
Майка ми поне успя да види Сами
Гадното е, че все си мисля, че притеснението покрай неговите проблеми помогна да се появат пак разсейки от рака...
Бъди силна


, моите съболезнования 






сигурна съм, че дядо ти е на едно по-добро място и се грижи за вас и ви закриля 
.Голяма мъка ,изобщо не мога да си и представя как се чувстваш .Струва ми се ,че на Люляк съвета е много добър
.
нека е по-слънчева и топла.
Приемете и моите най-искрени съболезнования за загубата на толкова близките за вас хора-майка и баща. Наистина голяма мъка и трагедия, не мога дори да си представя през какво преминавате....Надявам се, да намерите утеха и сили да продължите напред, още повече, че носите нов живот в себе си, а и Милица, и Мая са все още толкова мънички и имат огромна нужда от вас. Прегръщам ви силно, в мислите ми сте и се моля да имате вяра, кураж и надежда, както и голяма любов към живота. Сигурна съм, че близките ви са на по-добро място и ви закрилят. Живейте и заради тях, защото те биха били доволни и спокойни, да ви видят щастливи.


Препоръчани теми