
Браво ,че сама си си направила тортата !Добра идея!Трябва обаче да обсъдим няколко неща по нея.
Добре че мааалко апетит май му дойде, та прояде наново някои неща. Например беше спрял да яде плодове, и минахме на бебешки плодови пюрета
, но може би имаше ефект от тях, защото сега търси ябълки и си ги хрупа. Е, много е злояд наистина.




Ама кога порасна това детенце?
Гласувах за последното ти заглавие, много е яко 


отивам да я събудя
Трябва, обаче да се погледне, дано скоро намерите специалист 



, после казва "Мони тудно гвои" - Мони трудно говори
, попилях се от смях, защото това го казва с най-сериозната си физиономия и придружено с жестикулиране тип "не знам" и леко наклоняване на главата
.
Успех на всички,които не успяха през предходната година

Сигурно е рано още.
Отбележи,че детето посещава СДЯ,това ти носи 1 точка отгоре
Препоръчани теми