Порното и други стимулации - необходимото обществено зло

  • 45 657
  • 1 005
# 405
Пич, оправи си цитатите. Объркал си ни с viliko.
Виж целия пост
# 406
Пич, оправи си цитатите. Объркал си ни с viliko.

Да беее, съжалявам подхлъзнала ми се е гумата и съм трил, де що дойде, извинявай   bouquet
Виж целия пост
# 407
Най-страстоубийственото нещо за мен е поглед в хралупата на кака.
Видя ли такова нещо, мога да отида в гората за седмица да сека дърва, да режа, да кубицирам и жени няма да ми липсват.
Виж целия пост
# 408
Мъжо вика, че като малък гледал някакво старо порно, мексиканско, казвало се Първа брачна нощ, жените били черни и неепилирани, но в булчински рокли...Каза, че е убило всичко детско в него. Laughing
Виж целия пост
# 409
Ами то затова децата не бива да гледат порно. То е за хора в зряла възраст, които вече имат нужда от допълнителна стимулация.
Виж целия пост
# 410
Всеки може да харесва каквото си пожелае.  Laughing
Аз като гледам – искам да ми е красиво, според моите си стандарти, като в това число не влизат космати, меки, дебели, разпуснати тела с къдрави букли и бенки от 60те години. Дали ще има или не силикони и тн – хич не ми пука, стига крайния резултат да е задоволителен.  Съжалявам за грубия линк, но трябва все пак да покажа кое ме отблъсква и по никакъв начин не може да ме възбуди http://mistenget.livejournal.com/59403.html?thread=388875


Вилико, не ставаше дума за времето на немите филми, а за тези от 80-90.
Виж целия пост
# 411
Всеки си има предпочитания, със косми,без косми, със топки,без топки, пълен комплект с топки и балкони и т.н.

Кажете коя е най комичната,екстремната или неловка ситуация в която сте изпадали, е може и няколко, може и всички  Grinning
Виж целия пост
# 412
Кажете коя е най комичната,екстремната или неловка ситуация в която сте изпадали, е може и няколко, може и всички  Grinning

Свързани с какво?
Виж целия пост
# 413
Ако е свързано с това, с което си мисля, имаше такава отделна тема. Силно забавлителна и с активното участие на мъжката част от форума.

Какво е
Цитат
поглед в хралупата на кака
?
Виж целия пост
# 414

Какво е
Цитат
поглед в хралупата на кака
?

Предполагам когато разчекват дупката и камерата снима от близо. Гадно е! Sick
Виж целия пост
# 415
Ау!  Embarassed Embarassed Sick
Виж целия пост
# 416
Всеки може да харесва каквото си пожелае.  Laughing
Аз като гледам – искам да ми е красиво, според моите си стандарти, като в това число не влизат космати, меки, дебели, разпуснати тела с къдрави букли и бенки от 60те години. Дали ще има или не силикони и тн – хич не ми пука, стига крайния резултат да е задоволителен.  Съжалявам за грубия линк, но трябва все пак да покажа кое ме отблъсква и по никакъв начин не може да ме възбуди http://mistenget.livejournal.com/59403.html?thread=388875


Вилико, не ставаше дума за времето на немите филми, а за тези от 80-90.

Ох, дай да видим кое им е толкова специалносото тогава. Защото баш 80-те още не се бръснеха по плажовете, ама аз порно тогава не съм гледала, била съм дете.

Сещам се обаче за порното Снежанка и седемте джуджета. Ретро е, И е отвратително просто  Sick
Виж целия пост
# 417
Аз съм гледала Хензел и Гретел, ама анимацийка в стихове и е готина. А Снежанка не съм, ама щом е гадно, не ща. Sick
Виж целия пост
# 418
Аз съм гледала Хензел и Гретел, ама анимацийка в стихове и е готина. А Снежанка не съм, ама щом е гадно, не ща. Sick

Ааааааа, чакай сега – на теб може да ти се хареса, знам ли, като чета назад, че има любители на ретро-порното  Joy Joy
Виж целия пост
# 419
Анимационното порно пък ми е ужасно, но е доста популярно също....
БДСМ също не ми е много понятно, както и цялото изкуство на връзването....някакви си разчекнати, увити с един въжета....какво да му се възбудиш на такова, мяза на впрегатен кон.... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия