Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 8

  • 66 492
  • 711
# 630
Сериалът 'Galerias Velvet' ще започне тази есен по Антена 3.Действието се развива през 60-те години на 20в. Peace

Потвърден е и 3-ти сезон на 'Изабел'. Simple Smile
Виж целия пост
# 631
Сериалът 'Galerias Velvet' ще започне тази есен по Антена 3.Действието се развива през 60-те на 20век. Peace

Потвърден е и 3-ти сезон на 'Изабел'. Simple Smile

Супер! Мерси!
Виж целия пост
# 632
Нещо старо ,но сега качено( в Замунда)- Richard ІІІ.Изглежда интересно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 633
Да са живи и здрави преводачите - субтитри за 10 епизод на "Изабел": http://submatrixs.ovo.bg/load/isabel_1x10/1-1-0-718
Виж целия пост
# 634
Нещо старо ,но сега качено( в Замунда)- Richard ІІІ.Изглежда интересно Rolling Eyes

Страхотен е! Препоръчвам с две ръце!

Може да си го припомня този уикенд  Grinning
Виж целия пост
# 635
"Синьо и сиво", това са униформените цветове на янки и южняци в Гражданската война. Днес го видях в Мастерс. След "Отнесени от вихъра" тематиката ми е любима, да го видим и този...
http://DMCA-removal-from-Google/download.php?id=88328&name=T … 281982%29.torrent
http://www.imdb.com/title/tt0083387/
Иначе продължавам да съм очарована от "Последната Пепеляшка", не е за разправяне какви смехории ги вършат... Joy...
Виж целия пост
# 636
Запис с The Duchess, ако някой случайно го е пропуснал  Simple Smile

http://www.imdb.com/title/tt0864761/
Виж целия пост
# 637

Иначе продължавам да съм очарована от "Последната Пепеляшка", не е за разправяне какви смехории ги вършат... Joy...
Моля, подскажете малко- от къде да го тегля, или поне дайте оригиналното заглавие. Може би е напред в темата, но съм пропуснала.
Виж целия пост
# 638
Извинявай, Елпида, отговорих още вчера, но интернетът прекъсна. "Последната Пепеляшка" е от десет епизода - мини сериал, от Мастърс ги свалям, почнаха да ги качват и в Замунда.  Ето линковете.
http://www.imdb.com/title/tt2759642/
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Last+Cinderell … =1&searchrs=0
Скрит текст:
Между нас да си остане, тази Пепеляшка явно е Пепеляшка по свое усмотрение. Не можах да повярвам на ушите си, когато на въпроса няма ли да се измие /току-що я бяха събудили "рано"/, заяви: "Няма, в отпуска съм". Rolling Eyes
Виж целия пост
# 639
Момичета, по ваша препоръка загледах Гран хотел - хареса ми, още съм на трети сезон  Grinning
Фен съм и на Рим и на Спартак - сериалите. След смъртта на актьора, който изигра главната роля в сериала Спартак- Анди Утфийлд, го замениха с друг, не съм гледала епизодите с него.
Бихте ли ми дали линк за испанския сериал Изабел?
Виж целия пост
# 640
Isabel / Isabel, la Reina
Виж целия пост
# 641
И от masters Изабел
Виж целия пост
# 642
Благодаря ти Suriyotay, не се притеснявай, че не си отговорила веднага. Тъкмо имах възможност да изгледам трилогията "Hatfields.&.McCoys".
Скрит текст:
Откровено казано-  изпипан уестърн за сурови времена и жестоки хора. Как издържаха тия майчински сърца...
Виж целия пост
# 643
да похваля много Ripper Street , прекрасна атмосфера, много добре е предадена цялата епоха. Интересен и неочакван сюжет  Peace
Виж целия пост
# 644
Рипър Стрийт и на мен много ми хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия