В Ирландия елхите украсяваме, Festive season наближаваме- 7 тема

  • 27 497
  • 739
# 330
Форума нещо не е уред.  Власеда прави някакви цитати без да пише или поне аз не ги чета.
 
 Не знам защо така става,може аз да не съм направила както трябва цитата и  коментара ми след това  Confused
 
Виж целия пост
# 331
Власеда, като цитираш, виж къде завършва поста, който цитираш и след знака [ /quote] си напиши това, което искаш да пишеш. Wink

Ехо, къде сте всички?
Виж целия пост
# 332
А сега е ок Simple Smile
 Gerry като ти писах за Au Pair,имах впредвид за в Ирландия,мисля че този е най бързия и сигурен начин да успееш да дойдеш .

Вчера на работа идва един и си купува чай,и ми казва без мляко,защото от както бил в България(той не знае ,че съм българка),толкова ужасно било млякото там,че спрял да пие мляко изобщо,този коментар го прави на всеуслушание.Като го чух "слушам и не вярвам на очите си",попитах го как точно ужасно е млякото там,а той ами като с вкус на йогурт,тогава му казах ,че аз съм от България и абсолютно не съм съгласна с това,което говори,че ако млякото е като йогурт,то значи си е йогурт,а БГ йогурт е един от най добрите в света по вкусови и здравословни показатели,а млякото си е с вкус на мляко,и аз не виждам разлика с ирландското по вкус.
Много се дразня ,като чуя неверни коментари за България ,веднага отреагирвам,защото,който не е бил там ,приема всичко така както го е чул.
Аз едва ли съм най големия родолюбец,след като съм почти 10 години в чужбина,значи има много причини за този ми избор,но не мога да допусна да се говорят неправди за Мила ми родина Naughty

Власеда, като цитираш, виж къде завършва поста, който цитираш и след знака [ /quote] си напиши това, което искаш да пишеш. Wink


мисля че схванах
Виж целия пост
# 333
Много правилно Власеда.

Виж целия пост
# 334
Браво, Власеда, добре си му го казала на този.

Чоси, не щеш да си гукаш с мен по телефона ти и това си е.  Whistling  Laughing
Виж целия пост
# 335
Джу днес бях на работа като си звъняла. Преди това ти се обаждах като бях на брейк.
След работа ходихме до Ню Рос и едва сега се прибирам.
Виж целия пост
# 336
Какво гукане  Laughing  аз цял ден псувам като каруцар
Виж целия пост
# 337
Тамън ще си псуваме колективно!  Mr. Green  hahaha

Гилти, споко. Wink
Виж целия пост
# 338
Привет!
Лем, ей сега на 17-ти заминавам. Дават го да вали дъжд в България.  Sad

А пък вчера сестра ми имаше рожден ден и взе, че роди момиченце на име Елена. Simple Smile Да са ми живи и здрави, пак трябва да ви черпя, вече колко почерпки станаха?!?  Rolling Eyes

чоси, те тука деца бол. Виж че в семействата са минимум 3 деца, срещат се често и с по 5-6. Не е както в България по едно, маааксимум 2.

Аз малко на бързо минавам, само колкото да не ме забравите!
Хубав ден на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 339
Роскааааа, да ви е живо и здраво малкото човече!
Да расте здраво и щастливо и много да ви радва! Hug
За заминаването - супер, желая ти страхотно да си изкарате в България! Hug
И минавай да драскаш по 2 реда, да не ни забравиш!
Колко време ще стоите?
Виж целия пост
# 340
Да ви споделя ... прави ми огромно впечатление колко много деца имат ирландците  Shocked Shocked
и са толкова сладки и красиви  Hug
чак ми е невероятно ...
сега нали пускам тук там заявления за Au pair , денонощно кисна и търся подходящо семейство  Grinning
ама наистина са толкова много има някъде и по 5-6 деца ....
а тук .... по най-много 2 , 3-рядко ...
Да ви споделя имах и едно отговорче от една българка в Германия и много си ме хареса жената писахме си няколко писма , но иска да замина веднага а аз не мога  а и е  в Германия ... Sad
и така ...
Стискайте палци влюбена съм в две предложения от Ирландия вече имам позитивен отговор от едното чакам развитие Simple Smile

Поздравии   bouquet
Виж целия пост
# 341
Гери, те децата всички са готини, сладки и красиви. Защото са деца.
Но те се превързват бързо, ако се харесате ще страдат след като си заминеш.
Ваканцията тук е 2 месеца - юли и август.
Ама ли толкова краткосрочни договори за Au pair?
Виж целия пост
# 342
Когато кандидатствам за някое предложение което ми е допаднало първо гледам датите за които търсят човек , аз мога да съм от полза на семейството от средата на май до средата на септември и засега намирам семейства които търсят същото Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Здравейте момичета:-) След няколко седмици с детенце заминаваме за Дъблин. И понеже ме вълнуват доста неща около кварти, работа, детски градини..., се надявам тук да намеря отговор на някой от въпросите си.
Виж целия пост
# 344
Добре дошла, Дейзи. Hug
Прикотках те, значи. Mr. Green
Виж на 1- ва стр. има доста инфо, а и в последните 2-3 теми сме коментирали тези въпроси доста. Wink

Кога пристигате? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия