Ясновидци/Врачки - 15-та тема

  • 164 114
  • 741
# 15
Тук някой звънял ли е: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:__6eAd6yhvg … ct=clnk&gl=bg







Такива гадости ми се наговориха, че щях да припадна. Много моля, ако някой може да звънне и да сподели какво му казано, ще бъда много благодарна.
Виж целия пост
# 16
Не виждам Ина в анкетата.
Виж целия пост
# 17
Момичета получих отговор на безплатен въпрос от руския сайт , който беше дала Жени -К.  Дали ще се окаже вярно обаче ще знам чак към края на 2013 / според тях/ въпреки че аз се надявах на по-ранен срок  Sick
Виж целия пост
# 18
Не виждам Ина в анкетата.

Добавих Ина от Женския пазар, извинявам се за пропуска.
Виж целия пост
# 19
Здравейте, запис и от мен с пожелание за хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 20
zapis
Виж целия пост
# 21
Тук някой звънял ли е: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:__6eAd6yhvg … ct=clnk&gl=bg
Такива гадости ми се наговориха, че щях да припадна. Много моля, ако някой може да звънне и да сподели какво му казано, ще бъда много благодарна.

Тази маг Елена - на снимката е доста млада, но галсът й е на по-възрастна жена???
Наистина говори глупости и сумите си ги бива, които иска.
Виж целия пост
# 22
vaflichka    bouquet
Виж целия пост
# 23
Здравейте, приятел ми препоръча някоя си Рени, но тъй като по телефона като се чухме да си запазя час и ми каза че на звънеца и пише Р. Филипова...та се чудя дали е същата, за която повечето пищат, че не са доволни или е друга...намира е в кв. Стрелбище на Нишава до фантастико. Ще ви бъда много благодарна ако някой се включи, за да знам има ли смисъл да ходя да си давам парите 50 лв. взима

Благодаря ви много
Виж целия пост
# 24
Здравейте , днес говорих с една приятелка и тя ми препоръча Жоро Бедников , каза че е ходила при него преди 7 години и към днешен ден никой и никого.а не и е познавал толкова много.Ходила е при доста , но за този каза , че и познал едно към едно .След като говорихме каза , че е решила да отиде пак и му се беше обадила , казал е че таксата му е 50 лв.
Някой чувал ли е за него ?
Виж целия пост
# 25
Ще съм ви много благодарна да ми кажете мнение за Мартин Захариев, заслужава ли си посещение при него, помага ли?
Виж целия пост
# 26
Тук някой звънял ли е: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:__6eAd6yhvg … ct=clnk&gl=bg
Такива гадости ми се наговориха, че щях да припадна. Много моля, ако някой може да звънне и да сподели какво му казано, ще бъда много благодарна.


Тази маг Елена - на снимката е доста млада, но галсът й е на по-възрастна жена???
Наистина говори глупости и сумите си ги бива, които иска.


Iska li ti pari?
Виж целия пост
# 27
Здравейте , днес говорих с една приятелка и тя ми препоръча Жоро Бедников , каза че е ходила при него преди 7 години и към днешен ден никой и никого.а не и е познавал толкова много.Ходила е при доста , но за този каза , че и познал едно към едно .След като говорихме каза , че е решила да отиде пак и му се беше обадила , казал е че таксата му е 50 лв.
Някой чувал ли е за него ?


Moia suychenichka e izkliuchitelno dovolna ot nego.
Виж целия пост
# 28
Момичета получих отговор на безплатен въпрос от руския сайт , който беше дала Жени -К.  Дали ще се окаже вярно обаче ще знам чак към края на 2013 / според тях/ въпреки че аз се надявах на по-ранен срок  Sick


Извинявай кой е този сайт..може ли да ,кажеш? Благодаря! Peace
Виж целия пост
# 29
Момичета получих отговор на безплатен въпрос от руския сайт , който беше дала Жени -К.  Дали ще се окаже вярно обаче ще знам чак към края на 2013 / според тях/ въпреки че аз се надявах на по-ранен срок  Sick


Извинявай кой е този сайт..може ли да ,кажеш? Благодаря! Peace

Понеже съм смотана не знам как да го постна Embarassed , ще го намериш в предната 14 тема на страница 45.

Пиши после дали си доволна , че моя срок е много далечен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия