На топчица свито като малко мишленце, в корема ни чака ФЕВРУАРСКО детенце! - №10

  • 37 706
  • 721
# 225
Здравейте! Да се отчета и аз. Днес бях на преглед. Растем добре - главичка - 9.1 см в 36-та седмица. Кръвно 65/110. Килограми - 71, а според моя кантар около 70, което е с около +10. Плацентата не е започнала да узрява. Не се очертава да се раждаме скоро.
Докторката реши да погледне дали не се е показала чурка случайно, ама няма Simple Smile И ни успокои, защото момче с розови дрешки и розова количка хич не върви Simple Smile Реши да не дава още направление за раждане, защото важало 1 месец.
От вчера съм на курс за бременни - малко късничко, но все нещо ще хвана Simple Smile Съученичките ми са едва в 6-7 месец Simple Smile

С костите на таза и аз съм така. А ако се поразтъпча малко повечко през деня положението става страшно!

Относно нощниците - АГ-то ми каза да си взема две, въпреки че и тук се ражда с тяхна нощница. Просто се цапали доста и ще е кофти да нямам резервна  Confused

Tansita, честита рожба! Бъдете много здрави и щастливи! Очаквам само такива хубави новини от всички ви, момичета!  Hug
Виж целия пост
# 226
И аз да се включа,така или иначе от 2 седмици сънят е почти мираж!
За нощниците - и аз съм си приготвила 2 и съм си взела 1 елек,ако случайно ми стане хладно.
И мен ме наболява кръста и ниско долу отпред,много е гадно ,особено вечер,но ще мине!
Моят преглед е в понеделник,тогава пак сме на тонове,незнам дали сега ще ме проверяват за разкритие - вече съм 37 седмица. newsm78
Виж целия пост
# 227
Добър вечер мамчета Hug
Да се отчета и аз,че все време не остава...
Да се оплача,че и мен ме морят киселини.Само се наливам с газирана вода,че то друго за сега не помага,не стига че вачер ми е трудно спането аи ставам през 30-40 минути до WC...
Бебчето за сега е добре,онзи ден бях на тонове и за първи път не се наложи докторката а я събужда,беше си активничка  Simple Smile
Ние за сега си нямаме нито легло,нито количка,нито нищо...само дрешки,пакет памперси,един биберон и едни много красиви бебешки фубички Simple Smile Таткото обеща че докато съм в болницата ще набави всичко необходимо,а има и да маже и килим да сменя...малко сам настроена скептично но..
Момичета да ви попитам,вие как сте с килограмите?Аз съм вече +23,направо ми се плаче но.... Simple Smile
Лека нощ  smile3524
Виж целия пост
# 228
Добро утро,момичета!   bouquet
За килограмите аз съм +8,вече съм в 9 месец и най-много да кача 1-2 до края!Преди да забременея винаги съм си мислила,че ще кача доста,но явно природата си знае работата.Не се ограничавам нито от сладко,нито от тестено - сега хапвам,че после няма  Mr. Green
Хубави почивни дни! preggo
Виж целия пост
# 229
Добро утро  kaffeetrmker_2

Нощници - Аз съм взела 2бр. , не знам дали тук при нас се ражда с тяхна , но на мен ми казаха 2 да взема , а то е повече от ясно че едната със сигурност ще се нацапа  Peace Приготвила съм едно спортно елече , и една дълга жилетка , чудя се кое да взема  newsm78 Ще видя , ще реша в последствие : )

Болки в кръста , таза , слабините и между краката сякаш имам мускулна треска много неприятни  Confused Като легна едвам ставам , едвам се завъртам .... Киселини , и всичките там ''екстри''  Laughing , ама малко остана ще потърпим !!

Мен док. ме предупреди че съвсем скоро може да започне раждане , имам 2см. разкритие , от 2-3 вечери задължително вечер имам контракции , на по 20мин. - 15мин. - различни , нерегулирани .. Ту боли , ту спира  Crazy , явно скоро ще е момента : ) Само всичко да мине със здраве  Praynig

Хубави почивни дни ви пожелавам   bouquet
Виж целия пост
# 230
Привет, привет,
аз съм приготвила за болницата само 1 нощница, милото ще донесе още ако трябва. И елек съм си взела шушляков, че наистина е студено да стоиш само по нощница. Да не забравите в багажа малка минерална вода и термо чорапи. Не се знае дали ще ви дадът да ги обуете, но не е лошо да имате, че е голям студ.
Аз да питам мамите, които са раждали вече и са ползвали от еднократните гащи - подариха ми едни, но първо че май ще са ми големи, и второ - чудя се дали ще държат превръзка, много хлабави ми се струват  newsm78
И мен всичко ме боли, не мога да се обърна в леглото, не мога да стана, а пишкането е ад - непрекъснато ми се пишка, явно бебето притиска нещо, и като отида - нищо не мога да изпишкам, явно и канала ми е притиснат, по половин час клеча над тоалетната в най-различни пози, та дано нещо да се изкапе  ooooh!
Виж целия пост
# 231
Момичета, имаме си ново бебенце!!! Catty m  тази нощ е родила дъщеричка Лора! 2750гр, 48см! Да й пожелаем да расте здрава, щастлива и обичана! Бързо възстановяване на гордата мама! Колко хубаво само! Simple Smile
Виж целия пост
# 232
Имаме ПОБЕДИТЕЛ в състезанието за първо доносено бебенце  newsm44 newsm44 newsm44 newsm51 newsm51 newsm51:) от основните претенденти дени-пупа и Кати-м печели Кати Simple Smile
ЧЕСТИТО и тук! Дано Лора и Кати да са добре и скоро да ги видим удома!
Виж целия пост
# 233
Йеее:) Колко хубава новина за начало на деня!  Simple Smile

Честита дъщеричка Кати! Да расте здрава, щастлива и много обичана, а на теб бързо възстановяване пожелавам!
С нетърпение чакаме да ни посетиш и разкажеш за преживяването..  Hug
Виж целия пост
# 234
  ura  ura newsm18 честито на Katy m....да и е жива и здрава дъщеричката...и много радост,щастие да донесе на цялото и семейство, Hugнека расте ,обгрижвана  с много любов...  bouquet
Виж целия пост
# 235
Честито, catty  m!
Виж целия пост
# 236
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
ЧЕСТИТО НА КАТИ!!! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА И МНОГО ДА ГИ РАДВА!!!
ЩЕ ЧАКАМЕ ВКЛЮЧВАНЕ,ЗА ДА РАЗБЕРЕМ КАК Е МИНАЛО ВСИЧКО!!
ОТНОВО ЧЕСТИТО!!!
ЛЕЛЕЕЕЕЕ КОЛКО СЕ РАДВАМ...ЗАПОЧВА СЕ....... Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 237
Честито бебче,кати!
Да расте здрава и щастлива и много да ви радва!   baloni baloni baloni newsm51
Виж целия пост
# 238
Честито на мама Catty_M  да са живи и здрави с малката Лора и скорошно възстановяване   bouquet  bouquet Започва бебевалежа  Mr. Green
Виж целия пост
# 239
На някой споменавали ли са му на консултация за околоплодните води че са намалели?
На мен док. на последната консултация ми каза че са понамалели и сега трябва да ходя да ми пускат тонове на 3-ри дни.
Не е много голямо бебчето а пък и аз не съм много голяма важното е да си дойде по естествен път и всичко да е наред с тоновете че ако има някаква промяна ще се наложи секцио.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия