Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 30

  • 66 276
  • 735
# 645
София, Лозенец, МКБ - детските са преведени  Grinning
Виж целия пост
# 646
И аз още нямам, ДСК, Подуене.

Дойдоха вече  Peace
Виж целия пост
# 647
Стара Загора - Пощенска банка, ИМА.
Виж целия пост
# 648
Здравйте мамчета! Все не ми остава време да се рег но вече имам и много се вълнувам. Да пуснаха детските и вече сме спокойни, че взехме големите 35 лева и сега ще чакамме следващите големи пари други ямесец отново 35 лева и пак ще се ровими търсим инфо кога ще ги пуснат и защо ги забавят правят си с на каквото искаме. Онзи ден търсих нещо по темата и попаднах на една много интересна страница и си изказах мнението много бях насабрала... Simple Smile Ето ако някой иска  https://www.facebook.com/bezrabotica А да и може ли някой да ми каже за2-та година кога пускат майчинството до сега го вземах на 3 или 4 число а този месец все още няма нищо и никой не ми дава инфо?
Виж целия пост
# 649
Здравйте мамчета! Все не ми остава време да се рег но вече имам и много се вълнувам. Да пуснаха детските и вече сме спокойни, че взехме големите 35 лева и сега ще чакамме следващите големи пари други ямесец отново 35 лева и пак ще се ровими търсим инфо кога ще ги пуснат и защо ги забавят правят си с на каквото искаме. Онзи ден търсих нещо по темата и попаднах на една много интересна страница и си изказах мнението много бях насабрала... Simple Smile Ето ако някой иска  https://www.facebook.com/bezrabotica А да и може ли някой да ми каже за2-та година кога пускат майчинството до сега го вземах на 3 или 4 число а този месец все още няма нищо и никой не ми дава инфо?
Защо ли ми е познато името  newsm78
Има отделна тема за майчинствототам Elfita oтговаря много точно и не само тя
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=697166.0
Виж целия пост
# 650
Карлово-ЦКБ има.
Виж целия пост
# 651
 Малко са детските и едни други малки "помощи". И все пак нямат право да ги бавят било то за лихва или за други цели! Получава се, не стига, че са малко, ами дай и да ги бавим.. hahaha
Някой щеше да подава жалба какво стана? Искам и аз да се включа.
Виж целия пост
# 652

Ще ми бъде интересно да прочета текста на жалбата. Срещу кой неизпълнен член на закон ще се жалите?
А ако някой твърди, че се бавят за лихва, би следвало да е наясно, че ако не е сигурен в твърдението си, то това са пълни фантасмагории, които по нашите закони се наричат клевети.
Виж целия пост
# 653
А на мен ще ми бъде интересно да прочета този член на закона, където са отбелязани сроковете, защото доста рових, но не можах да го намеря.
Виж целия пост
# 654
това което съм виждала за срок за плащане е от правилник за прилагане на закона...
Виж целия пост
# 655
Ето го правилника:
http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135456128
... но и там не намерих нищо за сроковете.Не знам, аз ли не го виждам или наистина никъде не фигурират срокове.
Виж целия пост
# 656
Ок тогава жалбата ще бъде за това, че няма срокове и това улеснява някого да си прави каквото си иска.  Wink
Виж целия пост
# 657
И какво ще постигнеш? Ще накривиш нечия шапка.
Още отсега мога да ти кажа отговора на "жалбата".
Виж целия пост
# 658
Оная вечер не можах да чуя добре кога ще отпуснат на децата с увреждане тези 50 лв.
Виж целия пост
# 659
Аз също.Предполагам, че ще си ги получим директно и няма да има нужда да се ходи до соц.служба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия