БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 988 744
  • 1 826
# 1 785
Ами и на психолог хади от май месец.
Виж целия пост
# 1 786
Според мен в това е проблемът, щом други основни хипотези са отхвърлени. Тя е млад човек, опитайте с билкови продукти. Има едни капсулки Антистрес, Алора сироп и таблетки, отварата от маточина върши чудеса. Психолог е добра допълваща терапия, но отнема време.
Виж целия пост
# 1 787
Потърсете Бойка Каламова. Полови хормони и пролактин изследван ли е?
Виж целия пост
# 1 788
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1 789
Някой с отзиви за др Стоян Димитров, УНГ в ИСУЛ?
Виж целия пост
# 1 790
Скрит текст:
Цитат
Бихте ли ми препоръчали общопрактикуващ лекар който работи със деца.От които сте доволни.
Търся на детето които е на почти 5 години.
За град София става въпрос.
Много благодаря.
Хубава вечер!
Младост устройва ли те?
Кой в Младост? Питам от любопитство. Трудно приемат нови пациенти.

При Фурлакис се чакало с месеци. Но една вратичка: ходел и в Гоце Делчев да преглежда в някаква клиникаи там мисията била по-възможна и по-евтина.
А пък на онлайн платени консултации изобщо не отговаря. Платформата върна парите. Говоря за 2020г. Повече не съм го търсила къде е що е.
Виж целия пост
# 1 791
Д-р Тодоров
Виж целия пост
# 1 792
Потърсете Бойка Каламова. Полови хормони и пролактин изследван ли е?
Виж целия пост
# 1 793
Здравейте, моля препоръчайте в София много добър кардиолог с насоченост към високи холестероли и триглицериди? Човекът е онкоболен с висок креатинин и разбъркани холестероли и триглицериди, което прави и лечението по-сложно и ни трябва опитен кардиолог с нестандартно мислене
Виж целия пост
# 1 794
Здравейте, и аз се включвам с питане за кардиолог, с не толкова сложен случай като горния, става въпрос за стягане в сърдечната област, поне друго всичко казва, че е наред.
Виж целия пост
# 1 795
Д-р Вълов. Преглежда в Люлин мисля ама вижте през СуперДок. Мъжът ми е ходил за същото.
Виж целия пост
# 1 796
д-р Калоян Колев
Майка ми е голямо мрънкало, но от него е очарована, въпреки че ходи със зор, защото не ѝ спестява препоръки, а тя не обича да ги спазва. Преди години бях с нея на първото ѝ посещение при него. Не съм присъствала на друг толкова сериозен и задълбочен преглед, отбелязване на информация.
Виж целия пост
# 1 797
Д-р Господинова, млад спежиалист, но изключително начетен. Тя проследява пациенти с онкологични заболявания и обръща внимание за най-малките детайли. Лекувала ме е в отделението, където работи, а отскоро и баща ми и е пациент. Много сме доволни.
Виж целия пост
# 1 798
Д-р Господинова, млад спежиалист, но изключително начетен. Тя проследява пациенти с онкологични заболявания и обръща внимание за най-малките детайли. Лекувала ме е в отделението, където работи, а отскоро и баща ми и е пациент. Много сме доволни.
Къде работи д-р Господинова?
Виж целия пост
# 1 799
Д-р Господинова, млад спежиалист, но изключително начетен. Тя проследява пациенти с онкологични заболявания и обръща внимание за най-малките детайли. Лекувала ме е в отделението, където работи, а отскоро и баща ми и е пациент. Много сме доволни.
Къде работи д-р Господинова?

Работи във ВМА. Но на кабинет аз съм я посещавал във Вита. Баща ми ходи по НЗОК при нея в медицински център, който се намира в поликлиниката на ВМА. Точното име нa МЦ не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия