Четки за грим 2

  • 63 484
  • 751
# 465
Това е основния.проблем...всички са хубави.
 Mr. Green

П.С. Честити четки  bouquet
Виж целия пост
# 466
Готово  Hug Поръчах и другите три и смятам, че с това се изчерпват четките, от които имам нужда и бих ползвала   bouquet
Виж целия пост
# 467
Искам да си взема кабуки четка на прилична цена. Какво ще ми препоръчате? От тази на Алверде имате ли впечатления?

Аз лично много харесвам кабуки четката на ELF. Ако пазаруваш онлайн, е чудесен избор на изключително изгодна цена.
Виж целия пост
# 468
Гош имат страхотна четка за тази чел Wink Иначе и на мен ми се е случвало да ми се откъсне горната част от дръжката. Последният път с четка на Кент. Аз омотавам малко салфетка и след това залепвам - няма мърдане и си ползвам четката с кеф Wink
Как не се бях сетила за това със салфетката?!! Ще пробвам, мерси  bouquet


Сега да питам нещо за четките Real Techniques  Blush
В този комплект:

http://realtechniques.com/shop-collection/your-base-flawless/core-collection

четката buffing brush гледам, че я използват за нанасяне на течен фдт, а то пише, че е за прахообразни продукти - объркана съм.
В същото време има още две четки, на които пише, че се ползват за фдт:

stippling brush   - http://realtechniques.com/shop-collection/your-finish-perfected/stippling-brush

и expert face brush - http://realtechniques.com/shop-collection/your-base-flawless/expert-face-brush

Понеже съвсем се обърках, питам всичките ли четки стават за течен фдт и коя най-много има смисъл да се купи, тъй като не ми трябват 100 четки с едно и също предназначение и резултат. Искам да поръчам 1 четка за течен фон дьо тен и се чудя коя да бъде.
Виж целия пост
# 469
Бъфинг не съм пробвала, имам другите две - Експерта е страхотна за течен ФДТ, разнася равномерно и покривно, а Стиплинг дава много по-ефирно покритие и е чудесна за кремообразни продукти (аз я ползвам за руж) Peace
Виж целия пост
# 470
Exper face brush-a в комплекта със същото качество ли е като тази, която се продава отделно?
Защото поръчах нея, не съм видяла, че я има и в комплект,а ми се иска да не съм се прецакала много  Mr. Green
Всъщност сега видях, че няма expert face brush в комплекта, с други имена са, но пък има една, която много прилича на експертната....
Виж целия пост
# 471
Expert face brush се продава само отделно, няма я в комплект.
Виж целия пост
# 472
Благодатя ти, Elle-meme, тъкмо се бях притеснила   bouquet Hug
Очаквам си с нетърпение четките!
Виж целия пост
# 473
Много са хубави четките, особено за цената си. Само shading brush не ми харесва.
Виж целия пост
# 474
Ех, вчера питах за нея. Ама нищо, щом като останалите са хубави.
В американския сайт от линка по-горе наистина са евтини, но в английските сайтове не са чак толкова   Wink
Виж целия пост
# 475
Момичета търся си сгъваема или с капачка четка за пудра.. някаква мъничка за чантата.
Имам кабукито на Елф и четката за пудра на РТ, но ми идват големички за несесера..
Бихте ли препоръчали нещо подходящо..
Тази гледах http://www.iherb.com/EcoTools-Retractable-Kabuki-Brush-1-Brush/36801 - дали е хубава???
Виж целия пост
# 476
Много моля за идеи за  добра четка за класически сенки-пресовани. Гош, Екотулс, есенс, или нещо друго newsm78 което да  се намира по магазините. Една единично опакована на екотулс ми хареса ако кажете че е добра нея ще взема. Някоя и друга идея още ще ми е от полза  bouquet
Виж целия пост
# 477
Аз имам всички четки на Real techniques и за мен Buffing brush-а е по-добрата от Expert-а. Но това е персонално. Използвам я изцяло за течен ФДТ и след почти 2 годишна употреба се замислям за още една. Експерта ми е доста по-твърда и набива повече материал по лицето(използвам я за скулптуриране с бронзант предимно), докато бъфинга дава по-невидимо покритие. По-добра от стиплинга определено. Плоска не ползвам и не мога да сравня. Никой не ангажирам с моето мнение, разбира се.  Peace
Лимитираната серия дуо-файбър може да бъде спокойно да бъде пропусната - не е нищо кой знае какво.
Виж целия пост
# 478
Лимитираната серия дуо-файбър може да бъде спокойно да бъде пропусната - не е нищо кой знае какво.

Еее, уби ми ентусиазма, аз сега тях чакам  Crazy Много се чудех на този комплект, но страшно си падам по блендинг четки, а тази за скулптурирането мисля, че също ще ми е много удобна и за това го поръчах. От голямата нямам чак толкова нужда.
Виж целия пост
# 479
Много моля за идеи за  добра четка за класически сенки-пресовани. Гош, Екотулс, есенс, или нещо друго newsm78 което да  се намира по магазините. Една единично опакована на екотулс ми хареса ако кажете че е добра нея ще взема. Някоя и друга идея още ще ми е от полза  bouquet

Гош   Peace , Есенс са много твърди... аз имам 2 от тях и ги ползвам, но рядко, когато нямам друга чиста четка  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия