На мама празнично е вече, а в корема шава АПРИЛското човече Тема 14

  • 27 288
  • 744
# 435
Здравейте, момичета! И на нас ни е суперколедно Simple Smile Подаръците вече са купени, вкъщи е настанало едно готвене....онзи ден правих меденките, които вчера успешно украсих, правих ореховки, тиквеник, щрудел, сърми...за утре имам да приготвя пълнени чушки с боб. Елхата също по традиция украсяваме в навечерието на Бъдни вечер, а вечерта се събираме в майката на приятеля ми. Там си подаряваме и подаръците. Много е приятно и наистина ми е любимо време. Радвам се, че тази година съм си вкъщи и имам повече време за подготовка за празниците. А и друго си е като си имам малка помощничка в тумбака  Grinning
Пожелавам на всички ви светли празници и много приятни емоции - за мен тази Коледа ще е вълшебна!
Виж целия пост
# 436
Весело посрещане на празниците на всички! Да сте живи и здрави и вие, и всички около вас! На всички ни дано да изкараме прекрасни празници, още повече - за нас тази Коледа ще е специална заради малките чудеса, които очакваме. Hug
Виж целия пост
# 437
.... за нас тази Коледа ще е специална заради малките чудеса, които очакваме. Hug

Така е!!!  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 438
Момичетааа, наистина специални са тези празници, при нас това ще е първата Бъдни вечер, Коледа и Нова година, откакто сме женени с мъжа ми! Толкова ми е красиво и вълшебно, макар свекърва ми да се опита да направи, каквото й беше по силите да провали всичко, но не успя! Grinning Не е и способна, де, няма нищо по-хубаво от семейството, и най-вече от семейството, което ние сами създаваме! Весели и приказни празници  santa2 People Santa Close-mas:  madnoel
Виж целия пост
# 439
24.12.12 - Бъдни вечер / Малка Коледа / се нарича денят преди Рождество Христово и е един от най-важните семейни празници. Той е посветен на дома, огнището, на семейството, но и на умрелите предци-родственици, които също
се считат за част от семейството.
Нека във вашия дом има уют и топлина, разбиране
и сплотеност! Радвайте се на успехи и добродетели!
Нека искреност и любов има в общуването ви!
Бъдете благословени от Бога за дълъг съвместен живот!
Честит празник! Hug
Виж целия пост
# 440
Момичета, весело посрещане на празниците  santa2
И ви пожелавам да сте много здрави и вие, и семействата ви  Hug
Виж целия пост
# 441
Нека в навечерието на Бъдни Вечер и идващата Коледа,
Христос да ви благослови с цялото щастие и успех, което заслужавате! Весела Коледа! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 442
Мили априлки,

Пожелавам ви весело посрещане на Бъдни вечер и Коледа. Нека тези празници бъдат най вълшебните за нас тъй като носим в себе си най красивото нещо - нашите бебета. Нека тези празници бъдат също толкова вълшебни и за нашите семейства.

И едно поздравче от мен:
http://www.youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY&feature=share тази песен ми е много любима и ми създава още толкова Коледно настроение.

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 443
пожелавам и аз на всички ви, на вашите семейства здраве, късмет и много щастие през 2013та! Нека донесе на всички здрави бебчета, много радости и детски смях  Hug
нека светлината на Коледа да озарява пътя ви и да дарява топлина и уют в дома ви Simple Smile


нека сме добри с близките си и с тези, които обичаме и в навечерието на Коледа, и през цялата 2013та година!

Виж целия пост
# 444
Момичета при мен купона е на макс.А съмсложила розовите очела и съм на 3 капки валерян Mr. Greenдовечера ще ударя 1 ракия и съм огън Crazy
Весело прекарване на празниците.
Виж целия пост
# 445

Здравейте, момичета! днес имам рожден ден - черпя ви виртуално с  тортичка  party023, ама нямам представа как да сложа снимка, нещо не ми се получи Simple Smile
весели празници на всички и само усмивки и хубави моменти с любимите хора!
Виж целия пост
# 446

Здравейте, момичета! днес имам рожден ден - черпя ви виртуално с  тортичка  party023, ама нямам представа как да сложа снимка, нещо не ми се получи Simple Smile
весели празници на всички и само усмивки и хубави моменти с любимите хора!

Честит рожден ден!Жива и здрава,много щастлива и обичана и едно здраво и хубаво бебче! Simple Smile
Весела Коледа Wink
Виж целия пост
# 447
Весели празници момичета! Много щастие, любов и разбирателство!. )


При нас дядо Коледа бързо пристигна, още от обяд започна да носи подаръците. ))))
Щерката е на седмото небе вече. ) Има си бебе правещо пиш (както си го поръча). )))) Пееща котка. ))) И аквариум с рибка (не истински, интерактивен). Няколко книжки. )
До НГ ще продължава събирането на подаръци. )
Виж целия пост
# 448
Честито Рождество Христово!
Много здраве, мир, хармония, любов и само положителни емоции!
Весело изкарване на празниците!

На мен ми се паднаха и дрянчето и парата от питката.
Всъщност, когато мъжът ми чупеше питката, и трябваше парчетата да са за мен и него/последните/ парата падна на масата newsm78 Той каза, че е била в моето парче, но........интересно за кого е, за него, за мен или за къщата.....
Виж целия пост
# 449
Честита Коледа коремчета,много сбъднати мечти,здраве,щастие и любов.did4eto_85 Ч.Р.Д. И всичко най най за теб и твоето бебче.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия