Четки за грим 2

  • 63 478
  • 751
# 585
Нямам много четки, но това ми е любимото кабуки  Simple Smile
http://www.jeandarcel.bg/jda_products/kabuki-brush.jpg
Виж целия пост
# 586
Аз да се похваля с 5 нови четки!  Flutter
Първите ми 2 четки на Laura Mercier - Flat eye liner brush и Pony tale brush. Честно казано май ми трябва повече практика с тях. Не бях използвала такива. Pony tale brush е малко по-различна от MAC 217 (която имам и обожавам).

Най-накрая се сдобих с така мечтаната MAC 187!  Heart Eyes
Другите 2 са MAC 129SE и The Body Shop Foundation brush! тях ще ги видим!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 587
{Тони} чисто любопитство - кои ще са другите две четки, ако трябва да избереш 3  Grinning
Виж целия пост
# 588
217 на МАС и 266 пак на МАС  Laughing

Ако мога да избера и четвърта, бих добавила имитацията на японката на НАРС, която е прекрасна за руж и хайлайтър.
Виж целия пост
# 589
Ех тази 217  Grinning
Ама как да дам 40 лв за нея като мога да поръчам сигма е25 за 10 паунда  Thinking
Толкова ли е по-добра тази четка от Сигмата?  Гледам разни ревюта, казват че са идентични  Thinking
Виж целия пост
# 590
Не са идентични изобщо. На външен вид изглеждат еднакво, но като работа са различни и ефектът е различен. Еквивалентът на Зоева ми се струва по-близък до МАС от Сигмата, поне на вид и допир, но не съм я пробвала, за да мога да потвърдя дали е така.
Виж целия пост
# 591
Ех тази 217  Grinning
Ама как да дам 40 лв за нея като мога да поръчам сигма е25 за 10 паунда  Thinking
Толкова ли е по-добра тази четка от Сигмата?  Гледам разни ревюта, казват че са идентични  Thinking

Имам и двете и ги използвам ежедневно, но определено на MAC ми харесва повече и ако трябва да избирам, бих предпочела нея. Някак по-жилава е, по-плътна - определено ми харесва повече като усещане.
Виж целия пост
# 592
E25 наистина няма нищо общо с 217  Wink Втората и за мен е по-добра.
Аз имам еквивалента на Зоева и е доста по-близо до 217 от Е25, но пак не е същата - тази на Зоева е малко по-мекичка, но пък и с нея се получава подобен резултат.
Ако трябва да избера една от трите, ще си купя 217. Ако трябва да избираш и по показател цена, мисля че спокойно може да вземаш тази на Зоева  Wink
Виж целия пост
# 593
Вероятно е въпрос на усещане newsm78 аз харесвам четката за пудра на Саманта, не ми боцка, взима толкова колкото трябва, разнася идеално, е не е толкова добра колкото на Зоева ама Зоята ми струваше 16 евро все пак.
Виж целия пост
# 594
Аз нямам четки на Зоева, но гледах ревю на тяхното топ флат кабуки и Сигма ф80
Ревюто беше на език, който не разбирам (немски или испански, не помня вече), но от това което видях Сигмата е доста по-добра от Зоева.
Ще поровя, ако намеря ревюто ще ви го пусна.

Предполагам, че никой не е чувал за ирландските Blank Canvas Cosmetics  newsm78
http://www.blankcanvascosmetics.com/categories/all-products.html
Четките им доста приличат на Сигма, дори калъфа им е такъв.
Виж целия пост
# 595
Да, плоското кабуки на Сигма е по-добро. Доста по-плътно и стегнато  Peace
Виж целия пост
# 596
Ф80 е най-добрата четка от тези, които имам на Сигма и не я сменям за нищо на света  Heart Eyes
Виж целия пост
# 597
Аз кабуки не ползвам, говорих за тази четка на Зоева

Много ми харесва МНОГО
Виж целия пост
# 598
Тази четка на Зоева наистина е страхотна и мисля да си я поръчам следващият път  Peace
Виж целия пост
# 599
И аз ще я поръчвам точно тази  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия