The Walking Dead - Тема 2

  • 17 203
  • 739
# 720
Щяла да дойде пролетта hahaha
Виж целия пост
# 721
Ох  Joy Joy Joy

Нели идвам на помощ да ринем снега Hug Hug Hug,не ме бива при бране на лайка  Crazy
Виж целия пост
# 722
Плами ше се изтърколиш извън форума от толко търкаляне!
Виж целия пост
# 723
Няма такава опасност  Mr. Green
Виж целия пост
# 724
Ехааа, колко сте изписали за половин ден  #Crazy ! Извинете, ама не мога да ви проследя, после ще има да се чудя пак за какви катедри говорите   Crazy .
Виж целия пост
# 725
Сестра ми / Rois/ ме зариби със сериала и изгледах трите сезона за 1 седмица...Сериозно съм влезнала във филма  Laughing
Виж целия пост
# 726

А през зимата к'во ще правя? Flutter
Виж целия пост
# 727
Сестра ми / Rois/ ме зариби със сериала и изгледах трите сезона за 1 седмица...Сериозно съм влезнала във филма  Laughing

 Hug

Трябва да си искам процент за популялизиране.  Mr. Green
Виж целия пост
# 728
Нова тема
Виж целия пост
# 729
Запознах се Пуц , ма к`во да направя като си сънищно-продуктивна , не мо`а те следя!


ПП Направо ме е яд, че не ви познавах още миналия сезон, защото организирах партито по повод старта. А, е било прекрасен повод да ви поканя и да се запознаем.
Къде е било това парти , а този сезон имаше ли ? А за следващия , парти ? Flutter

Беше по повод 5-тия рожден ден на Фокс Крайм и началото на втори сезон на TWD
http://www.bulphoto.com/events/26321/
Този сезон нямаше
Виж целия пост
# 730
Четвъртият сезон, снимките на който текат в момента, си има банер вече:



...а трейлърът се чака до няколко дена!

 Twisted Evil
Виж целия пост
# 731
Въх, койн!  Mr. Green

Тва от Ужасната го влача. Май е фенско.

Виж целия пост
# 732
Аз го пуснах там. Wink Не, не е фенско. Освен това е убийствено яко, дело е на комиксовия класик Алекс Рос. Ето и една актуална снимка на зомби-статист:



 Sunglasses
Виж целия пост
# 733
Пишете в старата тема маймуни!
Виж целия пост
# 734
Я, верно! tooth
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия