Що е то домашна ноктопластика? тема 4

  • 54 379
  • 737
# 390
Нормално правя поддръжка за около 1 час...

Кате,ти направо ме срази  Crazy Това си е истински рекорд!

Аз само докато ги изпиля и подготвя всичките ми отнема 1 час,ако приключа за 2 часа банкет давам.Но както казах обикновено имам да изграждам по 2-3 и ги правя поотделно,защото се разливат иначе,та чуквам 3-те часа съвсем спокойно  #Silly Затова и хич не ми се захваща с подръжката,но просто няма начин  Tired

Трябва да се замисля за ел пила,мисля,че ще става по-бързо...  smile3506

Виж целия пост
# 391
1 час на моите нокти, защото нямат поражения по принцип - най- много отлепено ъгълче. Не чупя нокти, не изграждам. Запилявам стария гел, обезмаслител, гел...пека 4 пръста на едната ръка, 4 на другата, палците. Ако някои пръсти ми се стопят меки слагам още  гел, но по принцип- само един пласт. За сметка на това ми се случи на няколкото пъти да ми се пукне гела и да хвана гъбички...( но това и в салон ми се случваще ooooh!).   Crazy)Затова себе си правя много бързо.
А последната мацка, чиято подръжка ми отне 3ч и половина- поне 1 час  й пилих стария гел- дължина, ширина и колкото може отгоре, че беше в много лошо състояние. Гел слагах по 2 пъти, 4 пръста ги изграждах, като единия беше много пукнат  през живеца и изграждайки го гледах да "залепя" пукнато и да си израстне здраво, без да я боли през това време. Така че много зависи ноктите в какво състояние са. Момичето беше с удължители и гел- удължителите се напукали, гела и той върху тях- и това само за 3 седмици! Е за това не ги харесвам и препоръчвам.  Peace
Виж целия пост
# 392
Аз изхабих кутийка и половина, защото предния гел го хвърлих наполовина, тъй като беше много гъст, а после разбрах че може да се втечни близо до лампа. Досега съм купила 2 гела еднаква марка, като втория беше повече като количество отколкото първия. Това ми беше първата ноктопластика, първо че още се учех, второ че естествените ми нокти бяха много къси и замина доста гел за изграждане, а и аз ги правя малко по дебели, за да не ми се чупят. Отделно, че като поотраснаха моите нокти редовно ми се получаваха цепнатинки и правех поддръжка на по-малко от 2 седмици. Всичко е много относително, моят гел не е скъп така че го хабя без да го мисля Wink Поддръжка правя на 2 седмици.
Виж целия пост
# 393
1 час на моите нокти, защото нямат поражения по принцип - най- много отлепено ъгълче. Не чупя нокти, не изграждам. Запилявам стария гел, обезмаслител, гел...пека 4 пръста на едната ръка, 4 на другата, палците. Ако някои пръсти ми се стопят меки слагам още  гел, но по принцип- само един пласт. За сметка на това ми се случи на няколкото пъти да ми се пукне гела и да хвана гъбички...( но това и в салон ми се случваще ooooh!).   Crazy)Затова себе си правя много бързо.
А последната мацка, чиято подръжка ми отне 3ч и половина- поне 1 час  й пилих стария гел- дължина, ширина и колкото може отгоре, че беше в много лошо състояние. Гел слагах по 2 пъти, 4 пръста ги изграждах, като единия беше много пукнат  през живеца и изграждайки го гледах да "залепя" пукнато и да си израстне здраво, без да я боли през това време. Така че много зависи ноктите в какво състояние са. Момичето беше с удължители и гел- удължителите се напукали, гела и той върху тях- и това само за 3 седмици! Е за това не ги харесвам и препоръчвам.  Peace

аз пък мислих,че са по-здрави с удължители... newsm78 затова си поръчах и лепило и удължители...са кфо ще ги правя ;дд
Виж целия пост
# 394
Аз препоръчвам изграждане с гел- според мен е по- здраво. В случаи, когато в салон са ми слагали удължители и не са се цепели(хубавите не се цепят, пластични са, но не всички маникюристки разбират и някой си купуват каквито има, защото си мислят, че всичките се цепят)- стрес зоната ми беше проблемна. Там, където свършва ест нокът и почва удължителя винаги ми се зацепваше. Докато не израстне няма оправяне.
Виж целия пост
# 395
Здравейте, кажете как се ползват еднократните форми за изграждане. Имам многократни, но вече са започнали да приемат друга форма и ноктите ми стават криви, а еднократни имам, а не знам как се ползват  Embarassed
Виж целия пост
# 396
Beborana, изгледай това клипче http://www.youtube.com/watch?v=Zjz3zjPiLcM  Wink
Виж целия пост
# 397
Биби, много ти благодаря. То било супер лесно, а аз се мъча с многократните и се чудя що имам дупки.
Виж целия пост
# 398
момичета да ви питам товаhttp://www.ebay.co.uk/itm/12-Color-SOLID-PURE-UV-GEL-Builder-NAI … sh=item2c6c204780 ползвали ли сте?
Виж целия пост
# 399
Някой да знае коя е тази красота ,номер?
Виж целия пост
# 400
Димяни, имам го - 110
Виж целия пост
# 401
момичета може ли led фенерче да замести uv лампа ще стане ли uv gela може и да е глупава идея но в момента не мога да си позволя uv лампа
Виж целия пост
# 402
момичета може ли led фенерче да замести uv лампа ще стане ли uv gela може и да е глупава идея но в момента не мога да си позволя uv лампа

Щом неможеш да си купиш една ув лампа от 30 лв,за какво говорим?Аз дадох само  около 70лв за  другите неша,при условие че вместо обезмаслител и течност за леплив слой ползвам чист спирт от 1 лв..и ме съмнява да стане...какви са тези глупости... #Crazy
Виж целия пост
# 403
няма да стане, лед фенерчето не е като лед лампата. И мисля, че не всички УВ гелове могат да се пекат с лед лампа. Най-основното е:
лампа -25-30лв
гел- лина-4лв
четка- 1-2лв( някоя продавачи подаряват с гела)
спирт-1лв
Груба пила-1лв
формички за изграждане- 3-4лв.
На второ ниво- база+топ+обезмаслител- 20лв
Забелязала съм при мен, че ако не работя бързо с базата, а се шматкам по краищата се отдръпва. Съответно и гела ми отгоре става така. Трябва бързо да се работи  Peace
Виж целия пост
# 404
 30лв  е направо без пари но откаде гледам це наи евтината е 60лв китаиска досега сам дала 50лв за акрил и не стана нищо но ще прежаля 30 лв откаде ги порачвате
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия