ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 406 149
  • 5 744
# 3 900
Днес със всички екстри, а? ooooh!

http://s27.postimg.org/m5zk2pqw3/image.jpg
http://s27.postimg.org/i8cadb42r/image.jpg
http://s27.postimg.org/sh4rj4s4j/image.jpg
Виж целия пост
# 3 901
Защо не мога да пращам ЛС? Пише, че не е открит такъв потребител ooooh!
Виж целия пост
# 3 902

Да. И когато най-накрая ми зареди темата, близо 30! 'мнения', само от днес, на Тази особа  Sick


Бубанка,
от темата за смешките стана ясно, че сте чели тази тема в СО. Защо се толерира тази откровена простотия на потребителката Naddya?
Виж целия пост
# 3 903
В самата тема съм я предупредила 20 минути преди твоя пост тук. Не й остава дълго.
Виж целия пост
# 3 904
Прощавай. Просто не мога и да си представя подобно дебелоочие и неуважение.  Peace
Виж целия пост
# 3 905
Това нови екстри ли са  Tired
Виж целия пост
# 3 906
Да, видях го преди малко, уведомила съм. При мен с рифреш се оправя, а вече би трябвало изобщо да не се появява.
Виж целия пост
# 3 907

Това нови екстри ли са  Tired


При мен този проблем се появява под последното мнение в тема и трябва да се качвам пак нагоре,за да мина на следващата страница.

Бубанка,ти си воин на първа линия,не в окопите.  bouquet
Виж целия пост
# 3 908
Просто и аз съм онлайн  Mr. Green
Ако пак се появи, пишете, моля.  Wink
Виж целия пост
# 3 909
На мен само тук ми се повя,рефрешвах,ама пак така стоеше,за това викам да питам  Whistling
Сега влязох в темата където се появи,ок е  Peace
Виж целия пост
# 3 910
zornitsa от сутринта няма достъп до профила си, има ли някаква конкретна причина?
Виж целия пост
# 3 911
Във форума в влязла с ИП, което е филтрирано като спам мрежа.
Виж целия пост
# 3 912
Благодаря  Peace
Тя май е била на някакво летище, когато е опитвала. Предполагам после няма да има проблем от друго място  Hug
Виж целия пост
# 3 913
Тя се е опитала да влезе с таблета на летището. След това обаче продължава да ѝ изписва същото и от домашния нет. Пробвала е и от интернета на роднина, но продължава да изписва
Цитат
Мрежи съдържащи анониминизиращи проксита. Вашият достъп е блокиран.
Така че, за съжаление все още има проблем.
Виж целия пост
# 3 914
Сега влизам, чекнах профила ѝ - не би трябвало да има наложена забрана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия