# 402
Правете секс толкова често, колкото искаш да се къпе. И ние се къпем само преди секс ама го правим през ден (разредихме).  Laughing По едно време го правехме всеки ден и тогава се къпехме всеки ден ама като видяхме лятната сметка от изравнението на топлата вода, решихме да пестим.  Joy
Стига бе човек...как през ден - жена си!

Кво като е жена?
...и жените пестят от сметките за вода  Joy
Така се почва да се пести- първо от водата, после от сапун
... докато се стигне и до тока...
Край на епилацията!
...накрая всички се превръщаме в мазни, мръсни и миришещи
на кисело бабички  Joy
Виж целия пост
# 403
Тъй като темата е набрала доста инерция (много постове) не мога дя изчета цялата, но една мисъл от снощи ме провокира да пиша в нея. В компанията в която бях се заговорихме за големи събирания и гости и всеки разказа какви ужасии е виждал в банята/тоалетната след като е бил домакин. Заключението беше "мърлява жена е по-мръсно нещо от мърляв мъж" т.е. рядко жените са мърлячки, но ако са такива са с магистърска степен  Crazy Вярно ли е според вас?

Скрит текст:
мислех да пусна нова тема, но тази ми се видя подходяща да завие в тази посока, стига авторката да няма против   bouquet
Виж целия пост
# 404
Eпилацията може и с конец.
Банята само на жената ли е грижа? Много интересно защо като нечий дом е кочина, то непременно жената е мърла. А мъжът, който живее в същия дом, какъв е, гост може би?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия