The Walking Dead - Тема 2

  • 17 203
  • 739
# 15
Кате, ама си гадна. Mr. Green Тя Пуц нали поднови гледането, може и да се появи. Ама за Сарказма... трудна работа. Mr. Green

Нели, сложи някоя снимка и може и да прочете. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 16
Лоу, Лоу, Лоу..
Проверявам дали чете

 hahaha hahaha hahaha

Бебе що е тъжно човечето на темата newsm78
Виж целия пост
# 17
Не е тъжно, тоя е пъзльо. Mr. Green
Виж целия пост
# 18
Аха Crazy Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 19
Слагам , слагам , на Прелестният Нормън(тъй и тъй се оляхме в темите с мъжове, после що не пишат при нас истински живи членове)
Нелко , само да намекнеш нещо за моя вкус  Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж целия пост
# 20
Ааа, Лате, този ти е мъжествен Flutter. И на мен ми е любим Crazy
Виж целия пост
# 21
 smile3544
Виж целия пост
# 22
Запис и от мен. Благодаря за темата. Ще вземе да ме накарата да си купя Z войната. Аз се бях наканила още, когато прочетох за нея, но не го направих.
Виж целия пост
# 23
Тук повтарят старите серии като загрявка за новите серии от 11 февруари.  Mr. Green Нямам търпение вече - голяма суша без тоя сериал и без троновете.  Crazy
Виж целия пост
# 24


 Laughing
Виж целия пост
# 25
бам да се запиша и тук, не знаех, че имало такава тема  Mr. Green
Виж целия пост
# 26
Записвам се чак на втора страница Crazy
Виж целия пост
# 27
Виждам в имдб, че за епизод 10-ти са дали дата 17-ти февруари, но за 9-ти епизод още не виждам дата.
Виж целия пост
# 28
Виждам в имдб, че за епизод 10-ти са дали дата 17-ти февруари, но за 9-ти епизод още не виждам дата.

На 10ти излиза новия епизод, в Замунда сигурно ще го качат на 11ти?
Промо от девети епизод:
http://www.youtube.com/watch?v=7inB0GG8nrM
Виж целия пост
# 29
Заради часовата разлика предполагам ще е на 11, да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия