Що е то домашна ноктопластика? тема 4

  • 54 376
  • 737
# 450
Ще пробвам малко да ги заобля.
Иначе, нали ти казвам, че ги запечатвам, ама тц.....
А за да ги удължавам, пак трябва да ползвам формички, а не ми се хабят  Whistling
Виж целия пост
# 451
Да, а и е бавна работа с формичките. Друго си е да мацнеш набързо гела върху естествения нокът, затова съм се спряла на варианта с изграждането.
Веднъж беше показала снимки на маникюрите, които правиш и все се каня да те питам това лак ли е или брокат? Ако е лак кой номер е https://www.facebook.com/photo.php?fbid=600222899995159&set= … =3&permPage=1
Виж целия пост
# 452
Това са лакове - 2 или 3. Опитах се да направя преливка.
Но ноктопластиката е правена преди 5 години и не помня какви са били лаковете, но в никакъв случай не е нещо известно като марка  Peace
Виж целия пост
# 453
определено с база и при мен е по-трайно.без база дори е катастрофално,въпреки,че на курса ми ме учат да е без база и без обезмаслител newsm78
Не зная с коя фирма работиш, и ми е чудно, че те учат без обезмаслител, но ще те успокоя, като кажа, че и аз не ползвам база. Продуктите от много високо качество просто нямат нужда от такава /зависи си и от марката Simple Smile / .  Peace
Виж целия пост
# 454
определено с база и при мен е по-трайно.без база дори е катастрофално,въпреки,че на курса ми ме учат да е без база и без обезмаслител newsm78
Не зная с коя фирма работиш, и ми е чудно, че те учат без обезмаслител, но ще те успокоя, като кажа, че и аз не ползвам база. Продуктите от много високо качество просто нямат нужда от такава /зависи си и от марката Simple Smile / .  Peace

с американска марка работят там,която аз не харесвам.евтините гелове по-трайни се оказаха при мен.сега вчех някаква Лина (понеже тук много я споменавате),но незнам китайска или друга е.да видим. за обезмаслителя даскалката ми обясни,че по принцип няма нужда,освен,ако видимо не усетя,че ръцете на жената са по-влажни/мазни. в противен случай нямало нужда от ичлишна химия. не съм съгласна както казах.
Виж целия пост
# 455
Здравейте,
От няколко месеца следя темата, без да съм се включвала, и си признавам, че благодарение на вас от есента до сега имам доста добър маникюр. Сега обаче се сблъсках с проблем, който мисля, че не е обсъждан и не зная как да преборя. Появиха ми се кожни раздразнения, наподобяващи екзема по кожата на пръстите - точно под основата на нокътя, особено на палците. Мисля, че е резултат от лампата, защото това е точно тази част от кожата, която "се пече" заедно с гела. Или е някаква реакция към гела? Във всеки случай е много неприятно, от две седмици съм без гел и съм НЕЩАСТНА! Сещате се как изглеждат ноктите ми (УЖАСССС), а от друга страна едва успях да поуспокоя кожата (макар още да е суха и лющеща се, но поне няма сърбящи зони) и не смея да си изградя нокти пак ... .
Та се питам дали ако намажа ръцете със слънцезащитен продукт с висок фактор преди ноктопластиката, ще успея да залепя гела? Или можете да ми предложите някаква друга идея?
Виж целия пост
# 456
Използваш ли обезмаслител? Изграждаш или ползваш форми? Ако е второто, остава ли въздух, когато ги лепиш (между тях и естествения нокът)?
Виж целия пост
# 457
В момента съм с гел, но ми се налага да правя поддръжка и се питам дали може да я направя с акрил?
Виж целия пост
# 458
Използваш ли обезмаслител? Изграждаш или ползваш форми? Ако е второто, остава ли въздух, когато ги лепиш (между тях и естествения нокът)?
Ако въпросът е към мен, използвам обезмаслител, изграждам удължение с форми, след което поставям още един слой гел върху естествения нокът и удължението. Ако бързам, съм поставяла и изкуствени удължители с лепило, а върху тях и нокътя - гел. На практика при поддръжка поставям ръката 3 или 4 пъти в лампата - 1 път за праймър, един път за удължението, един път за общия слой и един път за топ. Забелязах, че проблемите по кожата се появиха след поредна поддръжка, и се задълбочиха, когато се наложи да ремонтирам един-два пръста. Та затова ги свързвам с лампата.
Виж целия пост
# 459
Аз не мисля,че е конкретно от лампата.По-скоро реакция от някой от продуктите  Peace
Слувало ми се е преди от протекло лепило под нокътя в основата на свободната част да ме боли няколко дена,а след това да ми стане направо страстване на кожата там.
Като цяло хич не обичам удължители и лепило,но и аз понякога прибягвам до тях,ако бързам или нокътя ми е счупен до дъно.
Виж целия пост
# 460
Аз не мисля,че е конкретно от лампата.По-скоро реакция от някой от продуктите  Peace
 ...
Може и да  е така. След като прочетох поста ти, се замислих, че проблема се появи приблизително след като започнах да ползвам този гел Т3: http://www.ebay.com/itm/251208561450?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1497.l2649. Ще се пукна от яд, ако съм алергична към него, много ми харесва като консистенция за работа и като якост.
Виж целия пост
# 461
Момичета!!Не се спрвям с гела..затова го разменям за акрилен комплект
ето какво има:
база luk,прозрачен и бял изгр гел лина,топ гел chu jie(или нш такова),четка за гел,ув лампа 9w,5 бр многократни форми за изгр,полиращо блокче,голяма пила опи грит и малка пила грит..+подарявам 2-3 лака
Виж целия пост
# 462
Щом не се справяш с ув гела, да знаеш че с акрила е по-трудно Crazy  Не знам откъде идва проблема, аз май веднъж ти бях писала, че тази база може да не е хубава, иначе и аз ползвам гела на Лина, но бял не взимам защото не е здрав колкото безцветния и розовия. Ти ли си правеше ноктите много дълги? Като са по-къси имаш ли проблем? Те така или иначе ще пораснат по-нататък.
Виж целия пост
# 463
Щом не се справяш с ув гела, да знаеш че с акрила е по-трудно Crazy  Не знам откъде идва проблема, аз май веднъж ти бях писала, че тази база може да не е хубава, иначе и аз ползвам гела на Лина, но бял не взимам защото не е здрав колкото безцветния и розовия. Ти ли си правеше ноктите много дълги? Като са по-къси имаш ли проблем? Те така или иначе ще пораснат по-нататък.

и къси ги правих с прозра1ен гел и по 5 слоя гел слагах-чупят се..а не правя нш усобено...затова ми се иска акрил-по-здрав е..
Виж целия пост
# 464
Здравейте момичета, искам да попитам за един UV гел с които ме правиха но не му знам марката, мога да го опиша само външно... прилича на топче, един такъв объл... между розово и лилаво му е опаковката? Или ако може да ми препоръчате някой от който вие сте доволни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия