В Ирландия елхите украсяваме, Festive season наближаваме- 7 тема

  • 27 494
  • 739
# 540
Аз съвсем случайно го намерих може и да е ново и струва 0,88  Simple Smile То направо си стана като реклама  Grinning ама съм много учудена наистина.

П.С. Не знам как така го произвеждат тук и аз не видях храни.
Виж целия пост
# 541
Аз никога не съм го виждала.
Утре специално ще отида до Дънса да си купя и после ще споделя впечатление. Wink
Виж целия пост
# 542
Току-що се връщам от там с 4 пълни торби, но това кисело мляко не съм го виждала преди. Утре пак ще ходя и специално ще обърна внимание. Благодаря за снимката. Hug
Виж целия пост
# 543
Какво точно се учудвате на това кисело мляко? Бактерията отдавна е продадена или подарена на целия свят.
Виж целия пост
# 544
Някой да работи на САП тук?
Виж целия пост
# 545
Трябва да чета по-внимателно....на SAP.
Извинявай, Г.
Виж целия пост
# 546
изтеглих САП, но имам проблем с разархивирането. Иначе аз знам как да работя.
Заплати не се правят на САП.
Виж целия пост
# 547
Сега ще го видя това мляко аз...


Днес съм замислила мнооого голямо готвене за една приятелка и нейната свита..да не влизам в подробности...само дето излезнах вчера за по едно питие и се прибирам преди малко, хич не ми е до готвене обаче....по добре д апочвам и да се свършва дет се вика хаха

Някой да е запален по разните му там мъфини или малки кексчета да сподели сполучлива рецепта...може и направо да дойде да ми ги направи барабар с руската салата и лазанята...аз другото и сама ще си оправя  Mr. Green
Виж целия пост
# 548
Много е хубаво млякото, наистина има каймак и е вкусно.
Единствената ми забележка е, че е много малко - 0.250гр., а не 0.500гр. като другите млека.
Между другото, има го и в различен вариант - с ягода.  Peace
Виж целия пост
# 549
Дзак аз съм правила мъфини в Б-я , но от тези готовите на прах  Mr. Green ама ставаха много вкусни де. Лазаня също съм правила, но не се наемам да я правя пак, много е трудоемка, отнема много време.
Джуличка не съм ги забелязала другите вкусове аз като видях бг. мляко и се хвърлих на него без да гледам  Mr. Green ама другия път ще се поогледам и ще ги пробвам и другите  Mr. Green
 За съжаление е малко да.
Аз правих огретен вчера със заливка от бг. мляко. Heart Eyes Направо стана супер.  Laughing
Виж целия пост
# 550
Ооо, Пинчи, и ние много обичаме огретен, но си ползваме обикновеното, евтино мляко от Теско, а сирене си купуваме от Дънса.
Става много вкусно.
Виж целия пост
# 551
Сега ще го видя това мляко аз...


Днес съм замислила мнооого голямо готвене за една приятелка и нейната свита..да не влизам в подробности...само дето излезнах вчера за по едно питие и се прибирам преди малко, хич не ми е до готвене обаче....по добре д апочвам и да се свършва дет се вика хаха

Някой да е запален по разните му там мъфини или малки кексчета да сподели сполучлива рецепта...може и направо да дойде да ми ги направи барабар с руската салата и лазанята...аз другото и сама ще си оправя  Mr. Green

Жена ми прави мъфини. Тя обича да готви такива сладки неща. Като съм почивка ще я питам за рецептата.
Са ми се дояде лазаня...
Виж целия пост
# 552
Aaaa  всичко направих вчера аз, ама Чоси питай и дай и нейната рецепта да пробвам.

Аз правих къпкейкчета, много лесни и станаха хубаво...обикновено сладките неща не ми се получват на мен. Две тави лазаня, запеканка с паста, пилешко и гъби и една тенджера руска салата, бях нарязала и свежа, всичкото беше за носене в наши приятели, та сега в нас има само две кейкчета останали....но пак ще забъркам, много са лесни Simple Smile


Днес понеделнишки съм си дала половин ден почивка, че ми дойде в повечко оня ден уискито и вчера готвенето и неспането  hahaha

Хубава седмица  Hug
Виж целия пост
# 553
Здравейте! Съжалявам, че така нахлувам в темата ви! Бих искала да ви попитам ако съм здравно осигурена в България и имам европейска здравноосигурителна карта, какво точно ми осигурява тя при гостуване в Ирландия? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 554
Здравейте! Съжалявам, че така нахлувам в темата ви! Бих искала да ви попитам ако съм здравно осигурена в България и имам европейска здравноосигурителна карта, какво точно ми осигурява тя при гостуване в Ирландия? Благодаря предварително!

Безплатна спешна помощ.

П.С. Но не и зъболекарски услуги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия