Четки за грим 2

  • 63 484
  • 751
# 195
Специално тази на ЕЛФ, няма как да се измие само с шампоан по поръхността на четката. От врене на време си трябва по-задълбочено почистване  Wink
Виж целия пост
# 196
Малко снимки:

Китайски "NARS" за $5  Mr. Green
На последната снимка се вижда колко добре и равномерно загребва от ружа  Heart Eyes

Скрит текст:

Китайски "Guerlain" за $2.50  Laughing

Скрит текст:
Ааааа и аз искам! Naughty
Ако някой реши да поръчва тези 2 четки, да ме има и мен предвид. Искам ги и двете! Heart Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Аз преди малко поръчах черната.Само цветът ли ги различава,струва ми се,че бялата е с по-къс косъм newsm78
Виж целия пост
# 198
Ааааа, Тамарче, не така!  Naughty
Дай линк де!
Виж целия пост
# 199
http://www.buyincoins.com/new_en/details/pro-cosmetic-goat-hair- … roduct-20802.html

http://www.buyincoins.com/new_en/details/pro-cosmetic-makeup-bru … roduct-20803.html
Виж целия пост
# 200
Мацата,веднага Hug http://www.ebay.com/itm/400335790984?var=670045728018&ssPage … p3984.m1439.l2649
Виж целия пост
# 201
А само такава кутия да сте срещали да се продава?Между другото гледам има само добри отзиви за сета.
Виж целия пост
# 202
Мяркала съм само кутията из и-бей, но не помня как се казваше  Thinking
Виж целия пост
# 203
Благодаря, ти, Тамар!
Линковете на Ел, май ще свършат работа за искащите и двете четки.
Каква доставка да избера от buyincoins, безплатна или тази за 1.90$ с тракинг. Рискована ли е безплатната?
И тези които искаха бюти блендър, също могат да погледнат в сайта. Да е заедно с четките не друго  Mr. Green
Виж целия пост
# 204
Здравейте, наскоро се рових из сайтовете и открих, че четките на KENT са с нов дизайн и с нови по-ниски цени! Аз ползвам две от тях и съм много доволна. Има ги в български сайтове http://www.kozmetika.bg/browse/144_%D0%A7%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B … D1%80%D0%B8%D0%BC и в някои аптеки Simple Smile
Да аз писах преди 2 дни в придобивките, че вече си взеха такава:

Но ме тръшна страшна ангина и съм болна Sad, та не мога да дам отзиви още. Wink
Но като размер е по-голяма главата и от тази на предишната 4ка от серията им с червените дръжки.

Ужас, дано се оправиш бързо.  Wink
Да, вярно е, на новата главата й е по-голяма от на старите, ама на мен така ми харесва повече, че по-лесно нанасям сенки с нея Simple Smile те я дават и за опушен грим, и съм се пробвала .. добре е.. Simple Smile))
Имам и тази за руж пудра... много съм доволна и от нея.  Peace
Виж целия пост
# 205
Момичета, а тази четка дали е хубава. Формата й ми хареса, на известна марка май коментирахте подона четка, или се бъркам  newsm78
http://www.buyincoins.com/new_en/details/environmental-flat-top- … roduct-12661.html
Виж целия пост
# 206
Момичета,вижте какви имитации на Саманта намерих  Crazy http://www.ebay.com/itm/370686214655?_trksid=p5197.c0.m619
Виж целия пост
# 207
Здравейте, наскоро се рових из сайтовете и открих, че четките на KENT са с нов дизайн и с нови по-ниски цени! Аз ползвам две от тях и съм много доволна. Има ги в български сайтове http://www.kozmetika.bg/browse/144_%D0%A7%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B … D1%80%D0%B8%D0%BC и в някои аптеки Simple Smile
Да аз писах преди 2 дни в придобивките, че вече си взеха такава:
Скрит текст:
Но ме тръшна страшна ангина и съм болна Sad, та не мога да дам отзиви още. Wink
Но като размер е по-голяма главата и от тази на предишната 4ка от серията им с червените дръжки.

Ужас, дано се оправиш бързо.  Wink
Да, вярно е, на новата главата й е по-голяма от на старите, ама на мен така ми харесва повече, че по-лесно нанасям сенки с нея Simple Smile те я дават и за опушен грим, и съм се пробвала .. добре е.. Simple Smile))
Имам и тази за руж пудра... много съм доволна и от нея.  Peace
Aз моята я пратих в размените. Не се оправям с нея.
Скрит текст:
А и откакто се разболях всичко ме дразни, стамнала съм по-критична към всичко та съм започнала чистката. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 208
Аз преди малко поръчах черната.Само цветът ли ги различава,струва ми се,че бялата е с по-къс косъм newsm78
По-назад в темата, когато повдигнах въпроса за тази четка, писах какви са разликите (според коментарите към самия продукт в buyincoins) Peace
Виж целия пост
# 209
Ел е дала линковете. И двете четки са от този сайт.
Метеоритната ми е подарък от приятелка, но другата си я поръчах аз и я пуснах с безплатна доставка. Дойде за една седмица. Сега съм поръчала и бялата да ги сравня  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия