Магия

  • 61 221
  • 231
# 105
Безспорно има много измамници и спекулации по темата. Но това не значи, че магии не съществуват. Това че не разбираме нещо, също не означава, че то не съществува. За хората преди 200 год и самолета и телевизора са били абсурди.
И според мен всеки вярва малко или повече. Или най-малкото никой не е абсолютно и напълно убеден, че магии не съществуват. Ако някой твърди че е, бих го попитала - ще се съгласите ли да направят на детето ви черна магия, за да докажете че магии не съществуват? Сигурна съм, че никой няма да се съгласи.  Wink
Виж целия пост
# 106
Относно киселите краставички: слагаш буркана на пода, три пъти го
обикаляш по часовниковата стрелка, четири пъти обратно на
часовниковата стрелка, плюеш през дясно рамо. Като го отвориш,
изливаш водата на изток, а капачката заравяш около западния темел
на къщата. Колиш черна кокошка и си правиш печено
пиле с млечна салата. Ама трябва на намаляваща луна
и ако има девствено момиче да изяде първата краставичка,
е на берекет, иначе трябва да черпиш кварталния
алкохолик ракия, ама да е варена от джанка, расла на източен склон
и ракиджийницата да е строена от седмия син на седмия син, а
казанът да е кован от роден в събота. Да се внимава през това
време да не видиш поп, учител или бременна, да не ти се пусне
бримка на чорапогащите и да не минаваш на жълт светофар.


 newsm20

Lizet33, чети и си води бележки!  Naughty
Аматьорка!

Обра всички точки,  Mamacita Bandida Joy Joy Joy Joy Joy Най-добрата  bowuu
Виж целия пост
# 107
Цитат
Лизет кой ще е този неустоим мъж, който ще ни става президент? Не мога да чакам 8г да разбера Blush
Това не мога да издам. Може да променя бъдещето.
Ще ви хареса, гарантирам.  Grinning До сега България такъв политик не е имала.  Между другото, впоследствие ще стане и премиер.
Пу, язък.....аз се надявах поне нещо полезно да науча от темата......     Laughing
Разните му простотии с магии не ме вълнуват изобщЕ....а то, и президента бил тайна.
Като гледам обаче, какви "умни" политици имаме последните 20-на години, хич не ми го побира акъла откъде ще го изкОпат тоз феноменален политик, ама.....да видим.   Mr. Green


Eх и вие, бъдещият президент е бъдещият мъж на Лизет  bowuu Ако случайно не е той след 8 години, значи някой е променил бъдещето  hahaha

И забележи, Краси...*, не става въпрос да бъде умен или феноменален политик, а прекрасен мъж.  newsm78 Секс-айдъл навлиза в бг политика  Sunglasses
Виж целия пост
# 108
Абе при съмнение винаги си обръщайте чорапите наобратно!

Важи и за Холандия.

Чаршафи от приятелки са друго:) в случая са позитивни.
Особено ако са от египетски памук и с 500 нишки на кв. см.

Тях магия не ги лови.

Аа, тях ги лови проклятието на Фараона!  Stop
Виж целия пост
# 109
Прочетох само първият пост. За мен това:

Естествено й отказах категорично - в християнското семейство няма място за суеверия.


тотално противостои на това:

Не ме е страх, вярата ми е силна и зная, че тя и добрите ни дела ни ще ни запазят от всякакви уруки, муруки и магьосничества. Интересно ми е обаче какво точно иска този болен мозък от мен. Ако я попитам дииректно естествено ще отрече. Затова се обръщам към вас. Чували ли сте с каква цел се правят магии със спално бельо - в случая завивки... newsm78

Не може хем да не вярваш в магии, хем да питаш дали някой е чувал с каква цел се правят. Не вярваш, т.е. не съществуват за теб.Т.е. не те интересува кой и с каква цел ги прави.
Виж целия пост
# 110
Авторката просто се интересува какво се върти в главата на свекървата. Това не означава, че вярва в магии. По - важното е какво й желае дадения човек. Едното не изключва другото newsm78
Виж целия пост
# 111
Eх и вие, бъдещият президент е бъдещият мъж на Лизет  bowuu Ако случайно не е той след 8 години, значи някой е променил бъдещето  hahaha

И забележи, Краси...*, не става въпрос да бъде умен или феноменален политик, а прекрасен мъж.  newsm78 Секс-айдъл навлиза в бг политика  Sunglasses

Всъщност, не след 8...би трябвало да е след 6. Някъде ще има предсрочни избори ми се струва. Или при този мандат, или на следващия...
Той ще бъде умен, феноменален политик защото е избран от Бога. В България той няма равни.
Не е мой бъдещ мъж, уви. Дано не стане мъж и на вещицата, но е малко вероятно да променя това което е писано да стане.
Виж целия пост
# 112
Значи мисията по спасяването на света е успешна, въпреки постоянното висене у форума  ura
Виж целия пост
# 113
На мен един въпрос не ми дава мира още от споменаването на вещицата и президента.
След като Лизет си е предсказала сама бъдещите мъже, как така вещицата сама не знае, че този мъж-чудо ще й бъде съпруг?
Виж целия пост
# 114
Значи мисията по спасяването на света е успешна, въпреки постоянното висене у форума  ura

Ша видим в петък!  newsm43
Виж целия пост
# 115
Значи мисията по спасяването на света е успешна, въпреки постоянното висене у форума  ura

Ша видим в петък!  newsm43

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 116
На мен един въпрос не ми дава мира още от споменаването на вещицата и президента.
След като Лизет си е предсказала сама бъдещите мъже, как така вещицата сама не знае, че този мъж-чудо ще й бъде съпруг?
някои не могат да предсказват сами на себе си  smile3530 nono
Виж целия пост
# 117
На мен един въпрос не ми дава мира още от споменаването на вещицата и президента.
След като Лизет си е предсказала сама бъдещите мъже, как така вещицата сама не знае, че този мъж-чудо ще й бъде съпруг?

Знае много добре, но не го е срещнала.
Той не и е предначертания за нея, а неговия приятел. Приятелят му е невзрачничък но добър и много богат. Тя ще бъде много щастлива с него и ще си имат деца, ако обаче не кривне от правия път към нашия сексапилен президент. С него тя от самото начало ще знае че няма да станат нещата, но изкушението ще е много силно. Ако успее да го ожени за себе си и го държи с магии, ще бъде наказана със смърт на детето и, а после и на нея самата.
Виж целия пост
# 118
Умен, феноменален политик, каквито няма в БГ?

Май ще да е Боби Филипс, ама той е от другия бряг.

Иначе палантирът ми казва, че в България колкото и да е
феноменален един политик, няма да се оправи с
не-феноменалната, напълно противоречаща на
политическата наука среда.
Виж целия пост
# 119
Боби Филипс от АУБГ? Политик ли е вече?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия