Търся електронна книга

  • 188 949
  • 738
# 150
Здравейте момичета,темата е страхотна и реших и аз да се включа.Търся поредицата на Лорън Кейт- Паднал (Fallen): книга 2-  Torment, книга 3- Passion, книга 4- Rapture,ако може на български.Също така търся от доста време книгата Marnie от Winston Graham,може и на английски,търсих я къде ли не и не мога да я намеря,може би защото е старичка(от 1961г.). Rolling Eyes

Тук я има първата  http://escape-bg.net/torrents-details.php?id=3826  в пдф. Ако си с Киндъл можеш да я минеш през Abby FineReader.

Благодаря ти,но първата я намерих,другите са малко проблемни  Simple Smile
Виж целия пост
# 151
Здравейте момичета,темата е страхотна и реших и аз да се включа.Търся поредицата на Лорън Кейт- Паднал (Fallen): книга 2-  Torment, книга 3- Passion, книга 4- Rapture,ако може на български.Също така търся от доста време книгата Marnie от Winston Graham,може и на английски,търсих я къде ли не и не мога да я намеря,може би защото е старичка(от 1961г.). Rolling Eyes

Ако поредицата не ти е задължително на български, ето я на английски http://www.rulit.net/author/kejt-loren/en/1/date
Виж целия пост
# 152
Търся "Кръвна линия", "Кървавото евангелие" и "Олтарът на рая" на Джеймс Ролинс на български. Форматът не е от значение.
Виж целия пост
# 153
Здравейте момичета,темата е страхотна и реших и аз да се включа.Търся поредицата на Лорън Кейт- Паднал (Fallen): книга 2-  Torment, книга 3- Passion, книга 4- Rapture,ако може на български.Също така търся от доста време книгата Marnie от Winston Graham,може и на английски,търсих я къде ли не и не мога да я намеря,може би защото е старичка(от 1961г.). Rolling Eyes

Ако поредицата не ти е задължително на български, ето я на английски http://www.rulit.net/author/kejt-loren/en/1/date

Не,не е задължително да е на български,и на английски ми върши работа. Благодаря много и честит празник   bouquet
Виж целия пост
# 154
Аз се присъединявам с издирването на книгата на Пиер Дюкан, на български, epub формат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 155
 Здравейте, търся книги в pdf формат, защото моят Nook поддържа само  този формат. По-специално "Оризова майка" . Аз я намерих в текстов файл , но трудно я чета от компютъра.
Виж целия пост
# 156
Използвай някоя от посочените в темите във форума програми, за да си ги конвертираш в PDF.
Става много лесно и бързо. Лично аз ползвам Calibre.
Eто още една.
Виж целия пост
# 157
Здравейте ,търся в електронен вариант френско-български речник.

Благодаря   bouquet !
Виж целия пост
# 158
Момичета, дали някоя от вас е срещала книгата "Стая" на Ема Донахю в pdf формат? Търся я на български, засега само на английски я срещам. Надявам се да ми помогнете тук!
Виж целия пост
# 159
Много се извинявам , не бях чела темата 2 седмици и точно тогава сте дали линк за 50 нюанса  Confused Малко ме е срам ,но мога ли да помоля някой ,който ги има да качи отново 2-та и 3-та или да му пратя емайл  Embarassed  Praynig
http://dox.bg/files/dw?a=34629ff8df   http://dox.bg/files/dw?a=d57cb05b15   http://dox.bg/files/dw?a=562bb3dc9c Заповядай  Wink

Благодаря и аз.
Виж целия пост
# 160
.
Виж целия пост
# 161
В читанката "Оризовата майка":http://chitanka.info/text/27165-orizovata-majka
Виж целия пост
# 162
Аз мога ли да помоля за 50 нюанса сиво, но търся само първата книга и то в моби, на БГ. Другите две, добри съфорумки ми ги пратиха, но първата част се оказа трудно намираема в моби!
Виж целия пост
# 163
Аз мога ли да помоля за 50 нюанса сиво, но търся само първата книга и то в моби, на БГ. Другите две, добри съфорумки ми ги пратиха, но първата част се оказа трудно намираема в моби!

Ако не си я намерила, мога да ти я изпратя.
Виж целия пост
# 164
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия