Търся електронна книга

  • 188 949
  • 738
# 435
Моля, без нападки! Попитах за друг формат на "Скитница" ,освен pdf.Oпитах и с Abby Fine Reader, но ми изписва следното :
"Авторът на Стефани Майер - Скитница.pdf е забранил копирането или извличането на текст и графики от този документ по какъвто и да е начин. "


Теб пък кой те напада Crazy
Виж целия пост
# 436
ant, използвай този сайт за разкодиране на PDF до 5 МВ.
А за всички .....  hahaha  "които я пожелаха" ето тук я има в PDF с размер 3,68 МВ.
Виж целия пост
# 437

в замунда има PDF Password Remover
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=341901&hit=1
Виж целия пост
# 438
                 Вероника, голямо благодаря!
Виж целия пост
# 439
Аз се справих с паролата на пдф-а, но като сменя формата и наистина става каша, разместват се редовете... не става за четене просто на четеца. За това ще си я чета на компа като ПДФ.
Виж целия пост
# 440

признавам си, че не съм търсила изобщо  Blush
за поредицата 'ЗДРАЧ' да помоля  Praynig
Виж целия пост
# 441

признавам си, че не съм търсила изобщо  Blush
за поредицата 'ЗДРАЧ' да помоля  Praynig
Има ги в читанката.
Виж целия пост
# 442
Ако на някой му се занимава - моля за поредицата на Силвия Дей!
aneta72@abv.bg
Благодаря предварително.

Здравейте, момичета,

аз също търся поредицата на Силвия Дей - 2 книга "Отразена в теб"
Ако някой я има, моля да ми я изпрати.
Благодаря:  bouquet
Виж целия пост
# 443
Ако на някой му се занимава - моля за поредицата на Силвия Дей!
aneta72@abv.bg
Благодаря предварително.

Здравейте, момичета,

аз също търся поредицата на Силвия Дей - 2 книга "Отразена в теб"
Ако някой я има, моля да ми я изпрати.
Благодаря:  bouquet
имаш поща Simple Smile
Виж целия пост
# 444

благодаря ти, scrye   bouquet
Виж целия пост
# 445
Ако на някой му се занимава - моля за поредицата на Силвия Дей!
aneta72@abv.bg
Благодаря предварително.

Здравейте, момичета,

аз също търся поредицата на Силвия Дей - 2 книга "Отразена в теб"
Ако някой я има, моля да ми я изпрати.
Благодаря:  bouquet
имаш поща Simple Smile


Благодаря Ви, момичета!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 446
Аз се справих с паролата на пдф-а, но като сменя формата и наистина става каша, разместват се редовете... не става за четене просто на четеца. За това ще си я чета на компа като ПДФ.

След като махнеш паролата, използвай ABBYY FineReader , с него форматираш в текст и след това през Калибре до Моби формат. Аз така правя и нямам проблем с четенето Peace
Виж целия пост
# 447
 Beri по-принцип така правя и до сега не съм имала проблем. Но точно с тази книга не мога да се справя. Пак се разместват редовете и се получава каша. Няма значение. Първо помислих, че нещо аз не мога да направя и греша, но като гледам и други има с моя проблем на конкретната книга. Явно нещо от файла. Ще си я чета на компа. Книжката ми се стори много хубава на пръв поглед и мисля, че си заслужава.   bouquet
Виж целия пост
# 448
Момичета,ще бъда много благодарна,ако някоя ми изпрати-"Отразена в теб"
denica_dodi@abv.bg
Виж целия пост
# 449
Здеравейте момичета търся: Нощни ловци на Шерилин Кениън, ще съм благодарна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия