The Walking Dead - Тема 2

  • 17 203
  • 739
# 630
Аз искам "разумно" обяснение защо този грип не ходи по животните Те тогаз да видиш зомбирани мечки  hahaha
Виж целия пост
# 631
Гъстота на населението  Hug http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_U.S._states_by_population_density

% на собствениците на оръжие от населението  #2gunfire http://usliberals.about.com/od/Election2012Factors/a/Gun-Owners- … es-Population.htm


Сещам се , че пък в топлото  hahaha
зомбенцата би трябвало не само да гният по-бързо, но и червейчета и разни други организми да им похапват меките части по-бързичко  Crazy  Mr. Green

Виж целия пост
# 632
Аз искам "разумно" обяснение защо този грип не ходи по животните Те тогаз да видиш зомбирани мечки  hahaha
Нямаше ли едни зомбясали кучета или се бъркам newsm78
Виж целия пост
# 633
Може би вирусът засяга само части на мозъка, които само хората имат? А може и тепърва да предстои да се видят зомбирани животни. Публиката поне отдавна иска, но създателите на сериала се въздържат засега.
Виж целия пост
# 634
ПП Имам черното предчувствие, че ДДиксън ще си замине в края на този сезон  Close

Да не са луди, при тая фенска маса.  Laughing На мен са ми най-рискови Маги и Глен, но може и Хършъл да гътнат.


Ето на, гъстичко си е.  Mr. Green

Като, ако и животните зомбясваха, тоя сериал нямаше да изкара повече от два сезона, мър.  hahaha Представи си катерица - зомби.
Виж целия пост
# 635
Аз искам "разумно" обяснение защо този грип не ходи по животните Те тогаз да видиш зомбирани мечки  hahaha
Нямаше ли едни зомбясали кучета или се бъркам newsm78

Винаги съм изпадала в див смях като си представя мишка-зомби примерно  hahaha
Виж целия пост
# 636
Може би вирусът засяга само части на мозъка, които само хората имат? А може и тепърва да предстои да се видят зомбирани животни. Публиката поне отдавна иска, но създателите на сериала се въздържат засега.

А, викаш организмите с ганглийна нервна система са трайно имунизирани  Mr. Green

Ирски, представихи си  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 637
глупаво би било да гътнат Дарил Диксън, който реално е от малкото, които се справят със зомбитата. Може да ни изненадат като не гътнат никой сега, за да има повече за умиране в следващия сезон.
Виж целия пост
# 638
Представих си едно море от мишки като в Индиана Джонс и Хамелнският ловец на зомбясали плъхове  hahaha hahaha hahaha


Мда млади влюбени в такъв сериал, като нищо единия ще даде фира...  или Батю Диксън
Виж целия пост
# 639
Ванюх, се ш`тъ питам - що мразиш зомбита, мър? И ко отброяваш долу? Да не идва пак края на света?
Виж целия пост
# 640
Бум, аз карам по метода на изключването - Бет изключвам одма, няма как два пъти подред да гътват по-малката сестра, може по-нататък. Рик, Карл, Даръл са прекалено централни за момента. Хършъл е много стар, а и скоро умряха Дейл, та пак е рано за него. Андреа също може да гризне дървото, но ме съмнява. Общо взето, остават двамцата хубавци, Мишо тепърва имат да я изграждат като характер, мисля.

Като, ето като тая вамп-катерица:



 hahaha
Виж целия пост
# 641
 hahaha hahaha hahaha Злобен гризач, мдаааа.
Ама по си представях котарака от Гробище за домашни любимци  Rolling Eyes Беше си ужасяващ.
Виж целия пост
# 642
Относно разстоянията не е съвсем не логично : Възможно е градчето на Рик да е на 50-60 максимум 100км от Атланта. Рик излезе от града и намери групата , отправиха се към Атланта , но след като откриха ,че няма лек и центъра се взриви тръгнаха на обратно по второстепенни пътища стигайки до фермата . След нападението пак в посока градчето на Рик , през зимата са обикаляли из фермички ,градчета ... и най - накрая видяха затвора. Уудбъри , затвора и градчето ,явно образуват триъгълник , така че всичко им е близко.
Виж целия пост
# 643
Ми мразя зомбита, ама зъбатото в лиля и целия отбор тука ме накараха насила да ги гледам! За което съм силно обидена, раздразнена и нямат оправдание.

А Клаус ще прави секс след тия дни. Не вярвам да е страстен, ама... повече от нищо е!
Виж целия пост
# 644
Маги и Глен да не ги пипат - от там ще дойдат още бебета за продължаването на човешкия род.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия