MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 005
  • 722
# 135
а другите - мажат ли си ги по устите, ръцете .... защото аз дори да ползвам апликатор - може да взема "зацапано червило"  Rolling Eyes; освен да го поизбърша/изстържа малко, ако разрешат и тогава да си взема чиста пробичка; или просто ще пробвам на ръката  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 136
Аз червила пробвам само на ръката. Това ми е достатъчно за да видя дали ще ми седи добре.
Иначе не ме е гнус да ги пробвам и на устни.
Освен да си вземеш малко спирт и да го топнеш вътре както правят в MAC
Виж целия пост
# 137
щом МАС практикуват, вероятно и другите ще допуснат, но да изстържа фино слойче ми се струва по-надеждно, предполагам, че ще действам и аз на ръката  Blush
Виж целия пост
# 138
а другите - мажат ли си ги по устите, ръцете .... защото аз дори да ползвам апликатор - може да взема "зацапано червило"  Rolling Eyes; освен да го поизбърша/изстържа малко, ако разрешат и тогава да си взема чиста пробичка; или просто ще пробвам на ръката  Rolling Eyes
Можеш да го обършеш със салфетка те дори сами предлагат. Аз обаче не смея и пробвам на ръка винаги.
Виж целия пост
# 139
В MAC скоро ще зареждат ли нещо ново? Напълниха ме с имейли за нови колекции и само гледам и преглъщам Grinning
Strenght преди или след Аpres Chic ще идва Thinking
Виж целия пост
# 140
Момичета, погледнете червилото на YSL №7 Lingerie Pink, ако ви попадне. То е световен хит и има защо. Много е интересено. Розов нюд. Не стои на всеки, странно е, дори барбешко, но си струва да се пробва и да се познава.
Ето го от наша съфорумка. Heart Eyes
http://coquelicotta.com/?p=904
На мен ми изглежда като червило за перфектни устни, в смисъл според мен всеки дефект изпъква, а дори да няма забележим такъв изниква Mr. Green
И наистина изглежда да придава обем, нещо което никога не търся.
Виж целия пост
# 141
Червилата на YSL са в най-красивата гилза просто  Crazy Всички цветове, които ми допаднаха обаче ми се сториха доста мазнички и заради това нетрайни. Имат ли някаква по-матова серия? Не напълно матова, а нещо от типа на Satin на МАК? Заради такава гилза съм склонна да дам 60лв с чиста съвест  Flutter
Виж целия пост
# 142
Аз не обичам червила  Blush Харесвам само тези, тип балсам. Може би затова Rouge Coco Shine толкова ми харесват. Но като стана въпрос за гилзи - аз се влюбих в тези:


Виж целия пост
# 143
Аз лятото за малко да дам 60 лева за гилза, но после се осъзнах Grinning Мразя червила като балсами, цялата ми коса се залепва за тях и падат бързо.
Но тези на Шанел може и да ги пробвам,защото предполагам консистенцията е много добра.
Но сериозно ви казвам ще трябва да съм в момент на умопомрачение за да ги купя. Имам понякога такива....ще видим Mr. Green
Виж целия пост
# 144
Аз никога не прабвам на устни...

Ооо, това Живанши наистина е много красиво!
Виж целия пост
# 145
Честита Нова Година, момичета! Пожелавам ви здраве, късмет, споделена любов и истински приятели!
 Hug

Имам една молбица към вас. Моя приятелка ще пътува до САЩ и съответно помолих да ми донесе някои неща от МАК. Искам да си направя една палитричка 4ка, но имам нужда от съвет за цветовете. Колкото пъти отида в нашия МАК толкова пъти попадам на една дропла, която е адски нелюбезна и ме отказва да пазарувам каквото и да било. Когато съм купувала е било от друг консултант, но последно време все на тази кукумявка попадам.
Както и да е ... Кои сенки да си комбинирам в палитричката, така, че да мога и четирите да ги нося заедно и отделно? Едната ми се иска да Patina, а останалите в топлата нюд гама ... може единия да е като акцент на останалите ... Нямам претенции дали имат брокат, сатен или са матови.
Имам една тяхна палитра от една от колекциите им
http://www.allurabeauty.com/2012/review-swatches-mac-carine-roit … ge-full-face-kit/
За това ми се иска нещо малко по-различно ... Гледах в сайта им, но ми е трудно да преценя. Надявам се да ми дадете някакви идеи   bouquet
Виж целия пост
# 146
All that glitters, naked lunch харесват ли ти като цветове? Иначе от по-неутралните им препоръчвам Espresso, Mulch (седи супер с Partina), Bronze, Expensive Pink, Embark, Brule, Vanilla.

Много трудно за 4-ка, аз мога да ти наредя перфектно една 15-тица Grinning
Но като цяло гледай да има и мат и сатенен/фрост финиш, тоест да не е всичко бляскаво за да можеш да ги комбинираш.

Разглеждай из нета примерни палитри и може да си харесаш някакво комбо
Скрит текст:
Виж целия пост
# 147
All that glitters, naked lunch харесват ли ти като цветове? Иначе от по-неутралните им препоръчвам Espresso, Mulch (седи супер с Partina), Bronze, Expensive Pink, Embark, Brule, Vanilla.

Много трудно за 4-ка, аз мога да ти наредя перфектно една 15-тица Grinning
Но като цяло гледай да има и мат и сатенен/фрост финиш, тоест да не е всичко бляскаво за да можеш да ги комбинираш.

Разглеждай из нета примерни палитри и може да си харесаш някакво комбо
Скрит текст:

Ооох, ако можех да подредя и аз 15ца  Whistling ... нямаше хич да го мисля.  Laughing

Страшно много ми харесва и твоето тюркоазено, но за невежа като мен докато му намеря място на окото .... Simple Smile)) Един гримьор беше казал, че клепача ми е като платно голям, че мога и да рисувам, ако искам ... да, ама не мога  Mr. Green

Благодарско, Жаки, ще ги погледна в сайта им тези цветове. Да не прегреша само с една 15ца само, че там илизат с около 10 лева по-евтини от тук, та си струва пазара "на едро"  Hug
Виж целия пост
# 148
daredevil, какво те интересува консултантката в магазина.....отивай в магазина и разглеждай!
Аз само веднъж сам ходила в магазина на МАС и нищо лошо не мога да кажа за момичето. Дойде, предложи си услугите, но ме остави и сама да си гледам.  Grinning Аз така обичам  Mr. Green
На мен може да ми харесва един цвят, а на теб друг и за това е най-добре ти сама да си ги разгледаш и избереш.
Ако трябва да избера само 4 цвята, които да препоръчам и на мен би ми било доста трудно.  Rolling Eyes
Ако някой ми предложи да ми донесе от Америка сенки на МАС, изобщо няма да се замислям и веднага ще си поръчам една 15-ка  Mr. Green - понеже съм скромна. Ако не бях скромна, щях да поискам направо 2 15-ки + един куп червила, ружвое и скинфиниши  Mr. Green
Виж целия пост
# 149
В една от моите 4-ки (15-ките нещо не ми допадат) съм сложила именно Patina, Naked Lunch, Mulch и Brule. Мисля, че се получи екстра.

Аз искам да си взема някое ново лилавинко на MAC, но много се чудя кое да е. Може би Fig 1  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия